Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A sztorim címéhez kellenének ötletek! fórum

A sztorim címéhez kellenének ötletek! (beszélgetős fórum)


2020. febr. 15. 11:25
Köszönöm szépen a válaszokat! ^^ Aki 3.-nak írt, az tényleg jó ötlet :D
2020. febr. 14. 16:50

Állati élet

Ez állati

Állati állatok

Állatok nálatok

2020. febr. 14. 15:21
Nati állati kalandjai
5. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 14. 14:31

Állatok közt álmodom

Állati jó jövő

Állati jó munkahely

Szárnyalok, mint a madaraim

Királyok közt a kis huncutok

Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés

2020. febr. 14. 14:26
Vad világ
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 14. 13:59

Én valami olyasmiben gondolkodnék, ami az állatok jellemzője.

Esetleg: Ösztön. Ösztönös vonzódás. Ösztönös vágy.

2. Kitti0704 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 14. 13:50
Natala ès a nagy kaland
2020. febr. 14. 13:39

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni abban, hogy egy, a történetemhez kapcsolódó címet/címeket ajánlotok? Imádok írni, nagyrészt fanfiction témájú sztorikat, de sosem tudok elég ütős, hozzákapcsolódó címet adni. A címadásban sajna nem vagyok otthon és remélem, hogy páran tudtok valamennyit mondani.


Mint általában minden eddigi írásom, ez is egy fanfiction, méghozzá a Wild Kratts c. sorozat alapján. S igen, tudom, hogy egy általában gyerekeknek szóló rajzfilm :D De nagyon megkedveltem, ahogyan a testvéreim, barátaim is és ezzel a sztorival nem csak magamnak szeretnék örömet okozni :)


A sztoriról röviden: A főszereplő egy olasz lány, Natala, kinek van egy 14 éves húga, Luciana. Natala imádja az állatokat és már egészen kiskorától szeretne állatok közelében dolgozni. Miután leérettségizett és egy szakmunkát is kitanult, eldönti, hogy itt az ideje valamiféle álommunkának nekikezdeni. Mivel Luciana a Wild Kratts kölykök közösségébe tartozik, nővérének azt ajánlja fel, hogy akár azzal az állatmentő kis csapattal is dolgozhatna. Nati természetesen megpróbálkozik jelentkezni erre a kis munkára és pár nappal később el is hívják őt a helyszínre. A látogatás után a fiatal nő rájön, hogy ez az állás ezerszer többet nyújtana neki, mint amire ő számított; hatalmas kalandokat, egzotikus állatokat, új barátokat és még szerelmet is.


Lehet, hogy nem olyan sok információ, nem tudom, de egyenlőre megteszi szerintem, ha pedig még lenne kérdés hozzá, megválaszolom. Nagyon szépen köszönöm előre is a ti válaszaitokat!^^

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook