Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A természet kifürkészhetetlen fórum

A természet kifürkészhetetlen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A természet kifürkészhetetlen

2010. jún. 17. 22:09
anyám veled mi megtörtént és ugye tudjuk történik folyamatosan...itt is csak azt tudom írni, hogy sok boldogságot a ti kis csodátokhoz!!!
13. @Gabi@
2010. jún. 17. 22:07
Gyönyörű szavak a "mindenrosszatmegéltek" mellett!
2010. jún. 17. 21:32

Eddig is tudtuk h a kis Grétike egy kis csoda:)

De most már azt mondanám h egy Nagy csoda:))

11. Monik30 (válaszként erre: 7. - Msaca)
2010. máj. 23. 21:48
Így van nálunk egy dologból van hiány, persze, hogy a pénz az, de ez van. De inkább ez hiányozzon, mint szeretet, jókedv, erkölcs, emberi méltóság...
2010. máj. 23. 21:44
Köszönöm szépen kedvesek vagytok! :)
2010. máj. 23. 19:22
Gratulálok. Jó, hogy teljesült a vágyatok!!!
2010. máj. 23. 17:50
Nagy szeretettel gratulálok, a cikk engem is megindított! Mi két és fél évet vártunk a babára és most költözött be, újra átéltem a cikk olvasásakor a reménykedéseket és küzdelmeket és azt a csodát, amit egyszer csak "kap " az ember.Én is gratulálok a kitartásotokhoz és a sok erőhöz, amivel túllendültetek a nehézségeken!
2010. máj. 23. 16:03

Én is pityergek!Nagyon sok megpróbáltatáson vagytok túl.Le a kalappal, hogy EGYÜTT végig tudtátok csinálni! ÉLVEZD AZ ANYASÁG MINDEN PILLANATÁT! Ha valaki, akkor Te biztosan tudod értékelni!

Jó egészséget, sok boldogságot nektek!

2010. máj. 23. 15:28

Becsülendő, és példamutató a kitartásotok! Ilyen családba kellene születnie minden gyereknek!

Gratulálok, és sok egészséget nektek!

2010. máj. 23. 14:29
..hát igen a természet sok mindenre képes sokszor nem is gondolnánk mikre :) Nagyon boldogok lehettetek mikor kiderült már 3an vagytok :) Gratulálok!
2010. máj. 23. 13:07

Köszönöm szépen.

Az élet sose könnyű, ez a történet egy nagyon rövid és finomított változata a durva valóságnak.

Szinte mindig lehet mondani, hogy lehetne rosszabb is. Sose szabad föladni.

2010. máj. 23. 11:50
Nem semmi amin keresztülmentél.Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek és gratulálok!!!
2010. máj. 23. 10:35
Megkönnyeztelek titeket! Gratulálok!!! :,)
2010. máj. 23. 10:08
Egy történet arról, hogy a legkilátástalanabb helyzetekben is összejöhet a baba. Azért, hogy bátorítást adjak azoknak, akik már minden reményüket elvesztették. Illetve egy történet azoknak, akik IBD-ben, azaz a bél gyulladásos megbetegedésében szenvednek, hogy higgyék el soha nem szabad föladni, mindig kell új célokat keresnünk, ami miatt érdemes minden reggel fölkelnünk, még ha ez iszonyú erőfeszítést is kíván tőlünk.

Ugrás a teljes írásra: A természet kifürkészhetetlen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook