Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A téli cipő és kabát szine? fórum

A téli cipő és kabát szine? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 10. 21:08
Nekem is van vajszínű kabátom, és ahhoz van tűzpiros hosszúszárú csizma, rövidebb rózsaszín, fekete, sötétbarna, sötétszürke. A vajszínűhöz a legtöbb szín illik.
10. 480a1bea09 (válaszként erre: 8. - C42aaaac41)
2009. okt. 18. 11:31
neeeeeeem :)))
9. Christine1979 (válaszként erre: 7. - 480a1bea09)
2009. okt. 18. 11:28
Akkor szerintem simán megveheted azt a vajszínű kabátot :)
2009. okt. 18. 11:26

lila-fehér(vajszín) hajrá Újpest?!

szerintem megy együtt a két szín

2009. okt. 18. 11:26
Van sapim is lila, mályva és fehér is, és sálam is van ami ezekhez illik. Mindig is lila örült voltam csak most hogy végre divatba jött belebolondultam a lila színbe :) Tegnap nézelődtünk és még egy lila pénztárcát is láttam, úgy tetszett. Idén a Jézuskának nem lesz nehéz dolga, csak lila legyen :)
2009. okt. 18. 11:23

Énpont most kerestem kabátot. Bementem egy üzletbe (MIrrorfashion - csak pár helyen van magyarországon) és azt tapasztaltam hogy borzalmas színű férfikabátokat kapni. Fekete nem is nagyon volt. Volt királykék pufidzseki, volt hupilila bőrkabát, meg mindenféle hordhatatlan színű más is ami ráadásul tök vékony volt. Na mindegy. El is döntöttem hogy idén fekete kabátot veszek. Végül találtam egy tökéleteset. Egy fekete bőrkabátot és volt a méretemben is. Tökjó.

Nekem már pár éve nincs téli cipőm. Vagy deszkás cipőt hordtam aminek amúgy is vastag a talpa és nem is hideg, vagy bélelt tornacipőt azkon anapokon amikor nem volt beázás veszély, bár bőrből van így elvileg nem ázik át.

5. csacsa (válaszként erre: 3. - 480a1bea09)
2009. okt. 18. 11:22
A vajszinu es a sotetlila szerintem is jol megy egymashoz. Foleg ha vannak lila kiegeszitok(sapka sal, taska)
4. Christine1979 (válaszként erre: 3. - 480a1bea09)
2009. okt. 18. 11:21
A sötét lilát bmivel variálhatod akkor (vajszín,fekete, szürke, akár sötétebb barna is). Nekem nagyon tetszenek az ilyen merészebb színek, csak én nem vagyok ilyen bevállalósabb :)
2009. okt. 18. 11:19
sötét lila mondjuk
2. Christine1979 (válaszként erre: 1. - 480a1bea09)
2009. okt. 18. 11:13

Szerintem a vajszínhez is megy a lila. Simán fel lehet venni azzal is a lila kiegészítőiddel. :)

Nekem szürke-barna télikabátom van, most vettem egy egyszínű barnát, és eddig csak barna csizmáim voltak, úgyhogy vettem feketét is... ezeket össze-vissza lehet variálgatni.


De sztem a lila az jó kis élénk szín, és ha nem világoslila, simán variálgathatod ezt is :)

2009. okt. 18. 11:10

Mennyire van összhangban e két ruhadarabotok színe? Én idén lila boka csizmát veszek és a télikabátom meg fekete.

Van egy csomó lila kiegészítőm amúgy, táska, pulcsi stb...

Viszont tegnap láttam egy nagyon szép vajszínű kabátot, ahhoz nem hiszem hogy menne a lila csizma :( Akkor vennem kell még egy cipőt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook