Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A terhesség alatti érzések fórum

A terhesség alatti érzések (beszélgetős fórum)


1 2
34. LoLiNa
2007. dec. 31. 06:35

terhesség alatti érzések?

egyszer minden szép és jó, egyszer meg bőgés, széthullás, minden ok nélkül. nálam igy volt :)

33. ReBen
2007. nov. 25. 15:58
Sziasztok!Én 21 évesen szültem az első babámat,úgy hogy a férjeméknél laktunk egy 3x3-as szobában.Most tervezzük a másodikat,de neki már saját szobája is lesz a saját lakásunkban,amit tavaly kezdtünk el feújítani.Nekünk ez soha nem lehetett volna akadály!
32. d-orina (válaszként erre: 22. - Mandula77)
2007. márc. 22. 14:50
Szia!Én már 8 hetes leszek,és nekem is ezek a tüneteim voltak,de nekem a doki azt mondta, hogy azért van az egész mert a kicsi nyomja, hólyagot és nagyobb a vizelési inger.sokszor csak az inger van meg, de nem is kell.Ne agodj ez a terheségel jár, majd el mulik, de ha meg nyugtat menj el orvoshoz.
31. ancsi105 (válaszként erre: 28. - Csemege)
2007. márc. 18. 09:58
:( Nagyon együttérzek veled! 97-ben vetéltem el 5 hetes magzatomat az orvos hibájából. 2004 végén lettem ismét terhes, addig orvoshoz jártam, gyógyszer, szúrkálás, műtét stb... Debrecenben van egy nagyon jó természetgyógyász 90% siker. Az ismerősöm is oda járt. Most 23 hetes terhes.
30. DODICA (válaszként erre: 28. - Csemege)
2007. márc. 18. 09:30

Őszinte részvétem. :((((


De ne add fel! Sikerülhet még!

29. 12667dcac6 (válaszként erre: 28. - Csemege)
2007. márc. 18. 07:45
Nagyon sajnálom,és igazán nem is tudom mit mondjak.Szörnyű érzés lehet.Kitartást kívánok neked és biztosan egyszer sikerül:)))
2007. márc. 17. 15:11

Lányok, megírtam, hogy milyen boldog vagyok, hogy 35 évesen végre terhes lehetek... erre másnap közölték az UH-n, hogy elhalt a magzat és azonnal küretre kell mennem. Csak azért írtam meg, hogy akinek megadatik, hogy terhes legyen az nagyon becsülje meg, mert nem tudja milyen érzés (és ne tudja meg), hogy szeretnék és évekig hiába szúrkálom magam össze...

Gratulálok mindenkinek és nagyon szép terhességet kívánok!

27. panka2
2007. márc. 14. 20:50
ja és már 33éves vagyok tehát fél életem átbabáztam " de soha nem bántam megD
26. panka2
2007. márc. 14. 20:48
én 17évesen szültem hihihi imádom a fiamat aki immár 15éves DDD Aztán lett még 2tesoja és most gyártjuk az utolsot DD Soha nem bántam meg a babát,sok idősebb nönél szebben,jobban,elrendeztem a kicsit :)
25. DODICA (válaszként erre: 24. - Mandula77)
2007. márc. 14. 14:45

:)))

Oké! Ha nincs okod, akkor szerintem nincs is semmi baj, csak érzékenyebb lehetsz erre az érzésre. (Hja, én is az voltam!) Reggelente szokott rosszabb lenni, meg akkor, ha teltebb a hólyag. Majd elmúlik! Egy darabig....:) A várandósság vége felé megint találkozni vele!:)

24. mandula77 (válaszként erre: 23. - DODICA)
2007. márc. 14. 14:18
Nem nincs rá okom. Dél óta teljesen normális is az inger. Csak délelőtt volt a nagy rohangászás.
23. DODICA (válaszként erre: 22. - Mandula77)
2007. márc. 14. 13:13

Szerintem teljesen normális, amit érzel, s addig, amíg a méhed nem emelkedik fel, s "ül" a húgyhólyagodon, ez maradni is fog. (Rémes dolog, tudom.:)

De, ha kételyed van fertőzés miatt (lenne rá ok?), akkor keress fel egy nődokit. :)

2007. márc. 14. 09:03

Sziasztok!

Ma reggel tudtam meg, hogy babát várok! Igaz, hogy már sejthető jelei voltak (mellfeszülés, émelygés). De tegnap óta állandóan olyan érzésem van mintha összeszedtem volna egy hugyúti fertőzést. Állandóan azt érzem, hogy pipilnem kell, de igazából nem kell. Kérlek, ha vkinek van esetleg hasonló tapasztalata, írja meg, hogy érzett-e hasonlót. Tudom, hogy gyakori vizelési inger jelentkezhet terheseknél, de hogy pisilés után szinte rögvest érzem? Félek, hogy összeszedtem vmi fertőzést és ez veszélyes lehet a babára nézve. Köszi ha válaszoltok!

2007. márc. 13. 09:36
Bumi! Én 35 vagyok és azt hittem lesz még időm szülni, ki is élveztem az életet, aztán meg csak nem jött a baba. Nem írom le milyen nehézségek árán lettem terhes és még most is csak a 9. hetet kezdem. Ha még egyszer születnék, inkább korábban adnám meg az esélyt a jövőnek ...
2007. febr. 2. 14:12

Sziasztok!

Én most 23 éves vagyok és van egy gyönyörüséges babám aki már most lesz 16 hónapos!!!

ha utána számoltok rájöttök, hogy én is fiatalon szültem, de egyáltalán nem bántam meg.

nekem is sokan mondták a tapasztaltabbak, hogy még várjak vele. Én és a férjem nagyon vártuk a babánkat, és nem is gondoltam rá hogy elvetessem.

ha ti is igy éreztek, hogy nektek ennek igy kell lenni, akkor ne hallgass másra, csak ami neked jó és fontos.

Még nekünk sincs lakásunk, most épül (bár anyósnál lakunk)...lassan nektek is bizztos lesz, ha meg nem akkor meg arra gondolj, hogy több ezer ember él albérletben és nekik is van gyerekük, sőt több is.

Szerintem ne vetessd el, nincs annál szebb mint, hogy anya leszel!!!!!!!

Én kb. most szerettem volna terhes lenni, ha 2 éve nem jött volna össze a manókám!

Valaki még ezt is fiatalnak veszi, de szerintem akkor szüljön egy anyuka, ha tisztában van a következményekkel, hogy mostmár a baba lesz a legfontosabb mindennél, mindenkinél az egész világon.

Igy én is bátorítalak, még belesem gondolj abban, hogy elvetesd!!!!!!

Puszi: Rita

2007. febr. 2. 12:52
Én soha olyan boldog és kiegyensúlyozott nem voltam, mint a terhességeim alatt!
2007. febr. 2. 12:22
Ha a pároddal jól kijöttök és nem tanúltok már,akkor nincs semmi akadálya. Én is még csak 23 éves vagyok és 6 hetes terhes.
17. gitti81 (válaszként erre: 12. - Josey)
2007. febr. 1. 17:22

Sziasztok!

Együtt érzek veled josey,nekem is sokmindenki mondta,hogy majd érzékenyebb leszek a "terhesség" alatt,de én sem gondoltam, hogy ennyire.Sajnos én is mindenen bőgök, nem tudok ellene tenni.:( De ugyanakkor a másik percben meg mintha nem is történt volna semmi!:)Remélem ezzel nem ártok a pocaklakómnak!!!!

2007. jan. 12. 23:20
Az a kétszer 9 hónap volt életem legboldogabb időszaka, amikor a lányaimmal terhes voltam.
2007. jan. 12. 22:36
Egy kisbabánál nincs szebb dolog a világon.. Becsüld meg és szeresd nagyon! :)
14. katalin25 (válaszként erre: 1. - Bumi)
2007. jan. 12. 21:23
Bumi! Nem baj ha kicsit megilyedtél, ez természetes, de ne hallgass másokra!! Szültek már nálad jóval fiatalabbak is.Szerintem az ember olyankor felnő a feladathoz. Egyébként meg nem az anyagiak, hanem aszeretet a legfontosabb! Szeresd a pocidban növekvő kis embert és ne törődj semmivel!Örülj neki! :))
13. Zsuzsi13 (válaszként erre: 7. - Dixy)
2007. jan. 12. 15:44

Szia Dixy!


A kor sohasem lehet akadály. Férjem és köztem 11 év van. Én 26 vagyok. De ha két ember szereti egymást, nem lehet semmi sem akadály.

12. josey
2007. jan. 12. 15:38

Szia Bumi és többiek!

16 hetesek vagyunk.Tudtam,hogy érzéknyebb leszek,de elég nehéz elfogadnom,hogy szinte minden apróságért sírnom kell,legyen az happy film vagy valaki csípős beszólása,esetleg a forró teavíz(??).

TE és a Baba vagytok a fő helyen,a körülményekkel ne is törődj!Minden csodálatos lesz.Biztos:)

11. wanda8
2006. nov. 4. 19:51

Szia Bumi!



Csak magaddal foglalkozz,ismered önmagad!S ha látsz magadban elég erőt,hogy igenis felneveld azt a kislényt akkor vállald!Föleg hogy szereted is volna!Rengeteg erőre lesz szükséged,de sikerülni fog!!S amjd azok segitenek akikre most nem is gondolsz!Szóval fel a fejjel!!!!Hidd el a gyermeked erössé tesz!!!

10. mimo (válaszként erre: 1. - Bumi)
2006. nov. 4. 19:44

Isten ments hogy elvetesd!!!Aztán soha nem lehet majd gyermeked...ez is benne van a pakliban!!!!


örülj neki,,és próbáld meg átgondolni mit jelent majd neked ez a kisbaba!!!Szerintem a világot fogja jelenteni!!!!!

9. zazuka (válaszként erre: 1. - Bumi)
2006. nov. 4. 16:34

Szia Bumi!

Egyetlen kérdésre kell csak eldöntened magadban a választ: szeretnél-e anya lenni jövőre, vagy nem?

Az, hogy azt mondják fiatal vagy, nagyon gyenge ellenérv. Ha egyszer Te ezért imádkoztál, akkor más ne mondja meg, hogy érett vagy-e a "feladathoz".

Az albérlet dolga pedig rém egyszerű: tudod fizetni a baba mellett is? Mert neki vannak bizonyos anyagi elvárásai, ruhák, kenőcsök, kaja (később, amikor már nem szopik), pelenka (ami egy hónapban kb. 9-10 e Ft), stb. Ennyi.

Akik kételkednek, azok segítsenek majd a baba körül! Mégis mit várnak tőled? Hogy vetesd el???

8. mimo
2006. nov. 4. 15:48
Igazatok van, ha egy baba jönni akar hadd jöjön, tök mindegy hogy albérlet vagy saját lakás.
7. Dixy
2006. szept. 22. 23:33
Igaz az albérletről nem tudok nyilatkozni , mert sosem laktam albérletbe.De szerintem az,hogy ki milyen idősen válal gyereket csak saját maga tudja eldönteni. Én 19 -et töltöttem a nyáron és 31 hetes terhes vagyok :) .Én csak azt kaptam,hogy túl sok a férjem és a köztem lévő korkülonbség (20 év). :)
2006. aug. 27. 15:03

Szia Bumi!

Teljesen normális dolog, amit érzel. Én 24 éves vagyok, és terveztem a babát. Amikor viszont megjelent az a két vonalka a teszten kétségbeesetten zokogtam. A mai napig nem tudom, hogy miért. Azóta boldog kismama vagyok. Már a 18. hétben járunk. Egy dolog biztos. A kismamák sokkal érzékenyebbek mindenre. Az orvosom erre azt mondja, hogy ilyenek a hormonok. Albérletbe pedig nagyon sok baba születik.

2006. aug. 27. 07:56

Szia Bumi!

Csatlakozom Dodihoz. Én is albérletbe szültem a nagyobbat, 19 éves voltam. Nekem is ezeket mondták. Túl fiatal vagyok, és albérletbe amúgy sem szabadna....

Ma saját lakásban várjuk a következőt, és szuper, hogy van már egy 8 éves nagylányom, akivel nekem is fel kellett nőnöm anno.

puszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook