Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szonográfus milyen vizsgálatokat végez? fórum

A szonográfus milyen vizsgálatokat végez? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 18. 13:15
Eddig egyáltalán nem kellett oda mennem vizsgálatra,és mivel akkor több vizsgálat is lesz,nem tudtam,hogy ő csak az ultrahangot fogja csinálni.Teljesen át variálták a dolgokat.
7. babszibobó (válaszként erre: 6. - Roza Lee)
2013. szept. 18. 12:55

Nekem az a fura, ha ultrahangra mész, akkor mi mást vársz, mi mást csinálna...nem azt mondák más vizsgálat lesz, csak azt mondták más csinálja.


Szonográfusok már 20 éve is voltak, valószínű te mindig Dokiba futottál bele.(mindegy hogy kórház vagy SZTK)

2013. szept. 18. 12:46
5 éve szültem,de akkor még a kórházban a nőgyógyász csinálta az ultrahangot.Nem kell nekem esni,azért mert valamit nem tudok.....
5. babszibobó (válaszként erre: 3. - Roza Lee)
2013. szept. 18. 12:17

A szonográfus egy egyetemet végzett képalkotó diagnoszta , ezt a képzést rápülve a dokiknak is meg kell sináálni ahhoz, hogy hivatalosan UH-zzanak, vagy más képalkotó szközt értékelhessen.


A szonográfus ez esetben a hivatalus UH-s ember, aki ultrahng diagnosztikára van képesítve.


Ugyan mi mást csinálna, mint meg ultrahangozna!

2013. szept. 18. 12:16
2013. szept. 18. 12:07
Ma kértem időpontot 32 hetes UH-ra.Azt mondták,hogy most nem a kórházba,hanem az sztk.-ba kell menni és a szonográfus fogja csinálni a vizsgálatot.Én még nem hallottam ilyenről.Mit fog csinálni?Ki ez?
2013. szept. 18. 12:06
Hol?
2013. szept. 18. 12:05
Szonográfus?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook