Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A túlélés törvényei (Ultimate Survival) fórum

A túlélés törvényei (Ultimate Survival) (beszélgetős fórum)


11. e416ca8fa0 (válaszként erre: 10. - 16d1dd6891)
2010. jan. 6. 14:38
igen,az kemény volt
2010. jan. 6. 14:37

én azt nem értem, h van, amikor iszonyatosan nehezen verekedi fel magát mondjuk egy sziklán, és a stáb már fölülről filmezi. akkor a stáb már korábban megjárta az utat...

eddig egy helyzet volt, ami tényleg komolynak tűnt: amikor B-t megcsípte egy v több méh, és allergiás reakciója támadt. az elég durva volt.

9. csillu77 (válaszként erre: 8. - E416ca8fa0)
2010. jan. 6. 14:18
Benne van az elején, hogy segítséget vesz igénybe. Pont az ünnepek alatt vol egy rész, ahol a stábot is bemutatták, van külön biztonsági szakember is velük, aki az operatőrt, meg a hangmérnököt segíti. Elvileg Bear találja ki, mit fog tenni, gondolom azért beleszólnak, segítenek, ha kell.
8. e416ca8fa0 (válaszként erre: 6. - Starflo)
2010. jan. 6. 14:15
épp erre vagyok kíváncsi,szerintetek a stáb semmit nem segít neki?
7. e416ca8fa0 (válaszként erre: 4. - Kijózanító)
2010. jan. 6. 14:13
Köszönöm hogy ide másoltál egy cikket,de én a ti véleményetekre vagyok kíváncsi.
2010. jan. 6. 14:09

Nekem nagyon tetszik, mert sok érdekes dolgot tanulhat az ember belőle.

Ki tudja mikor vehetem én is hasznát a látottaknak? :)

Amúgy azért különleges, mert hiába van vele a stáb, akkor is magára van utalva, nem nagyon segítenek neki.

Becsülöm a srácot, néha elég merész amit csinál:)

2010. jan. 6. 14:08

Tudjuk, hogy ha valaki megkóstol egy számára teljesen új ételt, azonnal keresi azt a korábbról magába kódolt ízt, amihez leginkább hasonlítható a frissen mintavételezett kaja élménye. Bear ugyanezt teszi csak olyan élőlényekkel, amelyek létezéséről sokan talán nem is hallottak. Emlékszem mikor lazán leküldte a krucifix pókot majd az ízlelőbimbói erőteljes megdolgoztatása után kinyögte, hogy kissé bél és agyvelő kéjes egyvelegére emlékezteti a pókhálós gyorsbüfé ínyenc menüje. Miközben ezen a ponton ösztönösen kicsuklott a kezemből a frissen sült sajtos pogi, máris azon cikáztak a gondolataim, hogy én tutira éhen döglenék egy ilyen helyzetben.


Noha valószínűleg sohasem fogok a Kilauea vulkán tetején grillezés közben eltévedni, de a sorozat jelmondatának is tekinthető „használjuk fel mindig azt, amit a természet nekünk kínál” sok esetben a túlélés kulcsa lehet.

2010. jan. 6. 14:06
Nyilván nincs olyan elvetemült természetjáró, aki tudatosan el szeretne tévedni csupán azért, hogy egy jelentős adrenalin-fröccsel bepöccentve talpraesettségét a legeldugottabb susnyásból is haza találjon. Ha mindez mégis megtörténne nincs más megoldás, akár a szarból is várat kell építeni az esélyeid növelése érdekében. A túlélés törvényei pontosan ilyen szituációkat pörget le a néző szeme előtt: adott tehát a folyamatos feszültség, elképesztő természetes látvány valamint egy sor meghökkentő jelenet, amit maga a környezet és Bear Grylls életben maradási szimbiózisa szolgáltat. A srác brit különleges katonai illetve profi hegymászós múltja elég indok volt ahhoz, hogy már fiatalon acélos tököt növesszen, amit most be is bizonyított. Ha kell a túlélés reményében a saját vizeletét kortyolgatja miközben mindent megcsócsál, ami csak ehető. Az efféle képsorok a lukulluszi házi lakomákon edződött embereket biztos, hogy elrettentik, de szorongatott pozícióban nincs helye a finnyáskodásnak.
2010. jan. 6. 13:58
inkább szórakoztató-- tekintve h legalább egy ember, aki a kamerát tartja, mindig ott van vele. de azért vannak kemény helyzetei, szó se róla. én nagyon birom.
2010. jan. 6. 13:56
Csak azt mutatja be amitől elszoktunk...semmi különös! :)
2010. jan. 6. 13:55
Mi a véleményetek?Ez mennyire valóságos,amit csinál a srác?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook