Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A UPC egyik pillantról a másikra a német nyelvű csatornákat kivette az összes csomagból, és külön csomagot hozott létre. Lehet ilyet? fórum

A UPC egyik pillantról a másikra a német nyelvű csatornákat kivette az összes csomagból, és külön csomagot hozott létre. Lehet ilyet? (tudásbázis kérdés)

7. survivor3 (válaszként erre: 6. - Pocokfa)
2010. febr. 17. 08:15

Teljesen jogos a dühöd.

Gondolom a szerződésben burkoltan, vagy apró betűkkel benne van, hogy változtathatják a csatornákat...

2010. febr. 17. 07:47
de miért nem? gondolom, nem én vagyok az egyedüli, akit feldühít ez.
5. survivor3 (válaszként erre: 4. - Pocokfa)
2010. febr. 17. 07:42
Magyarországon nem.
2010. febr. 17. 07:42
nem lehet valamit tenni ez ellen, hogy ne csináljanak hülyét az emberekből?
2010. febr. 17. 07:41
nagyon durva
2. erikalip (válaszként erre: 1. - Pocokfa)
2010. febr. 17. 07:40
szia! szerintem nem,mert az egyik rokonom aláirta 3 évre a digit ,vajdaságban,és szinte minden magyar kanálist kivettek,rtl,fil+,hbo-kat,national geo,stb,egyedül maradt a hallmark,meg a tv2! :)ez van,és még fizetheti több mint egy évig,hogy nézhesse a nagy semmit!
2010. febr. 17. 07:35
Sziasztok! A UPC egyik pillantról a másikra a német nyelvű csatornákat kivette az összes csomagból, és külön csomagot hozott létre Európa néven, amire persze külön kell előfizetni. Lehet ilyet? Őket nem köti a szerződés? Ha én aláírok egy hűségnyilatkozatot, nem várhatom el, hogy azokat a csatornákat kapjam is meg, amiket az aláíráskor igértek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook