Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A terhesseg 34.heteben normalisak az enyhe alhasi gorcsok? fórum

A terhesseg 34.heteben normalisak az enyhe alhasi gorcsok? (tudásbázis kérdés)


16. ALLICS
2008. dec. 18. 12:10
Nekem is voltak a 30. héttől és a 33.héten meg is született a kisfiam.
15. andix
2008. márc. 4. 19:48
Bocsi de most olvastam el a dátumot hogy ezzel már elkéstem.
14. andix
2008. márc. 4. 19:46

Szerintem ne aggódj,nekem is voltak görcseim.Akkor a doki jóslofájással letudta.Igaz én sokat voltam kórházba is de nem ebből az okból kifolyólag.16.-ik héttől nyitva volt a méhszáj de nem szültem hamarabb.

Valószínű készülődik a baba kifele de ne ijedj meg ez nem jelenti azt hogy hamarabb szülsz,de előfordulhat.Semmi sincs kizárva.A kispocaklakók tudják mikor mutatják meg magukat a nagyvilágnak.

Fájdalommentes,gyors szülést kívánok neked.

2007. nov. 19. 18:01
32. hetes vagyok és már hetek óta vannak fájásaim, összehúzódásaim, még se aggódok. A fiamnál 18.hetesen olyan görcseim voltak, hogy menni alíg bírtam, akkor 26. héten már nyitva volt a méhszáj. MOst még egyáltalá nincs nyitva, szóval szerintem ez most inkább normális.
2007. nov. 3. 13:37
Persze, nekem a harmadikkal volt ilyen. Azt mondják, hogy pihenni kell amennyit csak tudsz.
2007. nov. 3. 11:38
szia terheségi gőrcsők nemis tudom lehet tulsokat mégy vagy emelsz nékemis megvolt végig ugyemár nekem 2megvot ésa3dikal voltam igy de sok pihenés és semibaj nemlesz sok sikert
10. ildiko0914 (válaszként erre: 8. - Kolibri)
2007. nov. 3. 11:33
Igen a gogyszert azt korabban befejeztem, most amit abba hagytam az a terhessegi vitamin mert ugy gondolom ebben az idoszakban nem fontos,hisz rendesen taplalkozom, igaz egy kicsit ovatos voltam a vitaminokkal is, ket dobozzal sem hasznaltam el a terhesseg alatt, azert mertem ezt tenni mert korabban a lanyommal semmi vitamint nem szedtem, kben nem durvak a gorcsok, de eleg ahhoz hogy idegesitsem magam, annal is inkabb mivel az elso gyerekemmel beinditott szulesem volt, igy nemtudom hogy mit is kellene csinaljak egy spontan esetben
2007. nov. 3. 10:48
Nekem vegig voltak alhasi gorcseim a terhesseg alatt es a doki azt mondta ne aggodjak miattuk. Es igaza volt mert napra pontosan vilagra hoztam egy gyonyoru kislanyt, az alhasi gorcsok nem szamitottak semmit. Persze ha tul erosek akkor mindenkeppen fordulj orvoshoz!
2007. nov. 3. 10:46

Ildiko!


Befejezted a gyogyszert, amit kaptal? Amikor en befejeztem, teljesen beallt a hasam, szinte masnaptol, pedig fokozatosan hagytam el, amikor mar nem lett volna gond, hogy megszulok. Aztan hamarosan jott is a baba. Lehet, hogy nalad is azert van. Vegulis, mar jo nagyok vagytok, nem ;)?

Olyan izgalmasak az utolso hetek! Hamarosan babazhatsz!

2007. nov. 3. 10:33
Tulhordani azt nem szeretnem, mivel dec 15es 20 kozott vok kiirva, de elobb sem szeretnem,hogy varatlanul erjenek a dolgok, mostanaban tobbet kezdtem aggodni
2007. nov. 3. 10:24
Szerintem igen,habár mindenkinél változó. Nekem is voltak hasonló "tüneteim", szerencsére időben jött a baba,nem hordtam túl. A kiírás hetében született.
2007. nov. 3. 10:22
Nekem is a 34-35.héttől voltak a jósló fájások folyamatosan.Egy hetet túlhordtam.
2007. nov. 3. 09:49
Sziasztok!Nekem 3 lányom van,és én is mindegyikkel görcsöltem,de nekem azt mondta a doki,hogy "jósló fájások",ettől még nem biztos ,hogy korábban fog jönni a baba,én mindegyik babám túlhordtam!!
3. ildiko0914 (válaszként erre: 2. - Kolibri)
2007. nov. 3. 09:46
En is eleg koran kezdtem gorcsolni es szedtem is gyogyszert, de amiota nem dolgozom az megszunt, most olyan enyhe menszis gorcsoket erzek es egy kicsit izgulok
2007. nov. 3. 09:32

Igen, mert keszul a baba a nagy napra. Nekem mar a 18. hettol voltak, gyogyszert kellett szednem, de igy is jok voltunk, mert 37. heten szultem.

Ne aggodj, nem baj, de azert szolj a dokidnak, mert neki mindenrol tudnia kell.

2007. nov. 3. 09:15
A terhesseg 34.heteben normalisak az enyhe alhasi gorcsok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook