Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A tigáz kérheti a gázóra csere díját ha szolgáltatót akarok váltani? fórum

A tigáz kérheti a gázóra csere díját ha szolgáltatót akarok váltani? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 27. 09:32

Az utóbbi időben a TIGÁZ tömegesen rágalmazza meg a fogyasztóit mérőóra mágnesezéssel, majd a saját, a tetemes kötbér kiszabásában érdekelté tett, de jogellenesen függetlenként beállított szakértőjének a szakvéleménye alapján több, mint félmillió forint kötbér kiszabásáról dönt.


Mivel a fórumszabályzat szerint a témával foglalkozó weblapok reklámozása tilos, akit érdekel a téma írja be a keresőbe, hogy "TIGÁZ kötbér" és rengeteg érdekes, egyben elképesztő történetet, újságcikket, bejegyzést fog találni.


Tárgyban már tiltakoztak fogyasztóvédők, gyakorló ügyvédek, polgármesterek, volt utcai demonstráció (keresd Zentai Mihály cikkeit és bejegyzéseit)és az illetékes minisztert interpellálta Pócs János orsszággyűlési képviselő is, azonban a szolgáltató mentalitása érdemben sajnos nem változik.

12. simple (válaszként erre: 11. - Amacska)
2011. okt. 15. 14:37
Érdeklődj utána esetleg valami hivatalos szervnél. Én úgy gondolom nem kérhetik, de hogy jogilag hogy van... Sok sületlenséggel találkoztam már.
11. amacska (válaszként erre: 10. - Simple)
2011. okt. 15. 14:35
én is igy gondolom hisz nem én kértem a cserét
10. simple
2011. okt. 15. 13:45
Én pont a héten kaptam egy levelet, amiben írta a főgáz hogy 10 évente le kell cserélni az órát, és megadtak egy időpontot amikor jönnének, és kérték hogy engedjem be őket lecserélni az órát, ami ingyenes! Ezt külön kiemelték a végén. Namost, mivel én nem kértem ezt, hanem ők akarták, és számomra ingyenes, úgy gondolom ha váltanék akkor semmi joguk nem lenne, hogy visszakérjék az árát.
2011. okt. 15. 10:55
pár hónapja cserélték le azért gondolom lehet kifizettetik .A t-home igér 6%-al kevesebb kedvezményt a villanynál 8%-ot szerintetek átmenjek?
2011. okt. 15. 09:01

vívja le egymás között a két szolgáltató

és a hitelesítés díja is őt (őket) terheli

2011. okt. 15. 09:00
miért kéne a gázórát kicserélni? :D
2011. okt. 15. 08:53

Szolgáltató váltáskor nincs gázóra csere, miért kérnének díjat?

Otthagytam a FŐGÁZT. Nem kellett volna, mert az EMFESZ körül nagy botrányok voltak, most a TIGÁZ-hoz tartozom, ő vette át az az EMFESZ ügyfeleit.

(De benne van a pakliban, hogy újra FŐGÁZ ügyfél leszek.)

5. Pndi
2011. okt. 15. 08:53
Sőt, idén lecserélték a csöveket, és akkor is kicserélték az órát, de az közös költségből ment.
4. Pndi
2011. okt. 15. 08:51
Nálam tulajdonos váltás volt, és akkor is lecserélték.
2011. okt. 15. 08:23
nekem tavaly 3 havi számlát küldtek előre amikor váltani akartam november volt és januárra 120 ezer ft számoltak pedig sose volt tartozásom .....és valyon mikor évül el a csere vagy cserélgetik minden évben?
2011. okt. 15. 08:13
Szerintem igen. Az egyik ismerősömtől 50000ft-ot akartak legombolni,amiért szolgáltatót akart váltani. Nem tudom jogosan e??
2011. okt. 15. 08:02
A tigáz kérheti a gázóra csere díját ha szolgáltatót akarok váltani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook