Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A szépség órarendje fórum

A szépség órarendje (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szépség órarendje

2010. máj. 28. 08:55
Tényleg lehet valami ebben a reggeli hajmosásban... nekem a téllel van bajom, mert nagyon nehezen szárad meg a hajam :( ami ugyanúgy gondokat okoz: ha nem húzok sapkát, akkor megfázik a fejem, ha meg húzok, akkor bekorpásodik a hajam.
2010. ápr. 7. 10:41

én eddig mindig este mostam hajat, nem is tudtam hogy az nem a legjobb.....


na de reggel kinek van kedve??!!! azért kipróbálom :O)

2010. jan. 2. 09:15
Én eddig mindig este mostam hajat vagy esetleg napközben reggel viszont szinte soha,talán ezentúl.De amúgy esküszöm a reggeli zuhanyozásra hisz tényleg energiát ad és felfrissit.Szép napot ! :)
2009. szept. 14. 18:31
Én eddig mindent fordítva csináltam. Este mosok hajat és este zuhanyozok. Reggel háromnegyed ötkor a fenének van kedve hajat mosni. Egyedül a parfüm és a krémezés megoldható.
2009. szept. 14. 09:25
Szerintem a legfontosabb szabály (az arcápolásban): tisztítás, tonizálás, hidratálás :)
3. 673567bc24 (válaszként erre: 2. - Belle Morte)
2009. szept. 13. 09:57
Sajnos ezeket nehéz betartani!Én pl:hajnali 3 kor kelek,és egy derékig érő vastag hajat,elég necces lenne,reggel mosni,szárítani!
2009. szept. 13. 09:50
A hajmosás igaz, én is reggel szoktam. :D
1. Hoxa
2009. szept. 3. 16:03
Hogy mindig jól nézzünk ki, és jól érezzük magunkat a bőrünkben ajánlatos betartani a szépség órarendjét.

Ugrás a teljes írásra: A szépség órarendje

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook