Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A szomszédtól irtózatos szag jön ki... fórum

A szomszédtól irtózatos szag jön ki... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2011. jún. 9. 23:29
Jaj, mielőtt azért bárki félre értené, nem bántanám az állatokat, a "kicsinálnám" most nem szó szerint értendő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 9. 23:28
Ki halt meg??
2011. jún. 9. 23:28

Nahát, Nekem aztán 94 évesen leordíthatná a fejem.... elég vicces :-) Jó erőben van a néni ? :-DD

Kizárt, hogy ennyi macska mellett nincs valami fertőzés mittom'én, bármi, amiért jelenteni lehetne "valami" szervnél.

Bocsánat, hogy érdemben nem tudok segíteni, de valszeg jól körbejárnám a témát és "kicsinálnám" a macskákat... Egyébként is elvetemült utálatot érzek a macskák iránt :-(

Szóval, sajnállak nagyon...

2011. jún. 9. 23:27
állatvédők? 7 macska azért 7 macska. inkább az udvaron lenne a helyük.
2011. jún. 9. 23:26
szaglásszatok jól körbe lehethogy van valahol egy döglött macska vagy egér vagy romlik valami macskakaja, hús
5. Koscsaj (válaszként erre: 2. - 7ec51306c9)
2011. jún. 9. 23:25
ááááááááááá :))))))))
4. HugiÁgica (válaszként erre: 2. - 7ec51306c9)
2011. jún. 9. 23:19

:))) Oké, köszi :)))

De nem halt meg, ma is láttam este. :)

3. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - HugiÁgica)
2011. jún. 9. 23:19
nálunk egyszer egy hal volt büdös de nagyon az ereszcsatornában:D
2011. jún. 9. 23:19
Meghalt a szomszéd.
2011. jún. 9. 23:17

Sziasztok!


Aki tud valami okosat mondani, megköszönöm.


Felettem lakó szomszéd néni 94 évesen, 7 macskával éldegél. Ez eddig nem is volt olyan nagy gond (leszámítva a kertben heverő macskakakit), viszont idén, amikor jobb idő lett, néha kitárta az ablakot szellőztetni. Kertes társasházban lakunk, az én ablakom és ajtóm pont az ő ablakai alatt van. Az udvaron nem lehet megmaradni a tőle áradó szagtól és már sokszor olyan erős, hogy ha szellőztetek, bent a lakásomban is érzem. Nem akarom csúnyán leírni, milyen szag, de a macskaürülék keveredik a csövesszaggal... valami hasonlót képzeljetek el.

Mindenki érzi a házban, de senki sem akar neki szólni. Az egyik szomszéd finoman említette neki, hogy nem éppen kellemes illat van a lépcsőházban és igencsak tőle jön, lekiabálta a fejét a néni, hogy nála nincs büdös, őt még így senki sem sértette meg és nincs macskaalom sem, aminek szaga lehet, mert az ő cicái wc-be végzik a dolgukat. A közös képviselő szintén nem hajlandó lépni a témában, mélyeket hallgat.

Én egyedül tudnék valamerre lépni? Ha igen, merre induljak? Az önkormányzatnál már kérdeztem, de ott azt mondták, a közös képviselőnek kell jelenteni a macskák létszámát és hogy a lakókat zavarja. De most már nem csak a macskák, idén már ez a szörnyű szag is!

Légyszi segítsen aki tud...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook