Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A valódi betlehemi csillag fórum

A valódi betlehemi csillag (beszélgetős fórum)


8. dbc526ea53 (válaszként erre: 1. - Klaus Matefi)
2010. febr. 25. 23:48
Szia Klaus! Még olvasok,majd jelentkezem....
2008. okt. 4. 02:00
Majd megnézem. Engem érdekel nagyon is.
6. kft
2007. jan. 3. 17:12
nem teljesen értek egyet, de tisztelem állásfoglalásod a témában. Vallásos nevelést kaptam.Hiszek , de nem vagyok fanatikus.
5. emike (válaszként erre: 4. - Klaus Matefi)
2006. okt. 12. 08:42
bocsi,de nem vettem észre,hogy írtál.megnézem:)
4. Klaus Matefi (válaszként erre: 3. - Emike)
2006. okt. 5. 20:14

Kedves emike!


Ha esetleg ellátogattál már a weblapomra akkor láthattad, hogy nem éppen hétköznapi témákat feszegetek és nem éppen hétköznapi módon. Hogy lesznek-e valaha is válaszok az nem biztos már csak azért sem, mert ezek a szervezetek nem hajlandók nyilvánosan elismerni hitük kozmikus eredetét.


Ha érdekel a téma, javasolnám Neked a fórumomon való regisztrációdat. Kb. három hete lett a fórumom beindítva, így mivel még nagyon új, örömmel veszem a komoly érdeklödök tagságát.


Üdv


Klaus


[link]

3. emike (válaszként erre: 2. - Klaus Matefi)
2006. okt. 5. 07:25
engem is érdekel ez a téma,kiváncsian várom a reakciókat,főleg a vatikánból.
2. Klaus Matefi (válaszként erre: 1. - Klaus Matefi)
2006. okt. 4. 09:30

Azt hiszem, hogy az embereket leginkább az Újszövetség történetének három föbb mozzanata sarkalta kutatásra:


- A Názáreti Jézus születése

- A "betlehemi csillag" mibenléte

- A Názáreti Jézus kereszthalála

2006. okt. 4. 09:25

2003.08.11.-n fejeztem be egy tíz évi intenzív kutatómunka eredménye alapján német nyelven elkészült tanulmányt - "Der wahre Stern von Bethlehem, oder die Lösung der Geheimnisse aller Mysterien" ("A valódi "betlehemi csillag", avagy minden misztérium megoldása") címmel.


Meggyőződésem, hogy tanulmányom elsőként (!) pontos magyarázatot ad egyes vallások misztériumainak tényleges kozmikus kapcsolataira.


Tanulmányomat három helyre küldtem el felülbírálatra:


- Kardinal Joseph Ratzinger (A katolikus hitért felelős vatikáni Kongregáció vezetője - 2005.04.19. óta XVI. Benedek pápa)

- Prof. Dr. Helmut Reinalter ("Tudományos Bizottság a Szabadkőmüvesség Vizsgálatára" - Insbruck/Österreich - elnöke)

- Prof. Dr. Walter Jacob Főrabbi (Az Abraham Geiger Rabbiképző Kollégium -Potsdam- elnöke),


de eddig még a válaszok váratnak magukra...


A Földünkön eddig életrehívott vallások "kozmikus gyökerekből táplálkoznak"!


Bízom benne, hogy lesznek ezen a fórumon is olyanok, akiket érdekel ez a téma.


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook