Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A tüszőrepesztő injekciónak milyen mellékhatásai lehetnek és mikor jelentkeznek? fórum

A tüszőrepesztő injekciónak milyen mellékhatásai lehetnek és mikor jelentkeznek? (tudásbázis kérdés)


5. mencsi (válaszként erre: 3. - Meise)
2013. dec. 23. 12:23

Köszönöm neked is :)


Nekem fejfájással kezdődött,azóta inkább csak hányinger,hányás és szédülés van.De ez már a 4.nap

4. mencsi (válaszként erre: 2. - Chrissy28)
2013. dec. 23. 12:23

Köszi :)


Az a helyzet,hogy lehet már várandós voltam mikor megkaptam a repesztő injekciót.Másnap a következő ultrahangon derült ez ki.Most csak várakozok és rosszul vagyok :(

2013. dec. 23. 11:49

Szia!

Nekem 1-2 óra múlva kezdett fájni a fejem, és utána két napig volt borzalmas migrénem, felkelni nem bírtam, hánytam, még a víz se maradt meg bennem. De ez 6 alkalomból csak egyszer volt ilyen durva, a többi csak enyhe fejfájás volt. Nekem azt mondta a dokim hogy quarelint és algopyrint tilos bevenni, csak paracetamolt és ibuprofent szabad. Amikor megmaradt bennem az ibuprofen (2x400mg) tényleg segített kicsit. Meg daedelon hányingerre.

Jobbulást!

2. Chrissy28 (válaszként erre: 1. - Mencsi)
2013. dec. 23. 11:46
Ez azert van mert hcg-t tartalmaz. Sok sikert!
2013. dec. 23. 11:29

Sziasztok!

Nálatok a tüszőrepesztő injekciónak mik voltak a mellékhatásai?Azonnal jelentkezett?

Nálam az injekció után azonnali szédülés és fejfájás jelentkezett,enyhe hányinger.Azóta minden reggel szédülök és hányingerem van,néha hányok is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook