Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A szem tornaeszköze fórum

A szem tornaeszköze (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szem tornaeszköze

19. babszemkirálykisasszony (válaszként erre: 18. - Judy61)
2017. máj. 19. 13:26
Én úgy tudom, hogy nem szabad a krumplit nyersen fogyasztani. Most akkor mi az igazság?
18. Judy61
2015. aug. 10. 19:33

Sziasztok!

Halottatok már erről? Az egészséges szemért


Csodás ital, mely javítja a látást, segít a vörös, viszkető, könnyező szem gyógyításában


Mindössze három, a konyhádban megtalálható zöldség kell ahhoz, hogy elkészítsd.


A legtöbben már megtapasztaltuk, mivel jár, ha begyullad és kivörösödik a szemünk – gyakran viszketéssel, a szem megduzzadásával együtt jelentkezik.


A szemfáradtság gyakori, ám mindig rendkívül zavaró jelenség. Tünetei a szemfehérje vörös elszíneződése, a viszkető-égő érzés és a könnyezés. Van rá egy olyan házi készítésű ital, ami segít a mielőbbi gyógyulásban. Ráadásul annyi más betegségre is jó.


A természet számos egészséges élelmiszert, gyümölcsöt és zöldséget kínál tálcán ahhoz, hogy az egészségünket megőrizzük, illetve baj esetén orvosoljuk.


Erősen ajánljuk ezt a receptet, mivel ez egy szuper könnyen elkészíthető, de szuper erővel bíró ital, ami jelentősen javítja az egészséget.


Hozzávalók:

 1 sárgarépa

 1 burgonya

 1 alma


Elkészítés:

Tisztítsd meg az összes hozzávalót, és vágd apró darabokra, majd tedd a gyümölcscentrifugába és nyerd ki a levét. Ha a frissebb ízeket szereted, kevés citromlét is adhatsz hozzá.


Idd ezt az italt reggelente étkezés előtt, és reggeli után egy órával. (Az optimális eredmény érdekében napi kétszer fogyaszd!)


Mire jó?


* Javítja a látást, segít a vörös, viszkető, könnyező szem gyógyításában

* Ez az ital kiváló méregtelenítő, serkenti a belek működését, orvosolja a székrekedést. Gátolja a rákos sejtek fejlődését és erősíti az immunrendszert.

* Ez a zöldséglé ital csökkenti a menstruációs fájdalmakat, görcsöket, erősíti a tüdőt, megakadályozza a szívroham és a magas vérnyomás kialakulását.

* Felveszi a harcot az emésztési zavarok és a torokfertőzés okozta rossz lehelettel szemben.

* Enyhíti a kemény edzés utáni izomfájdalmat.

* Miközben rendkívül tápláló, támogatja az egészséges fogyás folyamatát.


A legjobb dolog ebben a természetes italban, hogy nincs mellékhatása.

2010. okt. 14. 18:26
Én azt nehezményezem, hogy a lézeres látásjavításhoz nem lehet hozzászólni. Írtam a cikkre, de lehet, hogy hibát követtem el, mert azt is megírtam, hogy kisnyugdíjas vagyok, erre még választ se kaptam, gondolom azért, mert nem látnak bennnem potenciális pénzes pácienst. Ez kicsit elgondolkodtatott.
2009. jan. 30. 10:12

Sziasztok.

Többen kérdezték, hol lehet megvásárolni! A cikkben bármelyik linkre kattintva meg tudjátok vásárolni kiszállítással!

udv

Imre

2009. jan. 29. 16:22

Nekem is van már pár éve.

Nekem nem is nagyon használt, olvasáshoz akartam használni.

A lányom viszont előszeretettel használja tv nézéshez szemüveg helyett.

2009. jan. 28. 11:25
aylobi57-nek ahirdetésbe résletesen leírják ára 3.900 Ft.
2009. jan. 27. 20:12
Marosvasarhelyen lakom kb.1 eve lattam ezt a szemuveget nallunk is de akkor meg nem tudtam nagyon semmit rola es ami igaz egy kicsit dragaltam is,azota pedig tobbe nem latom arusitani sehol.Erdekelne ha valaki lenne olyan kedves megmondani magyarban hol lehet kapni es mennyi az ara,addig is kivanok mindenkinek egy kellemes idotoltest es egy jo ejt.
2009. jan. 27. 16:03

Sziasztok!

A lányomnak -0,75-ös szemüvege volt. Több hónapig használta a szemüveget. Most 1,5 év után visszamentünk a szemészetre, ahol kiderült, hogy -2-re romlott a szeme! A szemorvos szerint gyereknek is, felnőttnek is tilos ilyen szemüveget viselni, és csak a vállalkozónak hoz hasznot. Nem tudom, ez mennyire objektív vélemény, az orvosok hajlamosak ellenállni az alternatív lehetőségeknek, de tény, hogy a lányom szeme javulás helyett sokat romlott (kérdés, hogy a rácsszemüveg nélkül most hol tartanánk).

2009. jan. 23. 22:36

Sziasztok!


Köszi a segítséget, azoktól, akik már próbálták.

Ez engem is érdekelne, hogy az számít-e, hogy minuszos vagy pluszos valakinek a szeme, akkor segít-e bármelyik esetben?

Azt hiszem, ha tényleg ilyen jó, akkor ki fogom próbálni, mert annyit nagyon megérne, hogy ne kelljen szemüveget hordani. :)

2009. jan. 23. 13:34

Az számít, hogy mínuszos, vagy pluszos valakinek a szeme?


Az enyém mínusz háromnegyedes és mínusz másfeles. Érdemes egy ilyennel próbálkoznom, javulna a szemem tőle? És ha igen, akkor mennyi idő alatt?

Ennyit megérne nekem, hogy ne kelljen szemüveget hordanom, mert nagyon nem szeretem. Kontaktlencsét is próbáltam, de azt nem bírta a szemem, folyton begyulladt. A szemeim eltérése nem nagy ugyan, de a konfortérzetemhez kell a szemüveg, főleg kevés fénynél, esténként, meg ilyen szomorkás téli napokon.


Akinek van tapasztalata, kérem, írjon!

2009. jan. 22. 10:24

Gyógyászati segédeszközök boltjában is érdemes megnézni, én ott vettem. De ha a google-ba beírod, kapsz ötleteket.

Nem régen kezdtem használni, még nem tudok eredményt mondani. Nekem nem kényelmetlen, nem fáj a fejem, és ezzel jobban látok, még olvasni is.

2009. jan. 21. 19:56

Sziasztok!

De jó, hogy megjelent ez a cikk! Már egy pár hónapja keresek ilyen szemüveget, mert anyukámnak nagyon sokat romlott a szeme, és még én ajánlottam neki, hogy szerezzen ilyet - sajnos nem járt sikerrel. Elkezdtem a neten keresgélni, de lehet, hogy rossz kulcsszóval, mert nem találtam rá lehetőséget, hogy tudtam volna rendelni korábban.


A lényeg, a lényeg, hogy évekkel ezelőtt egy munkatársamnak tudtam segíteni ilyen szemüveg beszerzésében (hogy ez az internet mennyi mindenre való...). Na és a lényeg,a lényeg, hogy ő azt tapasztalta, hogy valóban sokat segített a látása javításában.

7. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 2. - NetBoszi)
2009. jan. 21. 19:20
Igen, használtam, nagyon nehéz viselni, de megéri, nagyon megtornáztatja a szemizmokat.
2009. jan. 21. 16:50

8 évvel ezelőtt én használtam!

Másfél hónapig naponta 20-30 percet hordtam, azt mondták lehetőleg ha szabadban vagyok, akkor hordjam, de otthon is jó, a lényeg a rendszerességen van.

A -1-es dioptriám másfél hónap alatt 0-ra helyrejött, aminek nagyon-nagyon örültem.

Sajnos, 2 év után visszaromlott a szemem -0.75-re.

Azóta nem fogtam bele egy újabb "kezelésbe", mert eléggé fájt közben a fejem, szóval az eredmény nem végleges, de segíteni segít.

5. NetBoszi (válaszként erre: 4. - 6532c775dd)
2009. jan. 21. 13:31
Hát én is csináltam sokáig szemtornát reggelenként egy 10-15 percig, de olyan látványos javulás nem volt tőle.
2009. jan. 21. 00:47
távolba
2009. jan. 21. 00:47
nem, de nekem én azt hallottam hogy a tvoba nézel és ugy mondjuk fel le jár a szemed pl egy fán az a legjobb.
2009. jan. 20. 22:25

Használt már valaki ilyen szemüveget? Ha igen, leírhatná, hogy tényleg segített-e.

Előre is köszi!

2009. jan. 20. 17:03
A szem lazítása, illetve a látóképesség erősítése látvány gazdag világunkban fontosabb, mint valaha!
A látórendszer rendkívüli terheltsége a látvány gazdag mindennapokban az oka a fiatal szemüvegesek egyre növekvő számának. A rendszeres tréning a látásélesség javító rácsszemüveggel pozitív hatással van az érzékelő képességre, a látásélességre, a színérzékenységre, a szem mozgathatóságára és a fénytűrésre - függetlenül a látáshiba fajtájától.

Ugrás a teljes írásra: A szem tornaeszköze

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook