Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok, avagy hogy induljunk el az önismeret útján fórum

A Titok, avagy hogy induljunk el az önismeret útján (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Titok, avagy hogy induljunk el az önismeret útján

1 2 3 4 5 6
28. Silene (válaszként erre: 14. - Eperke81)
2011. aug. 30. 16:15
Eperke81! az jó,hogy tudod mit akarsz,de az nem jó,hogy máris kételkedsz a sikerben!a félelem negatív,ergo nem jó!!!egy szemernyi kétely sem lehet benned,csak pozitívan!játszd el naponta gondolatban,hogy már anya vagy,hogy fogod a picikédet a karodban stb,hidd el meg fog történni a csoda,csak higgy benne,ne kételkedj!sok sikert!:)
27. Ageeca
2011. aug. 30. 16:06

Már most nézem filmen!!! :)

Utána elolvasom!

2011. aug. 30. 15:34

Megtaláltam nektek az e-book-ot, akit érdekel.

[link]

25. Eperke81 (válaszként erre: 22. - Ageeca)
2011. aug. 30. 15:32

Szia, találtam egy oldalt.

[link]

Szerintem itt elindulhatsz.

Illetve akár privátban is segítek :)

24. Ageeca (válaszként erre: 23. - 7e992805d2)
2011. aug. 30. 15:28
ismerős körömben nem igazán érdekeltek az emberek ilyesfajta könyvekre... :(
23. 7e992805d2 (válaszként erre: 22. - Ageeca)
2011. aug. 30. 15:27
Kérd kölcsön valakitől, aki már elolvasta.
22. Ageeca
2011. aug. 30. 15:26

Nagyon jó cikk, én abszolút nyitott vagyok minden újra, nem vagyok földhöz ragadt és egysíkú...


Tudnátok nekem segíteni hogyan lehet itt elindulni? Valami oldalt tudtok? Anyagim nincs megvenni a könyvet :(

21. 7e992805d2 (válaszként erre: 16. - Filemon79)
2011. aug. 30. 15:21

Nekem a kívánságfal sokat segített.


Amúgy nem kell rágörcsölni a dolgokra, csak légy boldog és gondolkodj pozitívan és be fog jönni a dolog. Szerintem ne egy konkrét munkahelyen akarj dolgozni, hanem vonzd be azt, hogy elégedett vagy az állásoddal, jó a munkaidő beosztásod, közel van a munkahelyed és szereted a munkát és ezekre az érzésekre koncentrálj.


Ez azért is fontos, mert, ha csak arra koncentrálsz, h ott szeretnél dolgozni lehet h sikerül is bevonzanod, de nem leszel elégedett, mert pl. nem olyan a munka mint aminek elképzelted vagy sokat kell túlórázni, bunkó a főnök...stb.


Szerintem jobb, ha az ember csak a pozitívumokra koncentrál, mert vannak dolgok, amik néha fordítva sülnek el :-)

20. tundike77 (válaszként erre: 16. - Filemon79)
2011. aug. 30. 15:21
Jól kezdted,azt,hogy teljesen beleéled magad.Az engedés maga a folyamat,hogy már az érzés is megvan,ahogy írtad,már szinte köszön is a leendő kollégáknak.És itt nem szabad megállni!!!! A hálát lehagytad!!!Hálásnak kell lenned,hogy ebben az áhított állásban dolgozhatsz. Tehát már ekkor hálát kell adni. Próbáld ki...várom a fejleményeket :)
19. ebe747bfaf (válaszként erre: 18. - Szilvus67)
2011. aug. 30. 15:00
de, remélem nem fogja visszafogadni:-)jó ezt olvasni mert erőt ad,hogy ne add fel!!!
2011. aug. 30. 14:58
A barátnőm eszerint él már egy pár éve.10 éves kapcsolat után egyik napról a másikra kitette a párja, szó szerint az utcára, mert az ő lakása volt ahol éltek.1 év alatt meghalt anyukája, majd apukája is.A testvéreivel megromlott a viszonya az örökség miatt.Azelőtt szlovákián kívül nem volt külföldön.Most minden évben elmegy külföldre nyaralni, drága parfümöket, ruhákat engedhet meg magának, vett egy laptopot, ami az álma volt.Nagyon sokat dolgozik,két munkahelye van hogy mindezt előteremtse, de a sors, vagy valami lehetőséget ad rá, hogy ezt megtehesse.Mindennap elmondja elalvás előtt amit szeretne.Azt hiszem nála maximálisan működik a dolog,de ő is kellett hozzá, hogy az élete a rosszból jobbá váljon.Nem mellesleg a volt párja naponta könyörög neki, hogy menjen vissza.
17. ebe747bfaf (válaszként erre: 16. - Filemon79)
2011. aug. 30. 14:54
igen nehéz kérdés!ezen Én is gondolkoztam,talán oka van annak,hogy valami nem jön össze, nem?
16. Filemon79 (válaszként erre: 14. - Eperke81)
2011. aug. 30. 14:39

Én is itt szoktam belebukni. (Már többször próbáltam, de feladtam.) Annyira nagyon akarok valamit, és nem butaságokat, mint pl. tárgyak, vagy anyagi javak, hanem életbevágóan fontos dolgokat, és nem jön össze, hiába próbálom a Titkot alkalmazni. Az én hibám talán az, hogy nem tudom elengedni, túlságosan rágörcsölök a kívánt dologra. És amikor nem sikerül, magamba zuhanok, és napokig-hetekig csak a hibáimat, az alkalmatlanságomat mantrázom magamnak. Egyáltalán: meddig kell valamit akarni, és mikor kell elengedni? Ha elengedem, az azt jelenti, hogy már nem gondolok rá? Csak észreveszem a lehetőséget? Ha pl. szeretnék egy konkrét munkahelyen dolgozni, elképzelem, hogy már ott ülök bent, és végzem a feladataimat, és ettől tök boldog vagyok, és annyira élethű, hogy majdnem köszönök az ott dolgozó ismeretleneknek az utcán, mert "azt hiszem", hogy kollégák vagyunk, akkor tovább már ne gondoljak rá? Csak várjak,amíg feladják az álláshirdetést a helyi lapban? :)


Komolyan kérdezem! Fontos lenne munkát találnom, de nem szeretnék akármit dolgozni.

15. Boldogság1 (válaszként erre: 9. - Ebe747bfaf)
2011. aug. 30. 14:06

Köszi:))

Én még mindig(pedig már 2 éve olvastam először)minden este olvasok belőle..Van,hogy csak egy mondatot..

2011. aug. 30. 13:53
Sziasztok, én éppen most vettem meg a könyvet. Nagyon régóta olvasok ilyesmit, de erre a könyvre a hugom hívta fel a figyelmemet, aki nem igazán hitt korábban a pozitív energiákban és a vonzásban. Viszont a könyv megváltoztatta az életét, nagyon durva..Jelentkezett egy állásra, ahová felvették. Szerintem az "akarása" nagyon sokat segített a pozíció elérésében. Mi is kisbabát szeretnénk és nagyon próbálom bevonzani, de félek, nehogy a nagy akarás miatt ne jöjjön. Hol van itt a középút? Erre nem találom a választ. Puszi mindenkinek
13. 7e992805d2 (válaszként erre: 12. - Pic74)
2011. aug. 30. 13:46
Igen tudom, de olyan jó lenne, ha ők is alkalmaznák.
12. pic74 (válaszként erre: 4. - 7e992805d2)
2011. aug. 30. 13:41
Hát igen,nálam is hasonló a helyzet. Mi használjuk, működik, a család pedig h-nek néz... Majd, ha megérnek rá,akkor,talán. Tudod,mások helyett nem teremthetsz :)
11. Zizzzenet (válaszként erre: 1. - Tundike77)
2011. aug. 30. 13:10
szia! ha hiszel a rezgésekben, próbálkozz ásványokkal, csodálatos érzést tudnak nyújtani! csak így tovább, hajrá!
2011. aug. 30. 12:13

Köszönöm mindenkinek a pozitív hozzáállást,és remélem sok mindenkinek össze jön még ezek után is!

Helyesbítenem kell a könyv pontos címe: Így működtesd a Vonzás Törvényét!.

Az Alexandra könyvesboltban vettem,kb 2500 ft-ért. Elnézést kérek a pontatlanságom miatt,de az én példányom folyamatosan úton van,hogy segítsen valakinek. Szerencsére már vannak jó eredményeim,7 emberből 6nak sikerült ezzel a könyvvel helyrehozni az életét :)

9. ebe747bfaf (válaszként erre: 8. - Boldogság1)
2011. aug. 30. 11:55
Gratulálok!!!
8. Boldogság1 (válaszként erre: 7. - Ebe747bfaf)
2011. aug. 30. 11:49

Nekem is:))))

És ami a legjobb volt,hogy észrevették rajtam a változást..

2011. aug. 30. 11:05

imádom!

lehet attól ,de lehet mástól javult az életem.Nem tudom,de javult az tuti:-)

És persze az élethez való hozzáállásomon is segített!

6. 7e992805d2 (válaszként erre: 5. - Hancyka)
2011. aug. 30. 11:00
Ha így gondolod, így is lesz :-)
2011. aug. 30. 10:57

Sziasztok!

Én még nem olvastam ezt a könyvet,de annyi jót hallottam már róla hogy hamarosan elolvasom.Mostanában úgyse vagyok valami jó passzban,és ez biztosan segíteni fog.

2011. aug. 30. 10:56

Gratulálok, én is a leírtak szerint élek, annyi különbséggel, hogy én mikor még nem ismertem a titkot akkor is alkalmaztam tudat alatt, így többnyire jó dolok történtek az életemben.


Egy bánatom csak, hogy én hiába hiszek benne, vagy 1-2 szerettem, akivel hiába akarom elolvasatni a könyvet, elkezdik, de nem folytatják, megnézték a filmet...de egyszerűen nem jut el a tudatukig, nem alkalmazzák.


Olyan kár, hogy van aki ennyire nem fogékony rá....

2011. aug. 30. 10:43

Darnel Christian 12 törvénye a titokról...


1. A tiltás létrehoz.

2. A tagadással állítasz.

3. Aminek ellenállsz, az hat rád.

......4. Amitől félsz, az bekövetkezik.

5. A teremtéshez tér kell.

6. Ami téged vonz, azt te is vonzod.

7. Amit elfogadsz, attól teret kapsz.

8. Amiről van egy képed, arra képes vagy.

9. Csak akkor kaphatod azt, amit akarsz, ha tudod mi az.

10. Nem kell, hogy kutass a szeretet után, amikor abból vagy.

11. A karma titka:” Ami körbe megy, az körbe jön”.

12. Amit megosztasz másokkal, azt meghálálja az Univerzum..

2011. aug. 30. 10:23
Én is használom a könyvben olvasottakat:)))
2011. aug. 30. 10:17
Mindenkinek vannak vágyai, és vannak rossz dolgok is az életünkben. Tudjuk mi ezeket a dolgokat befolyásolni? Legyen szó gyermekáldásról, fogyásról vagy akár anyagi gondokról... Lássuk, mi lehet a megoldás.

Ugrás a teljes írásra: A Titok, avagy hogy induljunk el az önismeret útján
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook