Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A több napja tartó nem múló fejfájás, lehet vírustól? fórum

A több napja tartó nem múló fejfájás, lehet vírustól? (tudásbázis kérdés)


11. NataliaWeiss (válaszként erre: 10. - Sanka02)
2012. nov. 25. 10:54
Köszönöm, nagyon kedves vagy, igen már javulóban van, de még mindig fáj, szerencsére viszont már nem úgy. Elkezdtem inni, naponta minimum 1 liter de ez kötelező és a többi amit fogyasztok. Muszáj inni, a vírus és a kevés folyadék tették úgy gondolom.
10. Sanka02 (válaszként erre: 8. - NataliaWeiss)
2012. nov. 24. 18:22
Jobb már a fejfájás?
9. Regin_a (válaszként erre: 2. - NataliaWeiss)
2012. nov. 23. 17:35

Ahogy alant irták

Algopirin injekció, ügyeleten is beadják, azzal talán kibírod hétfőig

2012. nov. 23. 17:27
Köszönöm nektek, hétfőn elmegyek orvoshoz ha nem múlik. Most meg vagyok ijedve:(
7. izaanyu (válaszként erre: 1. - NataliaWeiss)
2012. nov. 23. 17:24
Okozhat ilyet vírus is, de azt sem tartom kizártnak, hogy huzatot kaptál. Nekem néhány évvel ezelőtt több hónapon keresztül fájt a fejem, mert akkor ősszel nem teljesen száraz hajjal elmentem kicsit biciklizni.
2012. nov. 23. 17:23
Sok pihenés, sok folydék és alvás jó melegben és nem ártana, ha jól ki tudnád izzadni Magad.
2012. nov. 23. 17:13
Sajnos én is keveset ittam a héten. Nem kivántam a folyadékot, kb. egy pohárral ittam meg egész nap.
4. eperlevél (válaszként erre: 2. - NataliaWeiss)
2012. nov. 23. 17:10
orvoshoz kellett volna ma menned, más is lehet a háttérben
3. Sanka02 (válaszként erre: 2. - NataliaWeiss)
2012. nov. 23. 17:09

Nekem ugyanez volt kb. 1 hónapja, de megfázásos tünetek nélkül. Semmmilyen fájdalomcsillapító nem használt, meg többet nem akartam bevenni.

Elmentem dokihoz, kaptam egy algopyrin injekciót B6-al, mivel nekem még a hányinger volt a kísérő tünet. Úgy engedtek el, ha másnapra sem enyhül, akkor laborba megyek. De szerencsére az injekció hatott. Migrénes fejfájás volt. Valószínű, hogy nagyon keveset is ittam azokban a napokban.

2012. nov. 23. 16:58
Kedden kezdődött az egész levertséggel fáradtsággal és iszonyú fejfájással. Semmilyen gyógyszer nem használ (algopirin, cataflam, algoflex, flektor por) társult hozzá enyhe influenzás tünet is. Először arra gyanakodtam, hogy biztos a virus mellé társuló fejfájás, de sajnos nem múlik. Ma már péntek van és a fejfájás mindenhol, körbe-körbe, homlok, halánték, fejközép, szinte mintha körbe mászkálna a fejemen. Egyeteln dolog segit, az alvás. Ha felkelek, akkor nem fáj, de utána fokozatosan tér vissza a fájdalom, amig estére teljesen elviselhetetlen lesz. Aztán most orrfolyás, orrdugulás is jelentkezett, de ezek a tünetek már múlnak, a fejfájás viszont maradt:( félek, hogy más lehet a baj:(
2012. nov. 23. 16:56
Több napja tartó nem múló fejfájás, lehet virustól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook