Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A telefonommal van gond: LG GD330, tudna valaki segíteni? fórum

A telefonommal van gond: LG GD330, tudna valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)

2010. márc. 7. 14:07
Rendes vagy, hogy próbálsz segíteni köszönöm.
2010. márc. 7. 13:25

No igen, 5 percen belül max. a zsebedből veszed ki, 220-at nemigen találsz...

Az lehet az egyetlen megoldás, míg nem találsz mást, hogy minden éjjel a töltőn lóg. jobbat nem tudok tanácsolni...

De hátha jön valaki, aki tud mondani valami okosat!

2010. márc. 7. 13:18
Miután szolgálati telefon nem igazán lóghat töltőn ha én úton vagyok, tudod szabadidőmben sem vagyok egy otthon ülős típus. Olyan valakivel lenne jó beszélni akinek ilyen van és használja pár hónapja, mert ha így marad a helyzet akkor valami megoldást kell találnom /csere, fogyasztóvédelem stb./. Szerintem ez a telefon ha hibátlanul ilyen akkor senkinek sem jó 5- percen belül hová dugod be.
2010. márc. 7. 13:14
Ez nem egy jó dolog, főleg, hogy középkategóriás, 1 hónapos és 25900-ért vettem, ennyiért szerintem többet kellene tudnia. Azért cseréltem le a másikat, mert figyelmeztetés nélkül kikapcsolt, na de 4 éves volt.
2010. márc. 7. 13:12

Hmm... Hát, ezt a típust nem igazán ismerem, valszeg tényleg csak ennyire képes.

Régebben volt LGm, az se pittyegett sokáig, a jelzéstől fogva elég gyorsan lemerült.

A mostani akksiknak viszont nem tesz jót, ha lemerülnek! Ha már csak negyedéig van, rakd tültőre, még akkor is ha így 2naponta azon lóg. Nem lesz semmi baja akkor sem, ha mindig csak éjszak töltöd. Az én LGm eleinte 2naponta, majd később minden este töltőre került és ott várta ki a reggelt.

2010. márc. 7. 12:39
l hónapos garanciás, de állítólag ez ilyen. Biztos be lehet állítani valahol, hogy ne azt írja ki, hogy lemerült, hanem azt, hogy merül. Motorola V3 volt az előzőm 24 óráig működött a jelzés után.
2010. márc. 7. 12:36
Nem jelzi, hogy lemerül az aksi csak egyszer jelez és kb. 5-10 perc után kikapcsol
2010. márc. 7. 12:24

Mi vele a gond?

Talán ha leírnád... ;)

2010. márc. 7. 11:57
A telefonommal van gond segítsetek LG GD330

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook