Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A vacsora elhagyásával lehet eredményesen fogyni?Tapasztalatok? fórum

A vacsora elhagyásával lehet eredményesen fogyni?Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2015. jún. 13. 15:18

Én is le akarok adni a pocakomból. Már hónapok óta csinálom, hogy nem eszem este csak 1 kefirt. Mivel nem tudok üres hassal elaludni beveszek 1 szem altatót, amihez nem lehet hozzászokni, mert növényi anyagokból van.

Az a nadrág, ami tavaly nem jött fel rám, tegnap már rám jött, igaz, kissé szorított.

2013. jún. 25. 08:47
Nos , kinek , hogy megy , nagyon elhalt a fórum, pedig érdekes. Én hasonló módon, fogytam , inkább 3 után nem ettem , de van egy lány aki ezzel sokat leadott.
2013. jún. 15. 14:58
nem,sokszor egyel keveset,es eves elott igyal citromos vizet,vagy almaecetes vizet,
2011. aug. 2. 22:53
szerintem is csajok vannak hormonalis okok amikor egy no nem tud fogyni konnyen de kitartassal es mozgassal meg tobb gyumolcs zolgseg kevesebb zsiros kaja keves kenyer az is minnel barnabb legyen a vacsi ne rogton a lefekves elott hanem bar 3-4oraval elotte na es meg valamiaz a bizonyos utolso falat amit meg be kellene faljal ahhoz hogy teljesn jol lakjal ne edd med!!!
18. Gumicsirke (válaszként erre: 16. - Évi anyuka)
2011. júl. 25. 12:07
Igen, de ez annyiban jobb módszer, hogy te legalább 4-kor is eszel, meg utána, ha éhes vagy, becsúszhat egy joghurt. De 1-kor enni utoljára, semmiképp sem jó!
17. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Veruska28)
2011. júl. 25. 10:40

A leheto legrosszabb otlet ez, enni kell, nem eleg utoljara egy orakor.

Inkabb hagyd el a feher lisztes meg kemenyitos es cukros dolgokat es igyal rengeteget, mert az is telit. Este 5-6 utan meg ne egyel, ezzel lehet fogyni.

16. Évi anyuka (válaszként erre: 1. - Veruska28)
2011. júl. 25. 08:20

Nekem bejött!

Én így fogytam 20 kilót.

Reggelizzél, tízóraizz keveset, majd ebédeljél. Uzsizhatsz is kb délután 4-kor, de utána ne egyél.


Ha nagyon éhes vagy este, egyél egy joghurtot és slussz!


Lehet valaki szerint egészségtelen, de nekem se ment másképp. Igen, sanyargattam magam, és baromira korgott a gyomrom esténként. De én is elszánt voltam. Valamit valamiért. :)


És a mozgás, heti 3-4 x, aerobik, futás. Valamelyik.

2011. júl. 24. 18:39
Szerintem is kell valamennyit enni. Pl. kefirt, joghurtot, sajtot...Az anyagcserét folyamatosan fenn kell tartani, ez a lényege.
14. Gumicsirke (válaszként erre: 13. - Vigyorex6)
2011. júl. 24. 18:11
Egyetértek..koplalással fogytam le egyszer 47 kilóra, még 12 évesen, tudom, nagyon egészséges volt.. mondanom sem kell, hogy utána visszaszedtem, persze a kilók hozták a haverjaikat is..
13. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Veruska28)
2011. júl. 24. 18:09
A 13:00 órai ebéd jó, csak addigra már a reggelinek és a tízórainak a pocakodban kellene lennie :), de nehogy megtedd, hogy utána egész nap nem eszel semmit!!! Aztán még uzsi meg vacsi! Az Isten szerelmére...kérlek, csak ne koplalj! A szénhidrátot, kalóriabevitelt csökkentsd, és MOZOGJ!
2011. júl. 24. 18:04
Eredményesebb, ha egészséges dolgokat eszel és este 6 után nem eszel már, esetleg délután 4 után. Én is ezt csináltam, le is fogytam 37 kilót.
11. 83e25137af (válaszként erre: 8. - Eddc6079a6)
2011. júl. 24. 17:53
köszönjük emese.. okos vagy.. menj koplalni.. és ne adj másnak hülye tanácsot..
2011. júl. 24. 17:49
Ha normálisan eszik az ember és betartja azokat a dolgokat (cukor, fehérliszt, stb), hogy reggelizik, naponta többször eszik keveset illetve tényleg 6-7 után már nem eszik, eleget iszik (kb 20 kilónként egy litert) és sportol heti 250 percet, akkor nincs az az isten, hogy ne fogyjon. (jó, betegségek, persze)
9. vigike (válaszként erre: 7. - Pillangó86pillangó)
2011. júl. 24. 17:48
Az is lehet persze. De attól, hogy megválogatod azt, hogy mit eszel pl. a fehér lisztes dolgokat felváltod teljes kiörlésűre és eszel rendesen csak módjával, kevesebbet, az még nem drasztikus fogyókúra. Ha mellette még mozogsz is, akkor felér egy életmódváltással. De persze hormonális oka is lehet, mindenféleképpen járj utána ennek. De attól még nem baj, ha odafigyelsz a táplálkozásra és mozogsz is. :D
2011. júl. 24. 17:48
CSAK AZZAL LEHET!!
7. pillangó86pillangó (válaszként erre: 1. - Veruska28)
2011. júl. 24. 17:44
én is fogyni szeretnék, de azt mondta a házidoki h ha valakinek nehezen megy le a súlya akkor vizsgálatok, mert nem biztos h le tud fogyni, hanem valami hormonális baja van. Na nekem az van, hiába tornáztam, hiába diétáztam nem ment a súlyom, még most se, most kezdtem el a vizsgálatokat :( Azt is mondta h ilyenkor épp hogy nem szabad fogyózni amig nem tudják mi a baj!
2011. júl. 24. 17:41
A vacsora elhagyásával , és a többi étkezés felére csökkentésével biztosan.
5. sercegnő (válaszként erre: 1. - Veruska28)
2011. júl. 24. 17:40

napi 5x jo ha eszel, mindig kicsit. alma. zoldseg. hus.


vacsit elhagyhatod.

sokszor keveset, lehetoleg sportolj, sok viz.

4. vigike (válaszként erre: 1. - Veruska28)
2011. júl. 24. 17:39
Helytelen táplálkozás. Napi többször keveset, a szénhidrátot délelőttre korlátozni. Legfeljebb este 6 után ne egyél már semmit. De addig mindenképpen.
3. Gumicsirke (válaszként erre: 1. - Veruska28)
2011. júl. 24. 17:36
Szerintem ez nem a legjobb módszer..inkább csökkentsd le a vacsit, vagy egyél valami nagyon lightosat vacsira, úgy jobb. És igyál mellette sokat, és mozogj, anélkül nehéz tartósan fogyni:s
2011. júl. 24. 17:35
Válasz: EZEGYMARHASÁG... a szervezeted rááll raktározó üzemmódra és nem hogy fogyni de hízni kezdesz majd.
2011. júl. 24. 17:34
Sok-sok diétás módszert kipróbáltam már, de sajnos az a tapasztalat, hogy a kilók egy idő után mindig visszajöttek. Nagyon szeretnék tíz kilótól megszabadulni véglegesen. Ha kell többet soha sem vacsorázom, nagyon elszánt vagyok!Arra lennék kíváncsi, hogy ezzel a módszerrel fogyott-e már valaki közületek?Mik a tapasztalatok? Azt tervezem, hogy 13. 00 óráig kitolom az ebédet, utána már nem eszem semmit. Addig is kevés szénhidrát,sok folyadék és heti 2-3 alkalommal sport(ami eddig is így volt).A válaszokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook