Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Teletálas Update fitness húsos lasagne kb. hány kalória? fórum

A Teletálas Update fitness húsos lasagne kb. hány kalória? (tudásbázis kérdés)


7. miel77 (válaszként erre: 6. - 5e1b581a2e)
2011. szept. 7. 15:02
Szeretem a norbi kajákat ebédre rendelni, de azért mindig nézem a ch tartalmat, és igyekszem 30 alatti GI-t választani. És így kipótolom a kaját, de a többinek már a kcal tartalmát szoktam nézni, és így is lehet vele fogyni. Csak pl 1 héten max 2szer szoktam tésztát kérni, mert ha magasabb értékűeket fogyasztok, akkor inkább csak szinten tartok. De egy biztos nyugodtan lehet enni ezeket, mert hízni nem hízik tőle az ember szerintem :))
6. 5e1b581a2e (válaszként erre: 5. - Miel77)
2011. szept. 7. 14:54
Az ötlet alapvetően nem használhatatlan.Én is így dobtam le 10kilót.Persze a titka az,hogy akkor nem nasizunk mellé zsírbombákat(olajos magvak),mondván nincs benne ch,hanem beosztott étkezések (ch,GI)ízlésesen elkészítve,tehát fehérje bomba se legyen.Én mondjuk a soron kívüli gyümiket nem számoltam be a ch-ba(de nem is zabáltam vele tele magam,naponta ettem egy valamit),kivéve,ha 10órai részét képezte és napi 160g-mal csináltam.Mellette nem sportoltam(nem volt rá lehetőségem bizonyos okból kifolyólag) és így is lement.
2011. szept. 7. 13:57
Az update dietetikus egyszer írta a facebookon, hogy minden rendelt update menü max 600 kalóriát tartalmaz. De egyébként igen, a Norbi szerint nem kell a kalóriát számolni, hanem max 150 g ch egy nap és a GI-t kell nézni. Én azért számolok is...
2011. szept. 7. 13:08
Egyébként egyszer olvastam, Norbi irta valahol, h nem a kaloria a lenyeg hanem a GI meg a szénhidrat tartalom.
3. kisj
2011. szept. 7. 13:04

kérdezd a készítőjét

én 700-ra tippelek látatlanba

2011. szept. 7. 13:04
Azt nem tudom, de nagyon finom :D
2011. szept. 7. 13:02
A teletálas update fitness húsos lasagne kb. hány kalória?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook