Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A tejpépek és hosszú alvás!? fórum

A tejpépek és hosszú alvás!? (beszélgetős fórum)


6. Fuoco (válaszként erre: 5. - Bomee)
2011. febr. 15. 23:26
Abszolút így van! Mi bármit is csináltunk/ettünk/ittunk 8,5 hónapig kismilliószor keltünk éjjel. Majd egyszercsak megszűnt a probléma, és volt már olyan is, hogy este 8-tól másnap 10-ig aludt, úgy, hogy evett reggel 8-kor majd még visszaaludt 2 órára! Valóban nem az éhség kelti őket, egyébként aludta már át 150ml tápszerrel is az éjszakát a lányom! :)
2011. febr. 15. 23:06
szia! az én tapasztalataim szerint nem sokat ér ilyen szempontból a tejpép. ebben a korban nem az éhségtől ébrednek a babák, hanem a mozgáskényszertől és az előbújó fogacskáktól. Ha egy éjjel sokszor volt fel, tuti másnapra előjött egy foga! :-)
4. terek (válaszként erre: 1. - Kifa)
2011. febr. 15. 23:06

régebben, talán 5 hónapos korától sinlacot csináltam neki fürdés után (hígra csináltam és cumisüvegből ette) és egyből utána szopizott.


aztán olyan 7-8 hónapos korától volt az, hogy 7-f8 körül vacsizott (tejpépet majd később főzeléket, most meg rendes kaját), fürdés és tápin alszik el. bármennyit vacsizhat, tápira mindig marad hely :D


fiam nagyon jó alvó, általában nem ébred éjszaka :)

2011. febr. 15. 23:05

Nálunk bevált az esti tejpép evés, jól eltelíti a pociját. A kisebb most lesz két éves, de esténként még általában azt kap. Ahogy leírtad az időpontokat, szerintem az nagyjából jó, bár attól is függ, mennyire nagy étvágyú a pici. De igen, legalább egy óra kell a két etetés között, hogy azért megkívánja újra.

A nagyobb gyerekemnél annak idején meg este a főzelékes bébiétel vált be, attól lakott jól.

Remélem tudtam segíteni!

2. kifa
2011. febr. 15. 22:55
Kiírtam jónéhány kérdést, de nem feltétlenül válaszokra, hanem a tapasztalataitokra lennék kíváncsi! Köszi!!
1. kifa
2011. febr. 15. 22:54
Babám 7 hónapos, most kezdtem el bevezetni a tejpépet. Tényleg hosszabban alhat este tőle? Van, akinek ez bevált? Most este szopizva alszik el. Vacsorára mikor lehet adni? Pl fél 8-kor, ha 8-kor van a fürdés? Utána fél 9 környékén elfogadja a szopit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook