Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Te párod hogy húzza az agyad? fórum

A Te párod hogy húzza az agyad? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. ápr. 13. 21:32
az egyedüllét előnye: nem húzza senki az agyam:))
2010. ápr. 13. 21:28

Az én párom nagyon sok mindennel ki tud akasztani, de ez kölcsönös, én sem vagyok olyan szent... muhahaha :D:D:D

Az első az, amikor mondja hogy ekkor meg ekkor felhív, csak türelmesen várjak. Vagy elmegy, és mindjárt jön na az minimum két óra hossza. Illetve a mit főzzek kérdés amire a válasz az hogy teljesen mindegy. Legalább eldönthetné mit akar enni. Volt már hogy inkább pizzát rendeltem, ha már neki úgyis mindegy :D

Na meg persze még nagyon-nagyon sok kis apróság. Pölö ha összeveszünk, és én mondom a magamét ő meg sem szólal. Hiába kérdezek valamit csak aha, ühüm, jóvan... mintha ott sem lennék. Na olyankor a hajamat tépem :D

De a sok kis hülyeség ellenére imádjuk egymást. De hát unalmas lenne az élet, ha néha nem mennénk egymás agyára :)

2010. ápr. 13. 19:30
Ma rettentően összevesztünk az Ő hülyesége miatt... Még be is ismerte délután. Erre közli, nem hitte hogy ilyen gyorsan lenyugszom. Nem nyugodtam le, csak tudom magam kontrollálni... De ma azzal akasztott ki, hogy miért nem akadtam ki.
50. be5fb1cdcc (válaszként erre: 49. - Csicsi25)
2010. ápr. 13. 13:33
Borul a bili és jön a buli! ;)
2010. ápr. 13. 10:50

Szerintem a hiszti és a hirtelen "robbanás" a női természetből fakad. Beismerjük, vagy sem, mások vagyunk mint a férfiak. Érzékenyebbek vagyunk és könnyebben felkapjuk a vizet.


Én is könnyen felhúzom magam és nagyon tudok dühöngeni, sőt, hisztizni is - 40 éves létemre. A családom már megszokta (lehet ezt megszokni?).

Viszont tudják, hogy imádom őket és sosem akarok nekik rosszat.


Azzal tudnak kiborítani, ha valamire kérem őket egyszer, kétszer, háromszor... de még mindig nem csinálják meg. Na akkor borul a bili!

48. be5fb1cdcc (válaszként erre: 47. - Millica)
2010. ápr. 12. 21:56
Akkor sorstársak vagyunk... könnyen robbanok! És hát szégyen, nem szégyen... szeretek veszekedni, durcizni és aztán egy óriásit békülni. Párom szerint: hisztis fruska vagyok! Nem vitatom! De így szeret!
47. millica (válaszként erre: 46. - Be5fb1cdcc)
2010. ápr. 12. 18:29

Ezzel én is így vagyok.

Én is mindenféle apró hülyeségen fel tudom magamat húzni :) Tiszta lüke tudok lenni ,így utólagosan beismerem :D

46. be5fb1cdcc (válaszként erre: 45. - Csicsi25)
2010. ápr. 12. 17:03
Szia! Valóban jó neked! Dehogyis! ;) Nagyon sok múlik a másik hozzáállásán is! Például azok a dolgok, amiken én mérgelődöm más nő fel sem venné. Fejet hajtok előtted! ;)
2010. ápr. 11. 21:39

Hát, a hozzászólásokat olvasva, én összetehetem a két kezem, hogy olyan a férjem, amilyen. Hétvégén van, hogy szó nélkül beteszi a mosást a gépbe, evés után neki áll elmosogatni, nem dohányzik, egyáltalán nem iszik, de annyira, hogy Szilveszterkor sem hajlandó még pezsgővel sem koccintani... (csak gyerekpezsgővel :), reggelente leviszi a szemetet.

Egyébként még hozzá kell tennem, hogy nevelés kérdése az egész: szerencsére anyósom is befogta a fiait, de én sem csináltam meg mindent helyette soha. Mindig be kellett segítenie.


Amivel totál kiidegel: leül a sz.gép elé, vagy a tv elé és elalszik. Utálom a pazarlást! Ha álmos, feküdjön le és ne üljön a gép elé, vagy ne kapcsolja be a tv-t. A másik, amit nagyon nem bírok, ha elalszik a gép előtt, nagy nehezen felébresztem, utána éjnek évadján elmegy tusolni. Ez nem lenne baj, de órák hosszat képes folyatni a vizet, más pedig már aludna. Miért nem tud gyorsan végezni, aztán irány az ágy!

Hát, most kapásból ennyi jutott eszembe.


Egyébként minden embernek vannak jó és rossz tulajdonságai, a párom is tuti írhatna rólam olyat, amivel én idegelem ki.

2010. ápr. 10. 17:56

Én nagyon szeretem a párom ,de sok kis apró dologgal felmérgel . Amúgy elég hevesek tudunk lenni ha valamibe beleköt hogy ezt miért így csináltam ezt miért úgy akkor egyből védekezek egy szinttel erőteljesebb hangon vagy fordítva :)Ha én valamit így látok akkor ő már csak azért is emígy és én nagyon nem szeretem ha irányítgatni akar. Mint az olaszok mindig összekapunk de mégis megőrülünk egymásért már 6 éve.

Viszont ami hihetetlen számomra az az ,hogy mióta ismerem még nem láttam őt morcosnak, kedvetlennek. Fáradtnak ,kimerültnek igen de akkor sem mogorva,soha. Szinte minden nap megy az ökörködés ,röhögés :D Nem is bírnék élni komoly ,humortalan férfi mellett . Mivel nekem lételemem a nevetés:) És legalább ez ellensúlyozza azt ha összekapunk valami apróságon.

2010. ápr. 10. 11:20

Meg a tipikus pasikérdés, mikor az ember lánya vhol kulturált öltözékben megjelenik:


"Kinek öltözöl/öltöztél így ki?"


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

2010. ápr. 10. 11:18

Mikor emailt írok v sms-t, a válasz (már ha jön egyáltalán válasz):



Ok/Aha :)))))

41. 6c5f346e46 (válaszként erre: 21. - Be5fb1cdcc)
2010. ápr. 10. 10:55
na az is idegesítő,mikor nem válaszol,de hidd el ez is az..paaaaaaaaaaasiiiiiik...nem tudnak két felé figyelni...:/
2010. ápr. 9. 21:55
Mindjárt jövök v. pillanat v. sietek........ ilyenkor minimum 1 óra!!!!!!!
39. o.andi
2010. ápr. 9. 21:18
állandóan iszik...de már nem sokáig,mert elváltunk,és költözik:)
38. Belle Morte (válaszként erre: 33. - B2076ec79b)
2010. ápr. 9. 19:34
Na akkor is azt enne, tudod mikor... :) Még válogat is? :D
37. be5fb1cdcc (válaszként erre: 34. - Yeti87)
2010. ápr. 9. 18:28
ettől meghalnék!
36. spinneli (válaszként erre: 8. - Be5fb1cdcc)
2010. ápr. 9. 18:11

Az enyém is nagyon feledékeny, bár ez egnem inkább szórakoztat.

:)

2010. ápr. 9. 18:10
Ha mondok valamit, és ő épp tv-t néz vagy netezik... nem is hallja hogy szólok, és mindent 3-szor kell elmondani.. nah attól kivagyok
34. Yeti87
2010. ápr. 9. 16:38
Talán a legjobban azzal, ha beszélek vele telefonon és se szó se beszéd rámrakja a telefont, attól ki tudok akadni rendesen!
33. b2076ec79b (válaszként erre: 25. - Adfa0d8bdb)
2010. ápr. 9. 16:02

váááááá :)))


Ilyenkor mondom: Akkor főzök rakott karfiolt jó? (olyan szinten utálja a karfiolt, hogy ha a húslevesbe belefő, akkor már a levest sem eszi meg)

Erre persze mondja hogy az nem jó.

Na ugye, hogy nem mindegy?? :D

32. b2076ec79b (válaszként erre: 19. - Mia87)
2010. ápr. 9. 15:58

Na ettől én is kiakadok :)

Főleg mikor tudja, hogy nem vacsorázok, de azért este 9kor csak megkérdezi nem eszünk?

Mondom hát egyél! De te nem eszel?

Nem bammeg, mondtam , hogy nem akarok vacsorázni. Jaaa én meg téged vártalak.

:DDDD

2010. ápr. 9. 15:52

Engem a mosassal tud idegesiteni(pl. bugyit, zoknit kulon kimossa kezzel,utana rakja csak be a mosogepbe,a konyhakendot is kulon,a munkaruhat is kulon 1x kezzel. Bizti,hogyha a felesege leszek en nem fogom igy csinalni.)

Na meg mindig elkesik,akarhova megyunk.

30. Belle Morte (válaszként erre: 28. - Adfa0d8bdb)
2010. ápr. 9. 14:52

Én mással húzom az Ő agyát.


-Miért?


-Csakért. /Mert sajt, meg mert kerek.

2010. ápr. 9. 14:38
A férjem a csapkodással (ajtó és egyebek) eszi az éltemet. Persze olyankor neki is valami baja van, de nem mondja el, inkább ezzel idegesít fel engem is és abban a pillanatban, hogy sikerült, ő meg is nyugszik.
2010. ápr. 9. 14:24

-Hol voltál/hová mész?


-Van dolgom...


:SSSSSSSSSSSSSSSSSS

27. adfa0d8bdb (válaszként erre: 26. - Belle Morte)
2010. ápr. 9. 14:22
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
26. Belle Morte (válaszként erre: 25. - Adfa0d8bdb)
2010. ápr. 9. 14:21
Erre a jó válasz: majd ha éhes leszel szólsz és kitalálod. Vagy: akkor semmit.
2010. ápr. 9. 14:21

-Mit főzzek?


-Mindegy.



:SSSS

24. Mia87
2010. ápr. 9. 14:11

Az enyém meghízott, 4 év alatt több mint 20 kilót. És állandóan hisztizik hogy nincs mit felvenni mert semmilyen ruha nem jön rá.. :) :) :)

rosszabb mint egy nő.. :) :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook