Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Szentkirályi utcai fogászatról kit tudtok ajánlani vagy a Csengery utcából? fórum

A Szentkirályi utcai fogászatról kit tudtok ajánlani vagy a Csengery utcából? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 12. 17:41

Köszönöm a válaszokat. :)

És Perger Alexáról hallottatok valamit? Ő ott dolgozik és valaki dicsérte, de még mindig nem vagyok biztos benne, hogy kihez kéne menni.

5. Monca001 (válaszként erre: 2. - Kacsa118)
2011. júl. 6. 10:53
Ez nekem is ismerő nekem csak 14 öltésem volt a számban de úgy,hogy a végén derült ki ,hogy belül átszakadt az arcüregem is.
2011. júl. 5. 14:50
nyugodtan beteheted a lábad a szentkirályiba, szeretnek húzni az tény, de nem állatok, kérhetsz orvost is (mert a diákok vannak ingyen), csak érte fizetni kell.
2011. júl. 5. 14:49
uhh. Ki volt? Én egy arab férfiról hallottam onnan rosszat. De hát sok orvos van ott.
2011. júl. 5. 14:47
Szentkirályiba be ne tedd a lábad! Engem megkínoztak, a barátnőmnek konkrétan 16 öltéssel varrták össze a száját utánuk!
2011. júl. 5. 14:38
Ebben a két kerületben keresek egy jó fogorvost. Sajnos az eddigivel csak rossz tapasztalatom volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook