Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szerelem illata fórum

A szerelem illata (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. máj. 9. 20:13
Nekem az Ő illata a szerelem illata. Annyira imádom, hogy nagyon. Ha parfümöt használna, az már gáz lenne nálam.
2009. ápr. 30. 12:02

Az én barátom Mexx Pure life parfümöt használt, amivel ha találkozom újra és újra felidézi a régi emlékeimet. Nagyon jó érzéssel tölt el. Szerintem nagyon fontos, hogy mindenki megtalálja a saját illatát, hiszen ez is segíti kifejezni önmagát.

Érdemes keresgélni elöbb vagy utóbb hiszen mindenki megtalálja a sajátját!

2008. nov. 19. 10:54
Igen, hiszen a kutatások is bebizonyították, hogy "szag" jelentős szerepet játszik a párválasztásban. Majdhogynem ez alapján választunk. Én is imádtam a párom illatát, kár hogy már a múlté :(
22. 12e6471c08 (válaszként erre: 20. - O.andi)
2008. okt. 31. 09:00
Az é barátom is mindig ezt mondja,hogy imádja még az illatomat is.
21. Dina2 (válaszként erre: 20. - O.andi)
2008. okt. 31. 07:57
...és amikor egy nagyon félresikerült nap után átölelem, belefészkelem a fejem a vállába és mélyen beszívom az ILLATát... tiszta relaxáció, és már el is múlt minden, ami bánt :)
20. o.andi
2008. okt. 30. 20:44
Akit szeretsz...még az illatát is imádod:-)ritka dolog!!
19. Mira93 (válaszként erre: 17. - Dina2)
2008. szept. 6. 23:27
Szerintem ez tesz valakit igazán vonzóvá, hogy megőrülsz az illatától:)
18. Mira93
2008. szept. 6. 23:25
A parfümmel az a baj, hogy több pasinak is lehet ugyanolyan:) A kedvenc parfümömet mindig fölismerem, ha valaki jócskán öntött magára, és elmegy mellettem az utcán:)az vicces, és mindig eszembe jut róla a pasi, akin megszerettem az illatot...de az a bizonyos parfüm "alatti" illat csak neki van:)
17. Dina2
2008. szept. 3. 09:38

szerintetek lehet valakibe kémiailag beleszeretni?

úgy értem, voltak a környezetemben nagyon jóképű, formás, ápolt külsejű pasik, akiket, bármennyire is tökéletesnek tűntek, egyszerűen nem szerettem átölelni. a bőre, a verejtéke, hogy egyéb dolgokról ne is beszéljek, pedig kifejezetten ápolt emberkékről van szó.

most meg felbukkant egy fiúka, aki ugyan nem egy modell típus és még csak néhány napja ismerem, de legszivesebben egyfolytában hozzábújnék, és semmiféle illata nem zavar...

miazhogy..kifejezetten ezért figyeltem fel rá...pedig minimális parfümöt használ...

jelenthet ez valamit?

16. zsyzsy
2008. aug. 29. 22:24
Iggggen! a kémia !!! én is úgy vagyok a szerelmemmel, bármenniyre is zabos vagyok Rá valamiért a bőrének az illata ... na az aminek nem tudok ellenállini, így 3 év után sem.Soxor haragszom is magamra, hogy az "orromnál fogav tud vezetni" mármint értitek ugye????
15. o.andi
2008. máj. 6. 15:58

Szépen fogalmaznék akkor igy is irhatnám

Akit a szele megcsapott...nem felejti el:-))))))))

14. Gittácska (válaszként erre: 13. - Kék)
2008. máj. 1. 06:51
Ez igy van
13. Kék
2008. máj. 1. 06:35
Az ápoltsághoz (természetesen fürdés után)hozzá tartozik a diszkrét parfüm illat is,ez nem fedi el a saját illatot!Szélsőségek mindig voltak,az már régen rossz ha valaki mosdatlan szagok elfedésére parfümözi magát,de nem ez az etalon!!
12. napalm (válaszként erre: 11. - 867f9adc74)
2008. febr. 16. 21:57
Egyetértek veled.
11. 867f9adc74 (válaszként erre: 3. - 4726e582cf)
2008. febr. 16. 21:29

Tökéletesen egyetértek veled!!!! Az én párom a saját illatomba szeretett bele,azt mondta, h nem is tudta eddig, h létezik ilyen.Mármint az, h a kémia ennyire befolyásolja az érzelmeket.

Hiába gyönyörű egy nő, ha az intimszférájába kerülve nem tetszik az illata a férfinak, és fordítva.

Persze ami az egyik embernek taszító az egy másiknak vonzó. Mindenki megtalálja a maga "CHANEL"-jét.

Még jó, hogy így működünk! Mi lenne, ha mindenkinek ugyanaz az illat tetszene??

2008. febr. 16. 21:21
Néha jól esik a kedvesünk illatát érezni a ruháján, mikór nincs velünk. Valahól, igenis létezik a "Pláttói szerelem!"
9. LoLiNa (válaszként erre: 8. - 95cf1e718b)
2008. febr. 16. 07:55

ez igaz :)) nekem egyik randink alkalmával odaadott egy gyújtót az illető, 3 éve volt, megvan még a gyújtó :) mint valami kincs, úgy örzöm mai napig.

mikor ő jött hozzám, itt maradt az egyik pulcsija.. mikor a közelségére volt szükségem, csak belebújtam:)) másfé évig cseteltünk, 6 hónap után taliztunk és utána 2 havonta .. túléltük :)

2008. febr. 15. 21:12
A szerelem a világhálón keresztelül is létrejöhet. Van mikór érzem plátói szerelmem testének illatát a neten keresztűl mikór Ő a net másik végén van.
7. 4726e582cf (válaszként erre: 6. - 'szti)
2006. jún. 5. 13:33

Igen, :). Az ápoltság nem a parfümbemártottságot jelenti. Az meg aztán végépp a halálom, hogy kb. ugyanez a csibiri kategória a kis hónajtáskájával, megkapaszkodik mellettem és elájulok az izzadtság és a parfüm keverékétől. Mennyire undorító bír lenni. Ahelyett, hogy rendesen megmosakodott volna, és negyed ennyi parfümöt nyomott volna magára.

Nem akarok megsérteni senkit a hónajtáskával, de tudjuk, hogy melyik kategóriára gondoltam. Mert az átlag nő nem bűzlik a parfümtől, és nem is a plázákban tölti a szabadidejét... :)

6. 'szti (válaszként erre: 5. - 4726e582cf)
2006. jún. 5. 13:26
Igen, ezt én is utálom. A parfümnek nem az a lényege, hogy kilométerekről megérezzék, hanem ahogy szika is mondta, csak az intim szférán belül. Ráadásul ha a buszon vagy előtted a sorban van egy ilyen parfümbe mártott nő vagy akár férfi és olyan az illata, ami neked nem tetszik, akkor kénytelen vagy szagolni. Persze az izzadt test szaga tán rosszabb, de az már az ápolatlanság kategória.
2006. jún. 5. 13:21
Nem is arról beszéltem, hogy izzadtnak vagy büdösnek kell lennie egy nőnek :). Csak arra akartam célozni, hogy néha rettenetesen durvának tartom, mikor két csajszi felszáll mondjuk a buszra és el sem tudom képzelni, hogy belefeküdtek-e a különböző parfümökbe, avagy beleestek. Tömény undorító büdös. És azt hiszik, hogy így jó :((.
2006. jún. 5. 08:09
Szerintem egy csepp parfüm nem árt. nem nyomja el az illatod, hanem vegyül vele, és valami küönlegeset kapsz. A jó parfümözési módszer, ha csak annyi van rajtad, hogy aki egész közel hajol, az érezze..már ne. Szerintem rettenetesen taszító, amikor felszállsz valami járműre vagy bemész egy helységbe és mellbevág a rengeteg féle bőven öntözött pancs. brrrrr
2006. jún. 5. 02:57

Most lehet kinevettek, de mondok egy érdekességet. A nő saját illata sokkal vonzóbb egy férfi számára, mint a dezodorozott avagy parfümözött. Na nem minden férfi fogadja ezt el, és persze van aki nem is szereti.


Az állatvilágban is nagy szerepe van az illatnak.

2006. jún. 3. 15:32
Szerintem és tapasztalatom szerint ,párkapcsolat keresésénél jobb ha nem vagy túl parfümözve!Mert ugye mi van akko amikor külsőleg és a parfümöd után kattan rád valaki majd legközelebb /amikor a saját szagod érzi mert épp nem volt időd bespriccelni magad/ nem birja a szagodat?Szerintem a párválasztás belénk kódolt dolog.Az én páromnak 26 év után még mindig imádom a bőre illatát!Tehát ugy gondolom legalább az életre szoló párodat ugy válaszd,hogy ala natura is ismered az illatát!
2005. dec. 6. 14:27
Az illatok a női fantázia mozgatórugói, a szenvedélyek széles skáláján mozognak. Az illat lehet érzéki, követelőző, ártatlan és bűnre csábító.

A parfümvásárlás olyan, mint a szerelmi beteljesülés: szexuális felhanggal bír. A nők orrcimpája a parfümök szagolgatása közben vibrálni kezd, az aromák valósággal telítik az érzékeket. Azt mondják, a férfiak jobban megérthetnék a nőket, ha ismernék az illatukat. A nők azonban az érzéseiknek, hangulatuknak és az évszakoknak megfelelően váltogatják a parfümjeiket, s ezzel tovább nehezítik a férfiak amúgy sem könnyű helyzetét.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook