Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Te párod is utál orvoshoz járni? fórum

A Te párod is utál orvoshoz járni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. máj. 11. 08:56
Jajjjj csak nehogy beteg legyen!Az az ember még nem született meg, aki nem dől ki mellette kb fél nap alatt.Idézek egy-két sztoit:jujj én biztos nagyon lázas vagyok hozd ide a lázmérőt légyszi.Hát mit ad az úr isten...35.7 fok.De a halálán van és mindene fáj.Amúgy kb 2 évente megy dokihoz, amikor már majdnem viszik.
2007. máj. 8. 17:43
az én párom velük dolgozik, nincs mindegyiktől elragadtatava, de ha gondja van azonnal megy a dokihoz, engem utsó pillanatban lehet csak elvontatni!
2007. máj. 8. 17:42
Szerintem senki nem szeret, de a férfiak pláne nem:)
2007. máj. 8. 17:08
Igen.
2007. máj. 7. 21:01

Nem.

Én sokkal jobban utálok orvoshoz menni,mint ő.

18. Ramcsi
2007. ápr. 29. 00:45
igen nagyon
2007. ápr. 28. 23:46
IGEN-CSAK HA MÁR NEM BIR MENNI DOLGOZNI AKKOR MEGYEN EL A DOK-OZ
2007. ápr. 27. 14:11
Rettenetesen. Főleg ha fogorvosról van szó!
15. csacsa
2007. ápr. 27. 14:10
Az en parom nem hogy utal, de ha nem halas beteg akkor el sem megy, mi az neki infulenza 3 nap alatt kifekszi egy kis ongyogyszerezessel es kesz. Bar nem is beteges evente talan egyszer ha beteg.
14. aebal
2007. ápr. 27. 13:58
nagyon
2007. márc. 15. 20:46

Szerencsére nem vagyunk olyan betegesek, hogy dokihoz kelljen járni, de ha mégis,akkor nehéz rávenni magunkat.

Fogászatra kellene elmennie a páromnak, és nem tudom rávenni, de a helyében lehet, hogy én sem mennék el.Az a baj, hogy sok ügyetlen, kevésbé hozzáértő orvos van,akiket nem érdekli a beteg, csak, hogy a pénzüket megkapják.

Ezt persze nem mindegyik orvosra értettem.

Utoljára mikor fül-orr-gégészeten voltam nem tudta az orvos,hogy milyen gyógyszert adjon a torokgyulladásomra, ezért ott előttem felcsapta az egyik vaskos gyógyszeres könyvet, és rábökéssel mondta meg receptet. Ennyi volt és kiküldött.

2007. márc. 15. 20:46

Szerencsére nem vagyunk olyan betegesek, hogy dokihoz kelljen járni, de ha mégis,akkor nehéz rávenni magunkat.

Fogászatra kellene elmennie a páromnak, és nem tudom rávenni, de a helyében lehet, hogy én sem mennék el.Az a baj, hogy sok ügyetlen, kevésbé hozzáértő orvos van,akiket nem érdekli a beteg, csak, hogy a pénzüket megkapják.

Ezt persze nem mindegyik orvosra értettem.

Utoljára mikor fül-orr-gégészeten voltam nem tudta az orvos,hogy milyen gyógyszert adjon a torokgyulladásomra, ezért ott előttem felcsapta az egyik vaskos gyógyszeres könyvet, és rábökéssel mondta meg receptet. Ennyi volt és kiküldött.

11. ila
2007. jan. 11. 15:48
A férfiak utálnak orvoshoz járni, mert gyávák, csak saját maguknak sem vallják be. Különböző magyarázataik vannak rá, (hogy nem kell azonnal orvoshoz rohanni, meg elmúlik magátó,nem férfias stb.) A nők is félnek,de ha muszáj, ők elmennek.A férfi akkor megy, ha viszi a mentő. De vannak nők, akik meg minden aprósággal orvoshoz rohannak. "Ki tudja, kik teszik helyesen?"
2006. okt. 16. 20:03
Azt sem tudja, hogy hova tartozik egyáltalán.:))
2006. okt. 10. 19:48
Ha nekem 1 napig fáj a fejem akkor már rögtön orvoshoz küldene, de ha róla van szó akkor úgy kell könyörögni, hogy menjem már el, mert neki sem jó és engem is kikészít. :)
2006. okt. 10. 18:14

Kezdek attól félni, hogy én is férfi vagyok. :)))

ezek a tünetek nálam is megvannak :)))

A sérvem miatt már 14 éve a műtét időpontját akarta egyeztetni a doki, de még mindig itt van. :)

2006. okt. 10. 18:07
Nemcsk o hanem enis. De megyunk ha gaz van, muszaj. Ha en megyek o tol be a doki ajtajan, ha o akkor en tolom :)
6. mti
2006. okt. 10. 13:13
Nem szeret? Egyeltalán nem is megy ki! Még szerencse, hogy nem volt az utóbbi időben komolyabb baja.
2006. szept. 26. 13:06

Látom, ez se csak az én gondom. :)))


Én csak szépen meg szoktam jegyezni, hogy ideje lenne, hogy orvos is lásson. Aztán amikor már nagy a baj, akkor elrugdosom a dokihoz (közben persze mondogathatom, hogy én megmondtam előre ;) ), akitől megkapja a letolást, hogy miért csak most jön. Szerencsére nem sűrűn kell ilyesmire vetemednem, node akadt már rá példa. Főleg, ha fogászhoz kéne menni. :))

2006. szept. 26. 10:28
Ha férfiakról van szó akkor a legtöbbje nem megy, mert az olyan "férfiatlan". Ahhoz túl büszkék, hogy beismerjék: Ők is sebezhetőek, legyőzhetőek. Pl.: Apukámnak eltört a bordája, de Ő ilyen kis "aprósággal" nem megy orvoshoz, csak amikor már rosszul lett, mer nem kapott levegőt, akkor már mentő vitte el. Kiderült, hogy vérzett a bordája, és a szíve már félig a folyadékban volt, pár nap múlva lehet, hogy belehalt volna, kapásból 2 liter vért csapoltak le a mellüregéből.DE! azóta sem jár orvoshoz.
3. e71af41436 (válaszként erre: 2. - Vicmag)
2006. szept. 26. 10:27

te most az én urammal élsz? :)))

az én párom januárban kötött kockázati biztosítást ahol vért vettek tőle. az egész alkarja be volt lilulva két hétig. otthon naponta kellett tutujgatni,meg abajgatni,mert ő most ugye halálos beteg :)

2006. szept. 26. 10:17

Nem csak utál,hanem nem is megy.Mondjuk,ha már hőemelkedése van-diktálná a végrendeletet,de a dokihoz tankkal sem tudnám elhúzni.

A vérvétel meg még egy külön történet:ha nagy nehezen eljutunk odáig/ugyanis megyek vele,mert biztos,hogy egyedül a környékére sem menne/,csak úgy tudják megszúrni,hogy fekszik,és aztán rögtön a kezébe nyomnak egy pohár vizet.Utána még mindig fekszik egy ideig,és aztán nagyon nagy hősnek érzi magát...!

2006. szept. 26. 09:44
Imád időpontot kérni az orvosaitól.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook