Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A szomszédom tönkreteszi az életemet! fórum

A szomszédom tönkreteszi az életemet! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. nov. 8. 13:33

Szia!

Jesszus, nem lehet egyszerű dolgod. Jó ötlet a sövény, meg a tuja, de szerintem ha ilyen dinkák, képesek lennének azokat is formára nyírni az ő kedvük szerint. :)

De a legfontosabb, hogy nézd levegőnek! Kitartást, remélem hamar találtok megoldást!

2011. nov. 8. 13:31
nekem egy,vén asszony a szomszédom. és mindenkibe beleköt ,ha kocsival megfordulnak a kapuja előtt már ordít az ablakból, mindig azt nézi ki mit csinál még éjjel is,ma reggel mentem a posta ládához,és már kiabált,idegesítő.. az hiszi ővé az egész utca!!
2011. nov. 8. 13:31
Nekik kellene azon az oldalon kerítést felhúzni. Már a férjemmel megbeszéltük h tégla kerítést húzunk fel, de min.3 fát ki kellene h vegyenek mert nagyok,és a kerítésbe ültették. Persze eszük ágába sincs kivenni. Van 2nagy farkaskutyánk, amit titokban etett, megláttam az ablakból, ezek után a kutyáimat úgymond kilóra megvette :-(
30. 0245e2b239 (válaszként erre: 9. - Kittike23)
2011. nov. 8. 13:31
Ha nekiáll valamiben okoskodni, akkor mond meg neki, hogy köszi a jótanácsot, majd LGKÖZELEBB úgy csinálod. Ennyi.:)
29. JUL17
2011. nov. 8. 13:30
Az én szomszédom is:(
28. Évi anyuka (válaszként erre: 22. - 4c30444687)
2011. nov. 8. 13:29

Sajnos nem csak ennyiben merül ki :( (voltak kisgyerekes családok még pár éve, de mind elköltöztek)

Elég elviselhetetlen a szomszédság. Konkrétan kb 3 emberrel vagyok köszönőviszonyban, és nem rajtam múlik. Nem vagyok egy ellenszenves ember, se kötekedő, se haragtartó.

Mi is menekülnénk innen, csak egyelőre anyagi korlátokba ütközünk.

27. 274c9996b8 (válaszként erre: 20. - Kittike23)
2011. nov. 8. 13:27

En a helyedben teljes nyugalommal egetnem a leveleket :)

A szomszed meg gebedjen meg , hivj rendört ha okoskodik :)

26. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Kittike23)
2011. nov. 8. 13:27

Nem vagy köteles senkit beengedi a lakásod udvarára.

Én azt ajánlom, hogy vagy sövénnyel vagy valami magas fakerítéssel kerítsétek körbe a telketeket és akkor nem fognak átlátni hozzátok.

2011. nov. 8. 13:27
jó szomszédi viszonyban éltünk a szembelévő szomszédainkkal amíg a bácsi légpuskával kezdte írtani a galambokat, akik a mi kerítésünkön ücsörögtek da az ő teraszukat piszkították...megkértem szépen ne tegye nem túl jó érzés hogy lőnek ránk mégha légfegyverrel akkor sem, és egyébként is a galambok sem szeretik...egy darabig nem tette majd amikor a 4 éves lányaim játszottak a kertben és a bácsit újra zavarta a kerítésünkön ülő galambok de az nem zavarta hogy a gyerekek feje felett lövöldöz, a férjem beugrott a kertbe a fegyvert elvette tőle és elmondta hogy hová fogja dugni ha mégegyszer meglátja nála...indulat volt a férjembe, nem büszke rá...de bejött, mégcsak hátra sem jön a bácsi ha itthon vagyunk...
24. 4c30444687 (válaszként erre: 20. - Kittike23)
2011. nov. 8. 13:27
Ezt nem értem. Közös az udvar?
23. wiki76
2011. nov. 8. 13:27

nádkerítést kihúzni,elé tuja,kutya a kertbe.

Ja és legközelebb ha okoskodik ne az utcát áztasd hanem a szomszédot"véletlenül".Már úgy hogy lelocsolod ha hozzád szól.Slaggal együtt kell odafordulni kedvesen mosolyogva.

22. 4c30444687 (válaszként erre: 16. - Évi anyuka)
2011. nov. 8. 13:25
Azt hogy nincs folyton ricsaj :)
2011. nov. 8. 13:25
A mi szomszédunk meg mutogatós, meg kézimunkázik, ha megjelenik a kertben, és roppant bosszantó, mert egyébként jóban vagyunk. Nagyon kellemetlen. Úgyhogy mi náddal borítottuk be a drótkerítést, hogy legalább ne lássuk.
2011. nov. 8. 13:25
Gondoltam leírom h mikkel keserítették már meg az életem. Ma már csak a bili lett tele, mikor másodszorra is ugyanazt eljátszotta. A férjem összekaparta a diófa levelet szombaton,tegnap fújt a szél, így ma mind összehordtam kb 2óra míg az egészet 1helyre tettem. Bejöttem papírért, erre ő tereget oda ahol rostélyozni szoktunk,meg ahol terveztem égetni a levelet. Mivel múlt7en is ez történt kiakadtam. Szóltam h látta h már mióta kaparom a levelet, el akarom égetni. Na jött h én milyen v.ok, nem tudok alkalmazkodni a szomszédhoz, és egyébb gyönyörű jelzőkkel illetett, és kiakadt h visszaszóltam h ő nem tud alkalmazkodni. Na erre borult az agya, bejöttem. Amint kimegyek az ajtón látja minden mozdulatom, nem értem mire jó megkeseríteni más életét?
2011. nov. 8. 13:24
uupsz, bocs, hogy szétszúsztattam az oldalt :S
18. 0245e2b239 (válaszként erre: 9. - Kittike23)
2011. nov. 8. 13:24
Azonnal szüntess meg velük minden kapcsolatot, szigeteljétek el magatokat, és a köszönésen kívűl semmi. Én is ezt teszem.
17. 4c30444687 (válaszként erre: 14. - P.marianna)
2011. nov. 8. 13:24
16. Évi anyuka (válaszként erre: 8. - 65298a0518)
2011. nov. 8. 13:23

Nálunk is mi vagyunk a program a szomszédoknak. Mi emeletes házban lakunk (sajnos), és ha a játszótéren vagyok a gyerekekkel, akkor az összes öreg kiáll az erkélyére, vagy könyököl az ablakába és minket néz.

(megjegyzem, a házunkban az átlagéletkor kb. 70. Nincs más gyerekes család a 24 lakásos 6 emeletes házban. Ez azért jelent valamit....)

15. enid79
2011. nov. 8. 13:22
Hű, ez nagyon gáz. Kitartást nektek és én is abban látom a megoldást, amit a többiek is javasolnak. Kerítés, amit nem tudnak tönkretenni könnyen (mert aki leskelődik, az előbb-utóbb megtalálja a módját) és zárható kapu, amin nem tudnak bejönni.
2011. nov. 8. 13:22

Olyan kerítést húzol fel, amilyet csak akarsz, 2.5méter magasságig.


Mi az, hogy elmesélik, mit ültess meg mit hová rakjatok?!?! BESZÉLGETSZ velük meg beengeded őket az otthonodba?!


"Meg kellett(!)" számolnod a saját kertedben termett saját borsót? Fegyvert fogott a fejedhez és így kényszerített rá?

2011. nov. 8. 13:21
Szärd le! Bólogass mosolyogva. A borsót meg "felejtsd el" sokszor meglocsolni, akkor spórolhatsz a vízszámlán :D
12. 1d97508455 (válaszként erre: 9. - Kittike23)
2011. nov. 8. 13:20
Ebben az esetben meg le kell sz@rni ha beszél hozzád. az ilyet tényleg csak gonosz módon tudod levakarni magadról!!!
11. 0245e2b239 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2011. nov. 8. 13:20

Hellóka. Mizu?:)


Gondolom zavarja, hogy a szomszédok beszólnak. Bevallom őszintén engem is zavart régen, hogy átlátnak a kerítésen, sőt a szembe szomszédom elbújva a fa mögött leskelődött, ha épp az udvaron csináltam valamit.


(A topic indítónak)

A köszönésen kívűl szigeteljétek el magatokat teljesen ha újak vagytok, én biztos ezt tenném. És legalább egy nádkerítést jó volna fölszerelni.

10. 65298a0518 (válaszként erre: 5. - 1d97508455)
2011. nov. 8. 13:18
Van gyorsan növő sövény, turkesztáni szil, azt hiszem.
2011. nov. 8. 13:17
Valamint: ültettem virágot és odajött h én mit csinálok? Minek? Ültettem borsót, amit szerintük nem jól locsoltam, mert én nem értek hozzá (mellesleg már kiskorom óta kertészkedem), meg kellett számolnom h a borsó hüvelyében hány szem borsó van, mert ő kicsinek tartotta, és ha 6-ig nem locsoltam meg ő átlocsolt,mert azt gondolta h elfelejtem meglocsolni és kiszárad. Továbbá, megszabta h melyik fát vehetjük ki a saját udvarunkban, és ha másikat is kivettünk kiakadt és elkezdett magyarázni h milyenek v.unk h repüllőteret csinálunk. A férjemmel építettünk 1autógarázst, hát mielőtt még belekezdtünk volna hónapokig azt sorolták h mink hova tegyük,persze mi ellenkeztünk és megint jött h mi milyenek v.unk, el fogjuk baszni, mi ehhez nem értünk. A garázs köszöni szépen jól van, és ott van ahol mi terveztük.
8. 65298a0518 (válaszként erre: 1. - Kittike23)
2011. nov. 8. 13:17
Iszonyúan unatkozhatnak, ez a szórakozásuk.
7. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Kittike23)
2011. nov. 8. 13:17

kb 3-meter magas köfalat emeljetek ami lehetetlenne fogja tenni a kukucskalast ! Plussz 2-3-dobbermant vagy hasonlo kedves kutyust alkalmazni hazörzöknek a tolakodo emberek ellen :)

Ha megegyszer atolalkodnak a vizes homok miatt rendört illetve pszichiatert kuldeni a nyakukba !

2011. nov. 8. 13:17

Nekem volt egy szomszednenim, az szegenykemha meglatott, elkezdett meselni, es mindig sirt.. En meg nem tudtam, mit csinaljak vele.

Amugy soveny, es elzarkozas szerintem hasznos.

2011. nov. 8. 13:17

Szia! Nővéreméknél is ilyesmi gond volt. Ők egyszerűen vettek szép dús tujákat, és az öregek ablaka alá, persze kellős távolságra oda ültették. persze pattogtak, hogy feljelentik őket, de mivel nem az ő tulajdonuk, ezért semmi közük, hogy mit hová teszel. Meg zárható kapu, és máris nem tudnak ugatni, idegesíteni, így oda és akkor folyatsz vizet, ahová akarod. Hisz gondolom az utca sem az ő tulajdonuk... :)


Merni kell velük pofátlannak és bunkónak lenni, ebben az esetben nem szabad engedni, mert nem elég a kis ujjad nekik.....

2011. nov. 8. 13:15
Mármint mi történt ma, ami így kiborított?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook