Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A tantrikus szex fórum

A tantrikus szex (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2008. okt. 26. 00:56
Én most hallom ezt a tantrikus szót először. Hát hiába egy kicsit le vagyok maradva, mit jelent?
2008. okt. 22. 03:33
Emelkedettebb, ráérőbb, szellemiesebb ,kifinomultabb, törödöbb- az biztos
2008. szept. 6. 17:05

Sziasztok!


Az én barátom a neten rendelt 2 könyvet a tantrikus szexel kapcsolatban :-) Elekzdte olvasgatni..., és egyik éjjel baromi nagyont alkottunk :-D Nekem az az éjjel nagyon emlékezetes volt! De most egy ideje abbahagyta a könyv lapozgatását, lehet, hogy majd ráveszem, hogy kezdjen neki újra :-D Ti próbáltátok már így feldobni az együttlétet? Ha igen, hogyan??

2007. máj. 19. 23:53
A cikk sajnos nincs meg már.... Pedig most tanulékony kedvemben vagyok..)
4. 7e433abb8e (válaszként erre: 3. - Rekus)
2006. ápr. 10. 11:30

Szerintem van lehetőség úgy is...az extázisig.

Szerintem.

Tapasztalatom szerint :)

Na jól kivesézzük a nemi életünket :)))

És aztán?

Gyertek csajok dumáljunk a témáról...imádom a szex témát :)


Tanfolyam? :))) Ki tudja...utána nézek, bár aki gyakorolja,annak szeritnem nincs szüksége tanfolyamra :)))

3. Rekus (válaszként erre: 2. - 7e433abb8e)
2006. ápr. 10. 11:19

Igen, egyet értek veled, hogy nagy lehet a különbség szex és szex között. Van agyeldobós szex, és van olyan ami ugyan jó, de mégsem dobod el közben az agyadat.

Azt írod, hogy ilyenkor nem zavarhat meg semmi. Hát nem tudom. Én úgy működöm, hogyha fennáll annak a veszélye, hogy valaki megzavarjon, akkor nem vagyok képes igazán elengedni magam. (Pl ha meglátogatjuk a szüleinket, és ott is alszunk.)

Viszont ha egyszer már sikerült eljutni az extázisig:), akkor megszűnik a külvilág, oszt csöröghet a telefon, dörömbölhetnek az ajtón.;)


Tantrikus szextanfolyam, az meg milyen lehet?

2006. ápr. 10. 09:57

Esetleg hozzászólás?

Gondolat...

Nehéz téma...:)

2006. ápr. 7. 18:30
Érdekes dolog szembesülni önmagunkkal úgy, hogy olvasol valamit és egyszer csak azt veszed észre, mintha ebben az élményben már lett volna részed.
Kétségtelen, a szexet lehet tanulni és átélni.

Valójában mi is az a Tantrikus szex?...

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook