Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A terhesség első hónapjaiban jelentkező menstruációval összetévesztett vérzés fórum

A terhesség első hónapjaiban jelentkező menstruációval összetévesztett vérzés (beszélgetős fórum)


2015. febr. 14. 12:05

Szerintem érdemes azt a pár forintot egy tesztbe belefektetned, hisz már gyanakszol egy ideje, ha van baba az már ki fogja mutatni.

Egyébként anyukám velem és a bátyámmal is addig menstruált amíg meg nem mozdultunk neki. Bármi lehetséges, nem vagyunk egyformák.

8. anya4005 (válaszként erre: 7. - Zsazsa85)
2015. febr. 14. 11:07
Ha már januárban sem volt "rendben" minden,én simán csinálnék tesztet,ha terhes vagy,már kimutatja.
7. zsazsa85 (válaszként erre: 6. - Anya4005)
2015. febr. 13. 22:28

Kedves "anya4005"

Tesztet nem csináltam, éppen azért mert volt menzesz. Várok a következő rendben jön-e. Gyógyszert nem szedek, de nem is vagyunk babaprojekten :) Ha jönne természetesen örömmel fogadnánk. Csak azt furcsállom, ha az esetek 95%-ában erős szúró 1 napig tartó fájdalom kíséri a tüszőrepedést, akkor furi, hogy már egymás utáni 2 hónapban semmit nem éreztem akkor mikor elvileg lennie kellett volna. Menzim mindig pontos volt, és éppen csak meg szoktam érezni, egyáltalán nem szokott vészes lenni. A tüszőrepedés néha kellemetlenebb, mint maga a menzim. Mivel soha nem történt hormonális beavatkozás nálam a ciklusba, így elképzelhetőnek tartom, hogy úgymond annyira belerögzült már a biológiámba a menetrendszerű vérzés, hogy lehet jön ez is babával együtt? Esetleges terhességi tüneteim: Álomkór, megnövekedett étvágy, és savtermelés, pici nyilallások méhemben, esténként szapora pulzus...

6. anya4005 (válaszként erre: 5. - Zsazsa85)
2015. febr. 13. 22:07

Ahogy te is,a mensid is változhat. Nekem volt idő,hogy halálosan fájt,mikor megjött,2 napig felállni alig tudtam,aztán hirtelen minden fájdalom elmúlt (még a szülések elött). Szóval,lehet,hogy csak megváltoztál odabent.

Viszont azt is el tudom képzelni,hogy lehetsz terhes. Anyukám 6 hónapig nem tudott rólam (kákabelü,úgyhogy nem is hízott),mensije rendben volt,szedte a bogyót is...mégis megjöttem,és második gyerekként,mégsem vett észre semmit.

Szóval,bármi lehet...Teszt?

5. zsazsa85 (válaszként erre: 3. - Kömény81)
2015. febr. 13. 20:49
Nekem azért gyanús a dolog, mert mindig szoktam érezni az ovulációt, de se jan.-ban, sem ebben a hónapban nem éreztem semmit, viszont febr-ban pontosan megjött a menzim.
4. zsazsa85 (válaszként erre: 3. - Kömény81)
2015. febr. 13. 20:47
Szia! :) Semmi egyéb terhességre utaló jel nem volt?
2015. febr. 13. 20:44

Az unokanővérem mindkét terhességénél a harmadik hónapig menstruált. Utána sugárban kezdett hányni. Első (meglepetésbaba volt, nem tervezték) hasi ultrahangra küldte a házidoki, ott derült ki, hogy már elhagyta a 12. hetet, a másodiknál a próbálkozás kezdetétől minden hónapban tesztelt, és már gégen tudták, hogy jön a baba, mikor még mindig megjött neki.

Most már iskolások a gyerekek. :)

2015. febr. 13. 20:36
Olyanok hozzászólását várom, akik személyesen tapasztaltak ilyet, vagy baráti, családi körben, megbízható forrásból hallottak ilyet. Előre is köszönök minden támogató hozzászólást! :)
2015. febr. 13. 20:34
Valakit tévesztett meg etrhesség első hónapjaiban jelentkező menstruációval összetévesztett vérzés, és ezáltal később derült ki a terhesség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook