Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A szépség hiány alapjaiban renget meg? fórum

A szépség hiány alapjaiban renget meg? (beszélgetős fórum)


21. dafke (válaszként erre: 20. - Ec6e9cfd9f)
2011. dec. 10. 18:22
Köszönöm, aranyos vagy:)
20. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 17. - Dafke)
2011. dec. 10. 13:38
miután megírtam a hsz-t utána megnéztem a képeidet..büszke lehetsz magadra,a fogyásodra,gratulálok!
19. spinneli (válaszként erre: 1. - 8d99f66bbe)
2011. dec. 10. 10:54

Ha a kifejezett szépség hiánya nem is, a konkrét rondaság valóban alapjaiban határozhatja meg az ember viszonyulását magához.

Pláne, ha folyton ilyen visszajelzéseket kap.

2011. dec. 10. 10:38
Szerintem a szépség az az érzés, ami úgy van benned, hogy elégedett vagy, ha rágondolsz. És ez sugárzik kifelé. A szépség elsősorban belülről indul, minden belülről sugárzik, mert az embereket elsőként a kisugárzásuk alapján ítélik meg az emberek. Ha tele vagy szép és pozitív gondolatokkal, akkor az kisugárzik és a külsőd is olyan lesz. Ha pedig negatív vagy, akkor az öreggé és csúnyává tesz, meglátszik a külsődön. Én így gondolom.:) Ezért is mondom azt, hogy a plázacica kinézető lányoknak, akik a pasik szerint általában dögösek, sok esetben semmi vagy sokszor nagyon negatív kisugárzásuk van, és lehet, hogy kell a pasiknak egy menetre, de senki nem akar egy plázacicával élni hosszútávon. Sokkal szívesebben választ maga mellé mindenki egy olyan párt, akin érzi, hogy pozitív belső értékei is vannak, mert látszik rajta.
17. dafke (válaszként erre: 16. - Ec6e9cfd9f)
2011. dec. 10. 10:10

Most jött el ez nálam, és igen, minek tagadjam? Benne van a dafke csinos leszek, és hogy mindenki kapja be, aki bántott kislánykoromban... Benne van, még mindig.

A dolog persze hogy javult... de mindig ott lesz.

16. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 15. - Dafke)
2011. dec. 10. 10:08

remélem,azért felnőtt korodra javult a dolog..mármint saját magad megítélése.

nem szabad hagyni,hogy szerencsétlen,frusztrált szülők,vagy tanárok,vagy bármi felnőttek indulata,és

sértettsége a mi életünket rongálja..

...aztán pár év múlva beleadtam apait-anyait,és most már van egy oylan külsőm,ami a koromhoz képest (:D szoktam kémény mellé állni,h jobban mutassak)egészen jó:) kiforrtam magam :)

15. dafke (válaszként erre: 14. - Ec6e9cfd9f)
2011. dec. 10. 07:27
Mint a s*ggberúgott sündisznó... :D De jót nevettem. Egyébként én is. A volt osztályfőnököm azt kérdezte tőlem az osztálytalin (nem tudtam rá haragudni, mert látszott, annyira "kijött" ez, és nem bántani akart vele), hogy ****kém, van aki téged elvisel???
14. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 11. - Dafke)
2011. dec. 10. 06:18

ezt a kört én is megfutottam...

apám 16éves koromban azt mondta nekem: úgy nézel ki,mint a lefosott kilométerkő..nemtom,honnan szedte..

főleg a ruhám(meg a hajviseletemtalán?sima barna volt,csak sok..nem kell valami bizarra gondolni) váltotta ki belőle,mert való igaz,hogy túl egyedien öltöztem..de szépnek sem voltam mondható, legtöbbször mogorva voltam,mint a s..gberúgott sündisznó

ez a beszólása kitartott huszonéveim elejééig,mikorra észrevettem,hogy egészen jó külsejű,illetve népszerű fiúk is érdeklődnek utánam..lassacskán el tudtam képzelni magamat,hogy nem vagyok oylan ronda,de ez a szövege nagyon fáj máig is..nagy bunkó volt.

13. dafke
2011. dec. 9. 22:20

Így már az. De én így nőttem fel, tiniként nem találtam viccesnek. Főleg, hogy mindig hiú voltam.

Így lehet egy gyereklánnyal egy életre elhitetni, hogy ronda.

12. 04fcdde522 (válaszként erre: 11. - Dafke)
2011. dec. 9. 22:17

Ez jó! :DD

Vagyis nem jó de vicces! :))

11. dafke
2011. dec. 9. 22:05
Nem tudom, mi az. Apám mindig azt mondta, ha már szép nem vagyok, legalább okos legyek. Az se jött össze.
2011. dec. 9. 22:02

Na hát erről ódákat lehetne zengeni!!

Kinek mi!!

Van a külcsiny ami szép ,de magában nem sokat ér!!

Van a belső szépség amit nem látunk csak érzünk!!

De lehet szép egy állat,egy kép egy ékszer stb.

Szóval minden lehet szép,főleg ha annak látjuk!! :))

2011. dec. 9. 21:56

Szerintem a szépség csak természetes lehet, nem a műszempilla, műköröm, szilikon, póthaj stb. Miért is mondják az emberek, hogy szép a hajad, ha nem a tied? (póthajtincsek) Vagy miért lenne szép a körmöd, ha mű? A hajszín, ha nem azért van festve, mert mondjuk őszül a ember lánya, miért lenne szép, hanem az nem a te színed?

Ha igazán arra vágysz, hogy valaki magadért dicsérjen, akkor add magad, minden ami mű, az nem te vagy, és igen, ami belülről jön, jóság, szeretet, az a legnagyobb szépség...

8. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 1. - 8d99f66bbe)
2011. dec. 9. 10:50

nagyon vicces volt,8azzal együtt megdöbbentő)mikor láttam egy nagyon szép,dekoratív lányt,oylan huszonost..aztán jött mellé a ffi,és megszólalt a csaj...

wwáá..segíccség! rekedt,borízű hangja volt,vagy agyondohányzott,és úgy beszélt,mint aki a leghátsó tanyavilágból jött,és évek óta csak hangutánzó szavakat dörmögött a disznóinak..

(félreértés ne essék:ez egy öreg bácsitól természetes lenne..de csak tőle!)

2011. dec. 9. 09:10
Harmonia, természetesség. Bármire is gondolok, először ezek jutnak eszembe a szépségről.
6. e705905164 (válaszként erre: 1. - 8d99f66bbe)
2011. dec. 9. 08:20
mindenki mást lát szépnek
5. 9536810fa1 (válaszként erre: 2. - D43485a76e)
2011. dec. 9. 07:34

... ehhez talán annyit, hogy aki rendelkezik azokkal bizonyos belső tulajdonságokkal, amiket sorolni kezdtél... és persze egy csomó kimaradt, az szép... ugyanis a külsőnk a belsőnkből fakad. Ez egyszerű harmóniára való törekvés.... ha belül rendben vagyunk, urambocsá még szépek is (hm... mármint belül) ez hozza magával azt a szavakkal tán ki sem mondott igényt, hogy ahhoz alakítsuk a külsőnket....

... szerintem... :)

2011. dec. 9. 07:29

Szia!

Olyas valaminek írnám le mint a gyémántot.

Annyira sűrű a belső szerkezete, hogy ha rásüt a napfény egy pillanatra magában tartja azt. Ettől ragyog olyan csodálatosan. Tehát elcsépeltnek hangzik, de valóban állíthatjuk, hogy a belső tulajdonságok miatt válik valami széppé. Az lényegtelen, hogy most tárgyról vagy emberről beszélünk. Bizonyos érettségi szint kell hozzá, hogy felismerjék az emberek. (szerintem)

2011. dec. 9. 06:21
A szépség belülről fakad... ez igaz. Sokat ismerek,aki külsőre szép, mégis sugárzik róla a gonoszság, vagy ha megszólal azonnal ellenszenvessé válik. Egy kedves mosoly minden csúnyának mondott embert megszépít.
2. d43485a76e (válaszként erre: 1. - 8d99f66bbe)
2011. dec. 9. 06:12

A szépség (ha emberi kinézetről beszélünk és nem általánosságban), az minőségi kategória.

Tehát a szép ember az semmiben nem különbözik a nem szép embertől a napi értékeket illetően.

Mik a napi értékek?

Figyelmes, értelmes, együttműködő, értékes az érdeklődési köre, toleráns, megbízható, segítőkész, ember központú, család centrikus, stb.

Hol jön itt be az, hogy szép vagy nem?

Sehol.

2011. dec. 9. 04:17

Hello!


Többször is eszemben volt már ez a téma, és különösebben az érdekelne, ki mit gondol a szépségről, mi a szépség, és hogy határozná meg a szépet, mi szép?!


Evolet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook