Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A vissza nem térítendő támogatásról tudtok valamit? fórum

A vissza nem térítendő támogatásról tudtok valamit? (tudásbázis kérdés)

14. ab661e73e7 (válaszként erre: 13. - Maszatkaaa)
2013. márc. 8. 12:02

Csatlakozom én is!Sajnos mi is bedöltünk a csalásnak.

5000 ft-al lettünk lehúzva!

Persze mondhatjuk,hogy nem nagy összeg,de nagyon rosszul eset,hogy kihasználják az embert!!

Én a bankommal utána nézettem a megadott számlaszámnak,kiderűlt,hogy egy magyarországi banknál vezetett számla,magán ember nevén van.Azt a bankot is felhívtuk,kiderűlt,nem csak mi érdeklődtünk már a számlaszám után.A hölgy akivel beszéltünk elmondta,ha csalást gyanítunk,tegyünk feljelentést,mert a rendőröknek tudnak tájékoztatást adni,még ha időközben meg is szüntetik a számlát!!!!!!

2013. márc. 7. 16:49
Kedves mindenki!El ne higgyétek ezt a sok hülyeséget amit István40 összehordott:(....én is találkoztam azzal a bizonyos ügyintézővel,és mindent megtettem amit csak írt ,utaltam időre,.....elvileg meg is kaptam a pénzt mármint csak mail-ben!!!!!!:((((((....mert a kért összeg azóta sem került a számlámra így rövidebb lettem pár ezressel!!!!...és ha csak a hozzászólásommal akár egy embert is megmentek az átveréstől akkor már megérte!
2013. febr. 13. 10:30

Kedves István40, a [link] kér asszony fényképe látszik, és semmi szöveg.

Én most kerültem a Big hitellel kapcsolatba. Azt írták, hogy az elbírálásig nem kell fizetni semmi, és utána a megadott határidőig kell befizetni azt 6-7000 forintot. Olyan email.címet kaptam, hogy gyr.hitelugy@gmail.com.

Kérlek, segíts. Lehet ez valós? 59 éves rokkant vagyok és nem szeretnék feleslegesenb megválni a pénzemtől.Köszönöm . Ha lehet gyors választ kérek!

11. ab661e73e7 (válaszként erre: 10. - István40)
2013. jan. 31. 20:28

Üdvözlöm.


Nagyon szépen köszönöm a részletes tájékoztatót!

10. István40 (válaszként erre: 7. - E28c748947)
2013. jan. 27. 10:38

Hitel kontra Vissza nem térítendő támogatás...


Nos szép nyelv a magyar, szinte minden szónak a szövegkörnyezetétől függő jelentése lehet.


Konkrétan nem tudom, hogy a Credit angol szó jelentéseinek helytelen használata miatt lett Hitel a névben, egy viszont biztos, hogy a Hitel azt is jelenti, hogy egy pénzalap amiből a kiadásokat rendezni lehet. Például ha valakinek a saját bankszámlájára betesz pénzt, gyakorlatilag meghitelezi a saját számlája fizetőképességét.


Amugy pedig léteznek ugynevezet vissza nem térítendő hitelek, ma azonban ezeket már támogatás néven ismerjük. Ezekben semmi másról nincs szó, mint arról, hogy a pénzalapot biztosító Hitelező, fedezetet biztosít az azt igénylő számára, magyarul, bizonyos kötelezettségek vállalása fejében rendelkezésére bocsájt egy "hitelkeretet", amit az igény bevevőnek arra a célra kell felhasználnia amire azt kapta. Én mint minden meghatározott célra használható juttatásnál, arra az esetre ha azt nem a célnak megfelelően használná fel a hiteles, akkor vissza kell fizetnie, ellenkező esetben pedig azzal teljesíti kötelezettségét a Hitelezővel szemben, hogy a kapott hitelkeretet a meghatározott célra használja fel teljes egészében.

2013. jan. 26. 18:21

Még valamit elfelejtettem hozzáfűzni, ezért így új hozzászólásként teszem meg,mert volt egy kérdés erről.

Nos ez nem egy Bank és még inkább nem cég vagy vállalkozás. Az előzőekből gondolom kiderül, de inkább leírom, hogy ez egy Nonprofit szervezet, aminek a célja, hogy segítsen azoknak akik rászorulnak, és megpróbálja felkutatni különféle módokon azokat akiknek segíthet.

8. István40 (válaszként erre: 5. - Temmp)
2013. jan. 26. 18:15

Üdvözlet Mindenkinek!


Nem akartam eredetileg írni semmit arra, amit itt olvastam, mégpedig azért nem, mert én az egyik önkéntes ügyintézője vagyok az eredeti Big Hitel Magyarország-nak, és nekünk tilos ilyen fórumokon beszélni bárkivel is. De tekintettel arra amit itt olvastam, kénytelen vagyok eloszlatni néhány nagyon súlyos félreértést, mivel úgy tűnik valaki csalásra használja a nevünket.


Nos tehát először is, olyan emailcímmel, hogy bighitel@gmail.com mi nem hírdetünk. Hirdetéseinkben kizárólag .com végződésű egy zárt levelezőrendszerhez tartozó email cím szerepel. Tehát aki a bighitel@gmail.com címre ír az egy csalónak ír.

Mi magyarországi ügyintézők használunk az ügyfelekkel való kapcsolattartásra gmail postafiókot és minden ügyintézőnk ezen elérhetősége egyéni, de a központ által meghatározott és szigorúan regisztrálva van.


Másik dolog ezzel kapcsolatban, hogy az ügyintézők minden levelezését az ügyfelekkel szigorúan ellenőrzik.


Néhány választ a kérdéseikre rólunk a [link] weben olvashatnak.


Valamint szeretném egyszer és mindenkorra leszögezni, hogy a BigHitel Hungary és a BigCredit nem egy cég neve, hanem egy több cég képviselőiből álló bíráló Bizottságot, Zsűrit takar aminek van magyarországi képviselője is, de Németországban működik.

2013. jan. 25. 15:46
Ha hitelnek hívják, akkor az nem vissza nem térítendő.
6. c6973617d3 (válaszként erre: 4. - Ab661e73e7)
2013. jan. 25. 15:39
Ezt nem kell visszafizetni?, van ilyen bank? ugyanmár...
5. temmp (válaszként erre: 4. - Ab661e73e7)
2013. jan. 25. 15:35
Nekem a gulgi semmi értelmeset nem dob ki a két névre, kivéve, hogy bighitel@gmail.... mail címmel hírdetget valaki hiteleket, na de ilyen címmel eleve komolytalan és lehúzás szagú
2013. jan. 25. 12:41
Igazából a cég neve BigHitel Magyarország,de állítólag Németországi pénzről van szó.A német cég BigKredit.
3. kisgynevtanonc (válaszként erre: 2. - E28c748947)
2013. jan. 25. 12:38
Tehát az első kérdésre már meg is van a válasz. Valaki valamit tud!! :)
2013. jan. 25. 12:30

Ez így nagyon tág...

Ki adja és miért?

Általában minden feltételekhez kötött és elszámolást kíván.

2013. jan. 25. 12:25
Sziasztok.Vissza nem térítendő támogatásról bárki, bármit tud?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook