Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A teherbeesés gondolatátol-az első biztos tesztig és onnan tovább.. fórum

A teherbeesés gondolatátol-az első biztos tesztig és onnan tovább.. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1350. Szonja27
2014. júl. 7. 15:53
Sziasztok.meg jöttem a strandrol..teszem hozza mint a főtt rák.4orat voltam csak kint de eleg is volt.anno meg gyerek koromba hat loval se tudtak ki húzni a medencéből.látszik öregszem :-) és még mehetek főzni.kitartas mindenkinek ebben a melegben.puszi csajok addig is.
1349. Trixi20
2014. júl. 7. 14:21
Sziasztok lanyok kivel mi ujsag !ma volt az elso munka napom az uj meloba..hulla vagyok...ki hogy all a baba csinalasal:p?nekem most se jot meg a mensim csak vlmi pici barna rozsaszinel de nagyon keves alig latszik..remelem jo hireket hallok feloletek :)
2014. júl. 7. 13:33

Sziasztok!


Nekünk nagyon jól telt a hétvége, medencézés, bográcsozás, vásárlás, barátokkal vacsi, meg ilyenek. Tiszta lazulás volt a hétvége és ma egy porcikám sem kívánt bejönni dolgozni :\

1347. melins
2014. júl. 7. 10:23

Sziasztok!!!!


Szonja drágám!!

Strandolunk,strandolunk mi??? Na szépen vagyunk!:)

én meg itt ülök a melóhelyemen :((


Köszi Pavikii!!!! A sétával nincs gond,meg járok tornázni is,megpróbálok most jobban odafigyelni a kajákra:)

Dehgoy enéél meg mindent Szonjám:), bár lehet,én mondjuk nem vagyok kívános:)


Jó pihit ,amjd jövök :)

1346. Szonja27
2014. júl. 7. 09:59
az is több mint a semmi...
1345. paviki
2014. júl. 7. 09:48
Jól teszed. :-) èn maximum az udvarra a kis medencèbe vetem magam kis manóm mellè.
1344. Szonja27
2014. júl. 7. 09:48
mindenki eltünt így hétfő reggel????
1343. Szonja27
2014. júl. 7. 07:22

szia.

Én jól vagyok csak ne lenne ilyen meleg már korán reggel.

de erről teszek mert megyek strandra..:)

1342. paviki
2014. júl. 7. 07:17
Jó reggelt! Ki hogy van?
1341. Szonja27
2014. júl. 7. 07:12
szép jó reggelt minden baba váró leendő kismamának :)
1340. paviki (válaszként erre: 1338. - Melins)
2014. júl. 6. 21:22
A puffadás egyik oka a terhessègnèl alatt termelődő progeszteron. Ezzel nem tudsz mit kezdeni . Nekem ami bevált az sok sèta, meg rengeteg dinnye és gyümik. A sèta egyèbként arra is jó volt, hogy èn egyáltalán nem vizesedtem.
1339. Szonja27
2014. júl. 6. 20:35
Köszönjük Melins.:-) jó végre hallani rolad.rossz volt ez a pár nap h nem voltál itt.hát ami az étrendedet illeti abba én nem tudok segíteni.az tuti h ha én állapotos lennék mindent meg ennék :-) holnaptol minden kezdődik előrol a szokásos hétköznapok.párom megy dolgozni én meg itthon leszek...egyedül.mindenkinek kellemes estét es kellemes hetet...amugy minden változatlan.lassan majd kiszámolom h ha meg jon h mikor is kéne neki..
1338. melins
2014. júl. 6. 19:52

Szia csajok!!


Én is szurkoltam a hollandoknak :)

Kánikula k.o vagyok,ráadádul panel!!

Ma takaritottam,mostam stb,elfáradtam

Pénteken céges buliba voltam a M.szigeten,majd hajnal 3 kor alvás.kistesomél itt voltak a 6 honapos babaval :) ááá nem tudtam aludni tőle:),most mentek el. Szombat 8 kor kelés,edzés,barátok,család. Este sogoromékkal,apával kimentünk a Ligetbe,kaja,séta baromkodás,romantika,majd a rakparton ücsörögtünk,olyan élet volt kint! Aztán kb hajnali 2re ismét haza. Kemény volt ez a pár nap. :)

Apa remélem alakul...


Olvasom nektek is volt progi!!,

Szonja huuu de ott lettem volna én is!!

Trixikém,lustulj!!,én egész héten az voltam :)

Drukkolok ám baba ügyben mindenkinek:)

Ja nekem meg ki kell találnom vmi étrendet csajok,puffadok mindentol!!! Ugy nézek ki mint aki már 5 honapos terhes,de csak ha olyat eszek..

Tudtok tanácsot adni,segiteni??

Tudom k.betüsök,meg hagyma,tojástol puffadás van.

Köszi ha van valami tippetek. Nekem csak ez a terhességi tünet ! :)

Puszi nektek!

Este ha lesznek csillagok nézzétek küldök nektek egyet :)

1337. Szonja27
2014. júl. 6. 17:17
Trixi Ilyen napnak is kell lenni.én is most ébredtem fel.;-)
1336. Trixi20
2014. júl. 6. 12:31
:))en nagyon lusta vagyok ma..alig birok az agybol kikelni :P
1335. Szonja27
2014. júl. 6. 11:20

hát a jó meleg egy enyhe kifejezés,úgy érzem.

kint voltunk fogat hajtáson hát közel jártam ahhoz h hő gutát kapjak,most hűsölünk a lakásban.

1334. Trixi20
2014. júl. 6. 11:05
nekem ez a 16 nap h kesik.. en is bealudtam a holland mecsbe :P en is nekik szurkoltam..jo meleg van ma is ..de inkabb legyen meleg mint hideg:P
1333. Szonja27
2014. júl. 6. 08:33

Jó reggelt mindenkinek :)

Remélem h mindenki jól van..úgy érzem ma is meleg lesz ;)

Paviki én is szurkoltam a hollandoknak de közben bealudtam..;)

Nálam minden változatlan..

mivel multkor késett 15napot így ebben a hónapban nem tudom egyáltalán h mikor jön meg vagy h egyáltalán meg jön-e.

Majd elválik...

1332. paviki
2014. júl. 5. 21:40

Mindenkinek szèp hètvégét! Kánikula, remek, engem kikészìt. A kedvem megint jó, de megfogadtam, h nem fogok tesztelgetni, csak sok kèsés után. Vagy kibírom vagy nem. :-)

De örülök, hogy itt vagytok, ès tudok veletek beszèlgetni.

Szèp estèt lányok! Èn szurkolók a hollandjaimnak. :-)

1331. Szonja27
2014. júl. 5. 21:00

sziasztok..

meg volt a mai nagy program..

tök jó volt kikapcsolódás ezerrel.

Itthon a nyári programok utána sás-tó,majd mátrafüredi séta.

el is fáradtam :)

Mindenkinek kellemes szombat estét kívánok.pusza nektek.

1330. Szonja27 (válaszként erre: 1329. - Melins)
2014. júl. 5. 20:58

akkor jó :)

ennek örülök h egyben vagy:)

Apa???milyen babával babázol te????

1329. melins
2014. júl. 5. 17:00

Szi csajok.!


Itt vagyok,kicsit sürű volt ez a pár nap,de sokat gondolok rátok! Most babázom! Jövök majd még :)

Pusziii

2014. júl. 5. 16:53

Sziasztok!


Szeretnék tanácsot kérni még új vagyok a fórumon.

PMS tünete lehet a hányinger néhány kajától, alacsony vérnyomás, valamint sokat iszom és pisilek. Pajzsmirigy gondom van, a ciklusaim 25 naposak, szerdán kéne megjönnie.... Létezne,hogy?

1327. Trixi20
2014. júl. 5. 14:54
en is takaritotam , mostam mostmar fozokk aztan piheness !!
2014. júl. 5. 12:16
Én már rendbetettem a konyhát, felporszívóztam, felmostam, a mosógép megy, medence takarítása folyamatban. Aztán szerintem lassan elkezdjük a főzést is, csak még van egy halom ruha, amit el kellene raknom és sajnos van közte vasalni való is :( Útálok vasalni, főleg olyankor, amikor mennék ki a kertbe mondjuk medencébe ill. a sütés, főzést előkészíteni.
1325. Luca80
2014. júl. 5. 11:45
:)))
1324. Trixi20
2014. júl. 5. 11:18
Sziasztok lanyok! huh latom izgis programaitok lesznek ma.. en szerintem en csak lenezek este fele egy termal strandra piheni , elkell vigyem ma a kiskutyamat a dokihoz .. jaj ugy faj a derekam estenkent hogy mar nem tudok mit kezdeni vele..meg a melleim ..tegnap meg azelot jot 2 csep barna szo szerint 2 csep alig lehetet eszreveni aztan olyan mensis fajdalmaim voltak azt hittem hogy megjon de edig semmi mar barna se jon..a melleim is nagyon fajnakk most..jaj dontse mar el hogy megjon vagy nem , mit idegel itt engem :))
1323. tryny84
2014. júl. 5. 11:06
Hát nekem marad a porszívózás meg a mosogatás, és még kicsi munkát is hoztam haza. Pihenjetek helyettem is sokat sokat!! :)
1322. Szonja27
2014. júl. 5. 10:59
Sziasztok..a mai program fele már meg volt.árokszállás nyár van nálunk..most ott voltunk majd még megyunk vissza.lesz ott maroth viki koncert..igaz most elszomorodott az idő remélem esni nem fog..nálam ezentul nem sok extra..ígérem több ilyet nem teszek.amugy fb n fent vagytok??
2014. júl. 5. 10:19

Jóreggelt lányok!


Én hosszú napok óta nem aludtam olyan jól, mint most éjjel. Egyszer sem keltem fel arra, hogy fáj a fogam. Tudjátok, mennyire örültem neki?? Aludtam is 9:46-ig :DD

Mi ma bográcsozni szeretnénk barátokkal, csak még ők nem tudnak róla ;)

Tegnao voltunk gokartozni, hát haláli, menjetek és próbáljátok ki, ha eddig nem tettétek!! Csajok közt én voltam a 2. legjobb, de csak hogy nagyképűsködjek, az 1. már évek óta gokartozik :) viszont most fáj minden porcikám, ez felért egy edzéssel,amit mostanában sajnos nem nagyon csinálok :D

Nektek mi a program mára?


Szonja, légyszíves ne ijesztgess te is azzal, hogy eleged van és lelépsz innen! Oké? Köszönöm :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook