Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szűz horoszkóp fórum

A szűz horoszkóp (beszélgetős fórum)


21. fotkabb (válaszként erre: 16. - 240969b260)
2010. dec. 13. 22:11
Ez teljesen igaz rám:-) Eddig sosem olvastam ennyire jó jellemzést!
20. Castellina (válaszként erre: 16. - 240969b260)
2010. aug. 9. 11:33
az önbizalomhiánytól eltekintve minden stimmel, valóban ilyen vagyok:)
19. Castellina (válaszként erre: 14. - Ildiko0914)
2010. aug. 9. 11:31
tényleg ilyen a szüz:)
18. amiceamice (válaszként erre: 16. - 240969b260)
2010. ápr. 17. 03:46
Ez majdnem teljesen illik rám.
17. dragon73 (válaszként erre: 16. - 240969b260)
2009. febr. 23. 18:08
Igen ez igy alapjba veve teljesen jellemzö a szuzre.Sok mindenben magamra ismerek.
2009. febr. 22. 20:37

Szűz általában:


A szűz jegy szülöttei általában önbizalomhiányban szenvednek, ezért visszahúzódók és szerények. Érzékenységüket próbálják leplezni, a magabiztosság látszatát kelteni. Olykor visszautasítóak és hidegek, de ez csak a látszat, ezzel védekeznek, nehogy törékeny lelküket megsebezzék.

A Szűz munkáját nagy odafigyeléssel és megbízhatóan végzi, minden feladatot a legjobb képessége szerint próbál megoldani. Munkája gyümölcsét megbecsüli, tudja, hogy keményen megdolgozott érte. A nagy sikert azonban nem értékeli igazán, önbizalomhiánya miatt a szerencsének tulajdonítja. Hibáit éppen ilyen nehezen fogadja el, el kell telnie egy kis időnek, mire talpra áll és önértékelését valamelyest helyre teszi. Távolságtartó magatartását háttérbe szorítva jól bánik az emberekkel, jó kommunikációs készséggel rendelkezik, így jó üzletkötő válhat belőle.

Igazi barátai körében jól érzi magát, szívesen meghallgatja panaszaikat és jó tanácsokkal szolgál azoknak, akik a segítségére szorulnak. Anyagiakban azonban nem ilyen segítőkész, nem szívesen ad kölcsön.

A szerelem fontos számára, de a kezdeményezést meghagyja a kiszemeltnek, fél a visszautasítástól, így nehezen alakít ki szerelmi kapcsolatot. Ha talál egy olyan társat, aki magabiztos és szeret irányítani, akkor jól kiegészíthetik egymást és egy jól működő kapcsolat alakulhat ki kettőjük között.


A család kiemelkedő szerepet tölt be az életében, a harmonikus, rendezett környezet megteremtésére törekszik. A háztartásban jól megállja a helyét, a rend számára alapvető szükséglet. Gyermekei nevelésére nagy gondot fordít, bár példaképpé bizonytalansága és félénksége miatt valószínűleg nem válik.

Ha egy szűz jegyűt meg szeretnénk hódítani, nagyfokú intelligenciára van szükségünk. A beszélgetések során a művészetről, a színházról, az élet nagy kérdéseiről legyen szó. Bókokkal és ajándékokkal halmozzuk el, hogy önbizalomhiányát csökkentsük.

Ha szakításra kerül a sor, ne mondjuk a szemébe, hogy vége. Változzunk meg lassan a szemében, legyünk közönségesek és kritizáljuk. Fájdalmasan, de búcsút fog venni tőlünk.

2009. febr. 18. 18:12
Úgy néz ki, ebben tényleg van valami:-)
2009. febr. 17. 16:33

Ilyen vagyok én ,mint szüz jegyű:

-határozott, jellemes,, precíz,szerény, visszahúzodó, nehezen barátkozó, de ha sikerül barátságot kötni a legjobb barátra találnak bennem,tapintatos,szolgálatkész, munkamániás, házias

-kritikus, szőrszálhasogató, szorongó-és még kitudja mi vagyok, ami még eszembe sem jut

13. 240969b260 (válaszként erre: 12. - Virágoskert)
2009. febr. 17. 16:11
És én is:)
12. Virágoskert (válaszként erre: 9. - Panka40)
2009. febr. 17. 15:58
Nagyon jó megfogalmaztad! Ilyen vagyok Én is :)
11. emmmy
2009. febr. 17. 15:49
Nekem a férjem született szűz jegyben. Nagyon rendmániás és rengeteget dolgozik, nem szeret egy pillanatra sem megállni!!! Az érzelmeit nagyon nehezen tudja kimutatni, és minden apróságon képes sokat rágódni. Mindent 10-szer meggondolni, és nagyon lelkizős. Mindezek ellenére nagyon hálás és család-centrikus, bár nem a legfigyelmesebb:-) Persze egy kislánynál ezek nem biztos, hogy mind így jelentkeznek! Szóval összességében minden apró rigolyájuk mellett nagyon jó emberek a szüzek, úgyhogy dragon szerintem a kislányodból is egy édes teremtés válik!
10. Mókicaaaa (válaszként erre: 9. - Panka40)
2009. febr. 17. 15:38
na ezaz amit írtál, nehezen tudnak lazítani, sajnos...
2009. febr. 17. 15:36

Kicsit tisztaság és egészségmániások. Nagyon megbízhatóak. Precízek. Nehezen kötnek barátságot, mert nagyon kritikusak, ugyanakkor önmagukkal szemben is elvárásaik vannak.

Összességében ha tudnak egy kicsit lazítani, szerintem nagyon jó emberek, rájuk mindig lehet számítani.

2009. febr. 17. 15:36
apukám az: rettentes. csökönyös,értékeny,hirtelen haragú,viszont határozott,logikus,és realista
2009. febr. 17. 15:35
En is szuz jegyu vagyok.Ezert vagyok kivancsi a velemenyekre.
2009. febr. 17. 15:32
Én is szűz jegyben születtem, szerintem nem a legjobb jegy... elég sértődékeny és érzékeny vagyok..
2009. febr. 17. 15:30
én szűz jegyű vagyok! Akkor most kapok útbaigazítást? vagy legalább pirospontot? :D
2009. febr. 17. 15:27
remélem jó jegy, a most 4 hónapos kislányom is az. Eddig nagyon nyugodt baba! :D
2009. febr. 17. 15:25
gondolom a szűz jegy szülötteinek horoszkópja.
2. 0b099f6590 (válaszként erre: 1. - Dragon73)
2009. febr. 17. 15:24
Milyen a szüz horoszkóp?
2009. febr. 17. 15:23
Mi a velemenyed a szuz horoszkoprol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook