Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A túlsúly vagy súlytöbblet, mint egészségügyi probléma fórum

A túlsúly vagy súlytöbblet, mint egészségügyi probléma (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A túlsúly vagy súlytöbblet, mint egészségügyi probléma

2010. márc. 10. 05:18

Sziasztok! Létezik egy nagyon jó testsúlycsökkentő tea, Tianshi teakeverék (slimming tea) a neve. Amellett, hogy komoly zsírégető, méregtelenít is. Elsősorban a mályat, a vérereket és a beleket tisztítja meg. Két hete használom és nagyon jó a közérzetem tőle. Úgy érzem több az energiám, könnyebben és gyorsabban mozgok. Na meg 4 kg mínusz… :) Mindenkinek csak ajánlani tudom. :) A teát megtalálod itt: [link]

Üdv. Mindenkinek!

15. vinevus (válaszként erre: 14. - Ildiko5454)
2007. máj. 23. 13:56
Te is rátalálhatsz, csak keresni kell, lehetőleg célirányosan és tudatosan. Én is jól érzem magam a bőrőmben. Én is kerestem a olyan problémámra, amire se az orvosok, sem a szintetikus vitaminok rám talált vagy én találtam rá? Neked is szivesen segítek, ha akarod. De csak priviben vagy e-mailen.
2007. máj. 21. 17:46
Örülök, hogy neked is sikerült az egészség megőrzése.
2007. máj. 21. 12:39
teljesen egyetértek Veletek,a szintetikus vitaminoknak semmi értelmük, viszont nagyon kell a szervezetünknek.Érdemes kitapasztalni, kinek mi működik. Én mióta megtaláltam, nem voltam beteg, nem fáj a fejem, és nem törnek rám éhségrohamok."leszoktam":) a csokiról is
2007. máj. 20. 07:38

Bocsi!

Felhasználás nélkül távozik.

2007. máj. 19. 19:20

Az olyan B vitaminok, amik ételben vannak, felszívódnak a gyomorban, mert ezk természetes ételek. Talán csak a B12 nem szívódik fel teljesen, ha a gyomorból hiányzik az intrinzik nevű faktor. És ez a sok egészségtelen ételtől nagyon gyakran előfordúl. Ilyenkor a bevitt B12 vitamin 25 %-át hasznosítja csak szervezetünk.

A B vitamin tabletták mesterségesen előállított szintetitus "vitaminok", amit szervezetünk rem képes hasznosítani. Felhasználás nélkül távozok.

10. gyopár (válaszként erre: 6. - Ildiko5454)
2007. máj. 19. 13:24
Ezt a magyarázatot nem értem. Biztosan jó a szer amit használsz, de a gyomrot is nyálkahártya borítja. Hogyan szívódik föl akkor másképp? Meg elvileg a táplálékkal is viszünk be B vitamint, természetesen a gyomron keresztül, tehát föl kell hogy szívódjon onnan valahogyan.
9. 0186e585f7 (válaszként erre: 8. - Ildiko5454)
2007. máj. 19. 10:18
Tényleg jobb mint a tabletta:)
8. ildiko5454 (válaszként erre: 7. - 0186e585f7)
2007. máj. 19. 09:44
Nem beszélek le senkit a tablettáról de ha tehetjük, gyógynövény alapú vitaminokat használjunk. A spricc is az.Neve: VitaSpray, antioxidáns c-vitamint és az alapvető B1,B2,B6 és B12 vitaminokat tartalmazza. Természetes gyógynövények keveréke melyek fedezik a napi vitaminszükségletet. 1 fúvás a nyelv alá naponta.
7. 0186e585f7 (válaszként erre: 6. - Ildiko5454)
2007. máj. 19. 09:25

Egyetlen vitamin sem szívódik fel gyomorban, mert az nem arra való.

Természetesen szintetikus anyag a tabletta, de ha valaki kevés vitamint tud magához venni valamilyen okokból én nem beszélném le a tablettáról.

A spricc ez melyik B vitamint takarja? És az nem szintetikus?

6. ildiko5454 (válaszként erre: 5. - Margitnéni)
2007. máj. 19. 08:28
A reklámokkal nem kell törődni. Az pénz és politika. Mi lenne az élelmiszeriparral, ha mi nem vennénk meg azt a sok szemetet. Én "közértet" váltottam. A B vitamin egyébként nem szívódik fel a gyomorban, csak a nyálkahártyán. Tehát hiába etetjük a tablettákat a gyerekekkel. Ráadásul szintetikus anyag.Egy spricc a nyelv alá és kész.
2007. máj. 18. 19:02

Teljesen így van szerintem is!

De engem nagyon zavar, hogyha bemegyek egy boltba, szinte csak ilyen élelmiszerek tűnnek a szemembe, ami egészséges, azt keresni kell. Sőt, nem is mindig találom. A tévében mit reklámoznak állandóan, nem kell részletezni, és ami a szörnyű, azt vésik az ember elméjébe, hogy vegyük, mert milyen jó és egészséges.

4. ildiko5454 (válaszként erre: 3. - Vinevus)
2007. máj. 18. 14:52
Igy igaz!
3. vinevus (válaszként erre: 2. - Ildiko5454)
2007. máj. 18. 08:20
Bizony, csak nem mindegy, hogy hogyan tesszük. Azt is megvonva a szervezettől, ami alig van a táplálékainkban vagy sejtszinten megtáplálva és egyben méregtelenítve is.
2007. máj. 17. 06:15
Teljesen egyetértek veled. Szervezetünkből ki kell "takarítani" a méreganyagokat és segíteni a működését. Sok-sok év hanyagságát kell pótolnunk.
2007. máj. 8. 17:10
A túlsúly (illetve a súlytöbblet) nem csak esztétikai problémát jelent, hanem egészségügyit is: orvosok szerint nemcsak növeli a szív – és érrendszeri, a cukorbetegség (főleg a II –es típusú más néven szerzett), a mozgásszervi betegségek és a rosszindulatú daganatok előfordulását, hanem 3 – 4x nagyobb az esély ezen betegségek kialakulásának.

Ugrás a teljes írásra: A túlsúly vagy súlytöbblet, mint egészségügyi probléma

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook