Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A szőke vagy a fekete hajszín a jobb fórum

A szőke vagy a fekete hajszín a jobb (fórumjáték)

1 2 3 4 5 6
97. 36bb1d921a (válaszként erre: 95. - D0a7a517d6)
2009. ápr. 15. 08:55
Köszi mindenképp megnézem de konkrétan nemtudod melyik az a szín? Köszi!
96. lilura
2009. ápr. 14. 14:54
Szőke-alap;).
95. d0a7a517d6 (válaszként erre: 92. - 36bb1d921a)
2009. ápr. 14. 14:41

A közép barna csalóka .Az tényleg olyan mint a fekete.Vannak olyan festékek amik két-három árnyalatot világosít.A rossmanba is lehet kapni.

Azt hiszem a palletébe is van.

2009. ápr. 14. 14:21

Ha magamat veszem alapul,nekem a szőke állna jól.

A terhességem előtt sötétszőke volt a hajam,most világosbarna lett a hormonok miatt,nekem jobban tetszett a sötétszőke hajszínem,de nem roncsolnám hidrogénperoxidokkal,így hát marad a mostani barna:)

2009. ápr. 14. 14:15
Én mindig szőke hajat szerettem volna ,de nem áll jól. Marad a fekete.........
2009. ápr. 14. 14:11

Sziasztok!

Nekem fekete volt a hajam, azután le lett szívatva, mert barna szerettem volna lenni, viszont a középbarna hajfesték amit választottam az én hajamon olyan sötét lett, hogy onnan indulva ahonnan a part szakad most ismét olyan sötét a hajam, mintha fekete lenne. Szerintetek anélkül, hogy le kellene szivatni próbálkozzak még valami világosabb barnával, vagy teljesen felesleges. Megmondom az igazat, az anyukám is fodrász és az egyik barátnőm is, viszont azért kíváncsi lennék a ti véleményetekre is. Köszi!

91. Gogo17
2009. ápr. 5. 21:09
Semmitől nem lesz egészségesebb(jobb) a hajad ha fested bármilyen színnel is,akkor is szarrá megy mert a hajnak MÉREG! Tudom én is, de mégis festem szőkére mert már megszoktam, jól áll, és nem tudok letenni róla.... na majd ha megélem az öregkort! :P
2009. márc. 1. 12:12
Szőke:) főleg ha természetes
2009. márc. 1. 11:25
fekete
2009. márc. 1. 07:11
szőke, de leginkább azért, mert abból hamarabb tudsz másik hajszínt csinálni,ha megunod vagy ha mégsem tetszik.
2009. febr. 24. 17:22
Kinek melyik...Sok mindentol fugg, szerintem:))
2009. febr. 24. 16:19
Én barna vagyok, a fekete öregítene, a szőkéért nem vetetném ki a hajam színét, meg fessem havonta.
2009. febr. 24. 15:51
Jó nektek, hogy ilyen gyorsan nő a hajatok, hogy 5 hónap és jöhet az új hajszín. Nekem több mint két éve volt melír a hajamban és még mindig van a végében. A fenti hajszálaimban még van vagy 10-15 centi, a lentikben már csak 2-5 centi. Nekem sose nőtt gyorsan a hajam, ezért is nagyon vigyáznom kell rá, hogy szép és egészséges legyen.
2009. febr. 24. 15:48

Mivel természetes szőke vagyok, így nem festetném be a hajam feketére, néhány nap múlva úgy néznék ki, mint akinek félrecsúszott a parókája. :P


A húgom festette feketére a haját, eleinte gyönyörű volt a haja, majd elkezdett hullani, így lenövesztette. Amióta az eredeti hajszíne van, azóta egyre szebb a haja, egyre dúsabb is, olyan már, mint régebben volt. Viszont neki sose töredezett a haja és extra hosszúra megnőtt, majd néhány hajfestés után elkezdett töredezni és már hiába évek óta nem festeti, még azóta is töredezik a haja.

Egyébként a húgom kb hatodikos vagy hetedikes volt általános iskolában, mikor befestette a haját feketére, nyolc évvel vagyok fiatalabb tőle, és akkor azt hitték, hogy én vagyok a fiatalabb. Szóval fiatalon is öregít a fekete. Viszont extra gyönyörű volt fekete hajjal, ezt meg kell hagyni!


Egyébként szőkítés vagy feketítés egyénileg változóan roncsolja a hajat. Van, akinek kifejezetten ápoló hatású a hajfestés, de van, akinek nagyon tönkreteszi a haját. Mindez azon múlik, hogy eredetileg milyen az ember haja.

2009. febr. 24. 14:06
A szőke a legjobb!
2009. febr. 4. 15:59

Én sokáig voltam szőke, de soha nem nőtt meg a hajam. Novemberben befestettem barnára. De szerettem volna szőke melírt hozzá, de nem fogta meg a hajam. Most az eredetihez hasonló színű barna, de a tövénél látszik egy kis eltérés, így megint a melíren gondolkodtam, viszont ismét nem fogta be. :S


Amúgy én szőkén jobban éreztem magam mint most. Viszont szeretnék hosszú hajat is, úh kivárom míg nő még 10 cm és visszaszőkülök! :)

81. 1eb84e4bad (válaszként erre: 77. - Mokus17a)
2009. jan. 20. 12:20

teljesen egyetértek. nekem is fesettt fekete a hajam, de ha pl szőke, vörös, vagy barna lenne, tuti, hogy visszahúzódó és szerény lennék:-) ami nem én vagyok, szóval rosszul érezném magam.

Nem véletlen, hogy az ember azt érzi, változtatni kell a hajszínén. Nekem 19 évesen ütött be a fekete korszak, és azóta is tart.

2009. jan. 20. 11:41
Naná,hogy fekete!!!!!
79. supin
2009. jan. 20. 11:26
A szőkítés ugy tudom rombolóbb!!
2009. jan. 20. 11:24
Ismertem régebben egy lányt, akinek kb. havonta fekete vagy szőke volt a haja, szóval így váltogatta. Aztán egy idő után az egyik oldalon kevesebb haja volt, mint a másikon. És abbahagyta :D
2009. jan. 18. 08:21
Szerintem ez egyén függő. Van egy osztálytársam,aki nagyon sokáig szőke volt,és nagyon szerette,de kiakarta próbálni a feketét is. Mindenki óckodott tőle,de ő befestette és az mégjobban áll neki és jobban is érzi magát. Személy szerint én 4 évig voltam fekete,mikor úgy döntöttem,hogy eredeti hajszint szeretnék. Nos ez jó sok pénzembe került és nagyon rosszúl éreztem magam világosbarna hajjal. Most sötétbaran(fekete hatással,de mégsem fekete)és jól érzem magam,pont jó.Ugyan is hiszek abban,hogy a hajszin befolyásol minket és a környezetünet valamilyen szinten. Mikor világosbarna hajszinem volt nem értem el annyi -úgymond-sikert, és az önbizalmam is a padlón volt.
2009. jan. 16. 19:51
Nekem a fekete nagyon be jott, szoke még nem voltam, de nem is állna jól, mert világos barna az eredeti és valahogy az sápítsa az arcomat. Fekete meg ki hangsúlyoza az arcvonalaimat.
2009. jan. 16. 19:42
FEKETE!!! Már több mint 3 éve festetem a hajamat feketére. Nekem egyáltalán nem törik és hullik jobban a hajam, mint az előző hajszíneimnél. Ráadásul a legtöbb férfi ismerősöm is a feketéket részesíti előnyben, szerintük a feketéknek van a legerősebb kisugárzásuk. :)))
2008. dec. 11. 18:53
egyértelmű fekete!
73. e642ac5487 (válaszként erre: 49. - Enci2)
2008. dec. 11. 13:19

Ez annyira igaz!


Én anno azért festettem át a hajam szőkéről barnára, hogy pihentessem...a barna nem az a szín lett amit szerettem volna így elmentem fodrászhoz hogy legyen picit sötétebb...fekete lett :(


Hát borzalom volt az az 5hónap amíg fekete volt, mert 100× jobban tönkrevágta mint a szőke!!!!


Ha szőkén hagyom, rég helyre jött volna!

2008. dec. 11. 13:17

Én is voltam mind a 2, sőt most újra szőke vagyok és nekem egyértelműen szőke :)


A fekete jobban is roncsolja, de ez attól függ kinek mi áll jól :)


Ki kell próbálni a feketét is, csak ha mégse vált be legalább fél év mire visszakapod az eredetit :)

2008. nov. 21. 09:13
Szőke. :-)
2008. nov. 21. 09:09

Két szőke hiresség,legalább is még az egyik szőke volt,mikor utoljára láttam a tv-ben

Tegnap láttam Korda György feleségét Balázs Klárit a tv-ben,megdöbbentem milyen fiatalosnak néz ki szöszke hajjal.

A másik véglet pedig Kisszel Tünde ,akinek egyáltalán nem áll jól a szőke,de ez csak az én véleményem

2008. nov. 21. 08:27
Én már voltam mind a kettő,de a szőkét jobban szerettem.
2008. nov. 21. 08:08
A fekete nekem jobban tetszik.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook