Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A szoli krémekkel kinek milyen tapasztalatai vannak? Használ valamit? Érdemes megvenni? fórum

A szoli krémekkel kinek milyen tapasztalatai vannak? Használ valamit? Érdemes megvenni? (beszélgetős fórum)


30. psycheee (válaszként erre: 29. - Maryann19)
2011. ápr. 16. 17:00
Már leírtam! :)
29. Maryann19 (válaszként erre: 28. - Psycheee)
2011. ápr. 13. 21:48
Jól van, akkor nem idegesítem magam ezen :D Tudsz valami konkrét márkát ajánlani? Te melyiket használod?
28. psycheee (válaszként erre: 27. - Maryann19)
2011. ápr. 11. 21:24
Óh, ezzel én állandóan így voltam! :D Régen sokat jártam szoliba és mikor már nagyon barna voltam, egyszerűen nem láttam magamon, hogy tovább barnulnék. Közvetlen szoli után igen, de később már nem. Nyugi, más látja! :D Nekem azért jó a krém, mert kissé száraz a bőröm és a bronzosító, ami benne van ad egy plusz barna színt. Próbálj ki te is egy bronzosítóst! Egy minta olcsó és veszíteni nem fogsz vele. Nem nagy ügy ez!
2011. ápr. 11. 15:55
Az én bőröm alapból nagyon világos, most már jó barna vagyok, de még barnábbat szeretnék, és hiába megyek heti 2x20 percekre szoliba, ennél barnább nem lesz, csak annyi haszna van, hogy marad ez a szín, nem fakulok ki. A szolikrém segít hogy még barnább legyek, vagy ez tényleg inkább a világosabb bőrűeknek jó? Vagy van egy barnaság, amitől már nem leszek barnább? :D Vagy hogy van ez? :)
26. zsizsmizs (válaszként erre: 24. - Psycheee)
2011. ápr. 9. 10:25
Szerintem Solisun is van, elég nagy város. De 7 percre tuti nem mernék menni első körben. Biztos a rossz tapasztalat miatt van, de ugyanúgy vagyok ezzel mint a napozással. Először csak kicsit. :D
25. zsizsmizs (válaszként erre: 23. - Berniee)
2011. ápr. 9. 10:21
Köszi, próbálok keresni ilyet.
24. psycheee (válaszként erre: 22. - Zsizsmizs)
2011. ápr. 8. 19:29
Hát, ha jól látom, székesfehérvári vagy. Pécsről egy kicsit nehéz szolit keresni neked :-), de tudom ajánlani a Kiwisun-t ( [link] a Solisun-t, de ez utóbbi nem tudom, van-e nálatok. A Kiwiben 7 perces egy zseton és én a helyedben meg is elégednék egyszerre ennyivel. Ha 5-6 naponta elmész, 1 hónap múlva 2 zsetonra is emelheted a mércét és ennél többet ne is menj soha! Felesleges. Hetente 10-15 percnél több szoli nem kell, mert a színed egyenletes lesz. Én így jártam és járok még most is. Persze, ez csak egy tipp! :-)
23. Berniee (válaszként erre: 22. - Zsizsmizs)
2011. ápr. 7. 23:00

Ha elfogadod, én ajánalnék neked egy szolifajtát, és ez a biolárium:

A bioszolárium, másnéven biolárium a hagyományos szolárium kistestvére. Működési elve megegyezik vele, de jóval gyengébb teljesítményű csövekkel van felszerelve. Használata kifejezetten érzékeny bőrűeknek ajánlott; az alacsony intenzitású UV-fény biztosítja a megfelelő, és fokozatos pigmentálódást.

Írd be a keresőbe, kiadja, hogy hol van ilyen szoligép:)

22. zsizsmizs (válaszként erre: 21. - Psycheee)
2011. ápr. 7. 12:31
Köszi a tippeket. Pont azért nem mentem többet, mert nem akartam tönkretenni a bőröm, annyit nem ér a barnaság. Egyébként fehér bőrrel mennyivel érdemes kezdeni? És honnan lehet tudni hogy melyek azok a szolik, amiket rendesen karban tartanak? Mert a legtöbb helyen egész évben kint van a kis tábla, hogy csőcsere.
21. psycheee (válaszként erre: 16. - Zsizsmizs)
2011. ápr. 6. 19:53
Egyszer azt olvastam, hogy csak 3 perc után kezd el barnulni a bőr. Nem csoda, hogy a 2 perctől semmi sem látszott rajtad. Ha 4 perc alatt megégtél, akkor a szolit cseréld le sürgősen! Érdemes olyan helyet választanod, ahol biztosan cserélik a csöveket, tisztítják a gépeket. Inkább legyen drágább! Légy erre igényes!
2011. ápr. 5. 20:32

A csípos azoknak nem jöhetet be, akik nagyon fehér bőrüek, és nem szoktak a szolizáshoz!

Ahogy a szolis csaj fogalmazott, ezt csak azoknak való akik bírják:)

Amit én próbáltam az a Pot Shot nevü krém(írd be gugliba), nekem bizonyított, és valóban azt kapom ami rá van írva!

Bizsereg a bőrőm(ez nem egyenlő a viszketéssel), de hozzáteszem én 1 héten 2x szolizok!

2011. ápr. 5. 20:05
Én még nem használtam soha, és álló szoliba 9-12 percet szoktam lenni, de így is tartós, a szín.
2011. ápr. 5. 12:03
én a kakaóvajat ajánlom(mindegyik krémnek ez az alapja),gyógyszertárban lehet venni,úgy mérik ki,amennyit kérsz,és lényegesen olcsóbb,mint a krémek
2011. ápr. 5. 11:35
Ajánlom mindenkinek, főleg aki anyajegyes, hogy fényvédővel az anyajegyet és a környékét kenje. Kevesebb az esély a melanomára.
16. zsizsmizs (válaszként erre: 15. - Psycheee)
2011. ápr. 5. 11:31

Lehet hogy azért is nem látszik, mert nagyon kevéssel kezdem. 2 percre megyek be max. az elején, de 6 percnél soha nem voltam többet. Sajna volt már hogy 4 perc alatt megégtem. :S

Ki fogom próbálni én is ezeket a krémeket. :D

15. psycheee (válaszként erre: 13. - Zsizsmizs)
2011. ápr. 4. 20:31

Micsoda? Nem látszott rajtad? Ez nem a bőröd miatt van, hanem a szoli miatt. Próbálj ki egy másikat! Mármint ha járni akarsz most is. :)

Én úgy látom, jobban "fog" a szoli a krémekkel és a bronzosító ezen még csak dob.

2011. ápr. 4. 19:14
Szerintem teljesen mindegy. Én néha használok, néha nem.
13. zsizsmizs (válaszként erre: 9. - Ddorina)
2011. ápr. 4. 12:09
Nekem is fehér a bőröm. Azért is nem járok szoliba, mert egyszerűen nem látszott hogy barnulok. Ezek a krémek segítenek, könnyebben lesz színem?
2011. ápr. 4. 12:09

Szió! :)

én is próbáltam már ezer félét, jelenleg nekem is Dr.Kelen van, a bronzosítós, nekem bevált :)

amúgy, szerintem akkor érdemesebb még krémezni mikor még nagyon fehér vagy, mikor már lett egy kis színed, akkor szerintem felesleges, legalábbis én akkor már nem szoktam venni :)

2011. ápr. 4. 11:50
Nekem sem jött be a csípős, de a bronzosítók annál inkább. ;-) A Dr. Kelen nekem is bevált! Most Tannymax, Brown, Exotic Intansity-t használok: ez is remek.
10. Kalomoira (válaszként erre: 3. - Berniee)
2011. ápr. 4. 09:22

Én is mindig használok krémet, egyszer meg egy ilyet vettem.

először azt hittem allergiás vagyok rá úgy viszkettem :-D

2011. ápr. 4. 08:53
Attól függ, hogy milyen az eredeti bőrszíned. Én elég fehér vagyok, először mindig krémet használtam, pár alkalom után pedig jöhet a spray (dm-ben vettem, mert a szolikban elég drágák) és attól lettem "mélybarna". :D Az esküvőnkre egyébként lefújattam magam ásványi barnítóval, megérte. :) (tanity)
2011. ápr. 4. 08:18
2011. ápr. 4. 08:17
Dr.Kelen! Nagyon jó, én használtam amikor szoliba jártam. És mindenkinek a számára van szolikrém. :o)
6. pocak25 (válaszként erre: 3. - Berniee)
2011. ápr. 4. 07:35
Én a csipős krémtöl kipattogtam , és ahogy magamra kentem viszkedtem. Olyan rossz volt mint még soha semmi. Szerintem elöbb kicsi részen probálja ki.
5. Huncutka84 (válaszként erre: 3. - Berniee)
2011. ápr. 4. 05:59
Ezzel csak óvatosan... én 1x vettem rá a férjem, h jöjjön velem szoliba, ő ragaszkodott a szolikrémhez, én nem figyeltem... 20 perc múlva üvöltött a fájdalomtól:) Számomra vicces volt, neki kevésbé, soha többet nem jött és jön velem szolizni:)
2011. ápr. 4. 05:17

Berniee!:)

Megkérhetlek,hogy privibe leírnád a krém nevét?:)

Mert még nem találkoztam "csípős" krémmel!:)Kellene nagyon a szép bőrszín!:)

2011. ápr. 3. 23:42

Szia!

Nekem csípős krémem van, az a legbrutálabb.

Szolizás közben vérbőséget okoz, így olyan fekete leszel tőle hogy csak na:)

Annyival kell vele figyelni, hogy 2-3 használat után 1 alkalmat nélküle szolizz, mert van aki foltos lesz tőle, ha rendszeresen pihi nélkül használja!

2011. ápr. 3. 23:36
Én mindig használok! De annyi fajta van, hogy fel sem tudnám sorolni most neked. Van olaj, krém, spray, hűsítő, bronzosító, stb.
2011. ápr. 3. 23:31
A szoli krémekkel kinek milyen tapasztalatai vannak? Használ valamit? Érdemes megvenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook