Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A temészetgyógyászat és az energetizálás segíti a teherbeesést? Tapasztalatok? Első hozzászólásban megírom a részleteket! fórum

A temészetgyógyászat és az energetizálás segíti a teherbeesést? Tapasztalatok? Első hozzászólásban megírom a részleteket! (beszélgetős fórum)


11. d71ef05a8e (válaszként erre: 10. - Ani00)
2013. márc. 21. 14:06
:(
10. Ani00
2013. márc. 21. 08:47

Sziasztok!

Én és a párom kb. fél évig jártunk egy természetgyógyászhoz, aki energia átadással dolgozik. Azt mondta nagyon sok babát hozott már össze. 5 éve várunk mi is a babára. Mi is nagyon hittünk benne, de mivel csak nem jött a baba, belevágtunk a lombikba. Azt mondta, az egész biztos sikerülni fog, mégsem sikerült. Egy vagyont hagytunk ott nála, ugyhogy én ilyenekkel biztos nem foglalkozok a jövőben. Óriásit csalódtam.

2013. márc. 12. 18:18

én hiszek a kineziológiában. voltam is és nagyon jó volt. szerintem jobb, mint egy pszichológus. én így gondolom.

érdemes kipróbálni!

lombibébi! Ha babás leszel, megkereslek az elérhetőségekért, de akár priviben most is írhatsz pár sort róla, tényleg érdekel. mi 3,5 éve várunk a babára... 5 sikertelen inszem után pihenünk, még nem tudjuk, mikor és merre megyünk lombikozni... jó lenne, ha nem is kellene.

8. lombibébi (válaszként erre: 5. - D71ef05a8e)
2013. márc. 12. 17:46
Olyan dolgokat írtál, melyekről én is így vélekedek! Mármint tudom a saját gátjaimat, blokkjaimat, múltbeli hibáimat melyeket cipelek és a bűntudatomat dolgok, emberek miatt. A szembenézés már rég megtörtént, már túl vagyok a tagadáson és a szembenézésen. Mostmár a nehezebb vizeken evezek, amit úgy hívnak: elfogadás, és megbocsátás saját magamnak! Az orvostudományt pedig természetesen nem utasítom el, de az eddigi orvosaimban sokat csalódtam, sorra... mindben! Ez a hölgy azt mondta az első beszélgetéskor, hogy ha itt az idő, ő maga fog ujhra elküldeni egy nőgyógyászhoz, szóval itt is mindkettő meglesz, a természetes és a klasszikus orvoslás is! De őszintén mondom, hogy azt a megnyugvást és békét amit akkor érzek mikor tőle eljövök, hááát már nagyon rég éreztem! Jó, hog írtál, sok okosság van benne, egyetértek veled! köszönöm :)
7. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Lombibébi)
2013. márc. 12. 17:43

ismerek olyanokat akik mindent megtettek a gyerekért de nem jött össze, aztán örökbefogadtak megnyugodtak és pár évre rá teljesen magától összejött a saját gyerek is, pedig előtt e 10-05 évig nem.


szóval a lelki dolgok is belejátszanak az biztos:D

6. lombibébi (válaszként erre: 4. - Lillenet)
2013. márc. 12. 17:40
Nagyon köszönöm Neked! Jól esik a biztatás!!
5. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Lombibébi)
2013. márc. 12. 17:40

Hitről nem beszélnék, lehet ezt objektívan is szemlélni.


Bár nekem nem volt tapasztalatom a lombikkal, érdekel a téma, és az ezzel foglalkozó fórumokból azt látom, hogy nagyon sokszor orvosilag sem néznek alaposan a probléma mögé, csak csinálják a lombikos protokollt ész nélkül, miközben nem kell feltétlenül keleties holisztikus szemlélet ahhoz, hogy egy nyugati orvos is tudja, a szervezetünkben minden mindennel összefügg.


Vagyis el tudom képzelni, hogy van okod arra, hogy kiábrándultál az orvosokból.


a természetgyógyászat azonban nagyon tág fogalom. a gyógynövényekben kémiai anyagok vannak, ezért hatásuk nem hiten alapul, hanem fizikai valóság. A homeopátia ennél sokkal nehezebben megfogható dolog számomra, de mivel több orvosról is tudok, aki alkalmazza, megintcsak úgy gondolom, hogy bár más szemlélet, de kell legyen tudományos alapja (valahol a védőoltás is hasonlót a haosnlóval elvén működik).


Az sem hit kérdése szerintem, hogy a pszichénk képes fizikai tüneteket okozni, vagy éppen a szervezet egsézséges működését gátolni.


A kineziológiában, tenyérnézegetésben, ingában, ilyesmiben nem hiszek, ez a magánvéleményem. De összetett szerek hatásában, az egséz test és lélek holisztikus szemléletében igen. Más kérdés, hogy ehhez szerintem nem kell semmiféle hókuszpókusz, csak nagyon alapos szembenézés önmagunkkal, a félelmeinkkel, legbensőbb vágyainkkal, gátlásainkkal. Ha ebben egy kinzeiológussal vagy haosnló "szakemberrel" való bezsélgetés segít, mert ő tudja feltenni a megfelelő kérdéseket, akkor legyen ő.


Összefoglalva: nem veszíthetsz vele, ha megpróbálod ezt az utat. Kérdés, hogy nem lenne-e jobb, ha ötvöznéd a természetgyógyászati módszereket a modern orvostudomány vívmányaival... amennyiben nem zárják ki egymást.

4. lillenet (válaszként erre: 1. - Lombibébi)
2013. márc. 12. 17:39

Én már régen jobban hiszek az ilyesmiben, mint az akadémikus orvoslásban (de persze nem állítom, hogy utóbbi ettől már szükségtelen).

Szóval hajrá, sikerülni fog, teljesen logikus amit a hölgy mond, és szerintem év végére pocakos leszel:)

Sok erőt és kitartást, mielőbbi sikert kívánok nektek!:)

3. lombibébi (válaszként erre: 2. - Pethoevi)
2013. márc. 12. 17:36
Hát igen, az ember már azt se tudja mit tegyen, hogy végre édesanya lehessen!
2013. márc. 12. 17:34
Én teljesen megértelek! Én is kipróbálnám!
2013. márc. 12. 17:30
Sziasztok. Két spontán terhesség és vetélés után, és két sikertelen lombik után hitem bizonyos okok miatt erősen kezd megdőlni az orvosokban... részletezni nem szeretném, de anyagilag, idegileg, fizikailag, lelkileg roncs vagyok! Most fölkerestem egy hölgyet aki nagyon sok babát hozott már össze természetgyógyászatával, és energetizálással, homeopátiás szerek alkalmazásával. Nekem is rögtön észrevette hogy nagyon hátrahajló a méhem, ami ugye gond, és a nyálkahártyám se tud fölerősödni, hogy tapadni tufjon a kicsi élet... Azt mondja mindenképp lesz gyermekem, mert benne van a tenyeremben, a génjeimben, de addig nem míg a lelkem rendbe nem hozza, mert a lelkem olyan nagyon ki van készülve, hogy a szervezetemet blokkolja, nehogy terhes legyek, mert azt jelen pillanatban nem tudnám kihordani. Most első körben Gynex cseppet kell szednem nekem és a páromnak is, és aztán jön a méregtelenítés és a feltöltődés... Maximálisan hiszek benne, barátnőmnek, sok lombik sikertelenség után, 3 hónap alatt összehozta a baát, most 28 hetes :) Szóval jó érzés hozzá menni és nem nyomkod tele szurikkal, meg gyógyszerekkel. Ti hiztek benne? Van valakinek személyes tapasztalat (pozitív tapasztalatokat szeretnék)! Vélemények? Köszi!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook