Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A vajúdásról fórum

A vajúdásról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A vajúdásról

2010. jún. 10. 22:07

Igen, a leg igazabb mondat, hogy ez mindenkinél máshogy kezdődik.

Nekem pl. soha nem fájt a derekam..

2009. márc. 5. 11:36
Én 2007 decemberében szültem.Fogalmam sem volt,hogy honnan fogom tudni,hogy szülni kell. De minden ment a maga útján. 6-án délelőtt szültem. Előző nap már nagyon fájt a derekam, de nem gondoltam,hogy másnap szülni fogok. Aztán 6-án hajnalban többször ment a hasam és rendeződő fájásaim lettek eleinte 20 percenként, majd ezek rövidültek. Tudtam, hogy itt az idő. Én sem gondoltam volna, de ha már ott tartasz akkor tudni fogod és kész.
1. Hoxa
2006. febr. 18. 15:10
Megint olyanról írok cikket, amit még nem éltem át, de remélem segít abban, hogy rendszerezzem az ismereteimet és esetleg segítsek másoknak is ebben. Ha más tapasztalatokat szerzek majd a valóságban, akkor azokról is be fogok számolni, esetleg a cikket a későbbiekben kibővítem az új ismereteimmel. Egyelőre tehát szakanyagok és szakkönyvek alapján szólok a vajúdásról.

Először is ne a tévében látható szülések lebegjenek a szemünk előtt: anyuka felül éjjel az ágyban, szól a párjának: "Drágám, itt az idő.". Ha esetleg nem szül meg útközben a taxiban, akkor a kórházban segítik pár perc alatt világra, hatalmas, rózsaszín, tiszta, begyógyult köldökű babáját... Vicces :)

Ugrás a teljes írásra: A vajúdásról

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook