Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A tél fontos gyógyszerei: köptetők és köhögéscsillapítók fórum

A tél fontos gyógyszerei: köptetők és köhögéscsillapítók (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A tél fontos gyógyszerei: köptetők és köhögéscsillapítók

6. Zs49
2015. márc. 19. 10:34

Üdv.Mindenkinek!

Vakbélrákot állapítottak meg nálam, érdeklődnék, hogy valaki tud-e róla valami közelebbit, mert ritka betegség.

Válaszotokat hálásan megköszönve várom.

2015. febr. 27. 19:14
Nekem nagyon hasznos volt! Végre egy leírás, ahol megtudhattam, hogy mi a fenéket is szedek az utóbbi félévben a múlni nem akaró köhögésem ellen. Jó volt így hatóanyak alapján csoportosítva, mert legalább nem fogok legközelebb azonos hatásmechanizmusú szert venni, ha valami nem hatásos.
2015. febr. 22. 10:12
Ez nekem kevés, egy orvosnak lehet, sok.:(
2015. febr. 21. 16:50
Köszönjük szépen a hasznos információkat.
2015. febr. 21. 16:04
jó összefoglaló
2015. febr. 21. 15:57
Dr. Szabó Júlia cikke a "Gyógyszerész válaszol" blogoldalról. "Az egyik legelső visszatérő problémaként találkoztam ezzel pályám kezdetén. Bejött a beteg, és köhögéscsillapítót / köptetőt kért, majd visszajött, hogy ez nem jó, neki nem ilyen a köhögése. Hamar rájöttem, hogy sokan nincsenek tisztában mi a kettő között a különbség, vagy inkább csak nem gondolják végig. Azóta bármit kérnek, én részletesen kikérdezek mindenkit, hogy milyen is az a köhögés…"

Ugrás a teljes írásra: A tél fontos gyógyszerei: köptetők és köhögéscsillapítók

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook