Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A valódi szépség! fórum

A valódi szépség! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
5. f3000dc5ef (válaszként erre: 1. - 9f86e86d50)
2013. jan. 30. 07:44

Nekem elsőre se volt ronda :) egyáltalán nem.

Amikor beszélt akkor kedves aranyos volt :)

És ez a véleményem nem változott utána sem :)


Igaz én még magamat is képes vagyok szépnek látni :)))és aki mást mond, annak nincs igaza :))

2013. jan. 30. 06:51
Úgy sejtem, itt döbbenetes igazságok fognak a felszínre kerülni.
3. Rescue (válaszként erre: 1. - 9f86e86d50)
2013. jan. 30. 06:43
A valódi szépség belülről fakad. Lehet egy csodaszép nő, ha belöl romlott, negatív, engem az taszít.
2013. jan. 30. 02:12
Amint lesz gyors netem, megnézem, fórum mentve...
2013. jan. 30. 01:28

Bevallom sokszor megmosolygok egy-két hölgyet aki folyton külsőséges dolgokban tud gondolkozni. Viszont ma olyan tanúbizonyságot nyert számomra, hogy a belső megszépíti a külsőt, hogy csak na! Eme fórum keretein lehet vitatkozni, érvelni, de csak józanul.


Mindenkinek felhívom a figyelmét, hogy érvekkel támassza alá a mondandóját. Lehet, hogy sokaknak tövig rágott csont ez, de íme az a két videó aminek a hatására nyitottam ezt a topikot.

Kicsit meg is hatódtam, ezért nem játszom most bravúros szóalkotással. Nézzétek még, és kíváncsian várom lesz e olyan egyvalaki is, aki a második videó végignézése után, emberi jóérzése alapján azt tudja mondani, hogy ez a nő ronda.


Viszont azt javaslom, hogy amint meglátjátok az első videóban, állítsátok le a videót, írjátok le mit gondoltok róla. Mindent, a külsejéről, hogy milyen lehet stb. Ítélkezzetek nyugodtan. Majd ha a második videó végére értetek írjátok le az új véleményt, és ezt a kettőst dolgot írjátok be ide nekem.

Kíváncsi vagyok kiből mit vált ki, de a lényeg hogy őszinteség nélkül ez a játék nem lesz olyan mókás. :)


Íme a két videó:


1:

[link]


2:

[link]

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook