Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A testépítők az inzulint mire és hogyan használják "szteroidként"? fórum

A testépítők az inzulint mire és hogyan használják "szteroidként"? (tudásbázis kérdés)

jún. 26. 12:44
merénylet az evolúció ellen.
jún. 22. 08:51

Biztosan jó, hogy nem engedi az izom leépülését, meg könnyebben tudnak izmot építeni a testépítőt, tovább is tudnak edzeni stb. De a mellékhatásai miatt szerintem nagyon kockázatos. Nem látom, hogy miért kockáztat valaki cukorbetegséget, szervi elváltozásokat, kómát vagy akár halált, csak azért, hogy hamarabb legyen nagyobb izam.

De biztosan én vagyok értetlen...

Kaygo, neked más, hiszen te gyógyászati célból használod.

De ha megnézed az adagolását a szernek teljesen más, mint ahogy neked kell.

Itt is van róla pár dolog: [link]

jún. 21. 16:30

[link]

én is most találtam.

jún. 21. 16:12

Kíváncsiságból kérdezem, én nem szeretek gyúrni inkább úszás, harcművészet.

De cukorbeteg vagyok, inzulinos.

Hallottam, olvastam, h van aki gyúráshoz használja az inzulint, úgy, h nem cukorbeteg.

De miért használja? Mi előnyt ad a testépítésbe?

Meg, h használják?

A szénhidrát felszívódást nyílván segíti, de az egészéges embernél amúgy is megvan.

A fehérje beépülést segíti, de arra meg ott vannak a kreatin porok.

Akkor miért lehet olyat olvasni, h testépítők körében népszerű a használata.

Olyan írjon már aki ért is hozzá.

Köszi!

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook