A szél (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szél

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Katinkaboszi)
2008. máj. 20. 20:42
Igazán nincs mit, magadnak köszönheted. Ügyes vagy, szépen bontogatod a szárnyaid. A mese érdekes, mindig várom kinek mi jut eszébe az előző mondatról. További jó munkát! Enissa
10. Katinkaboszi (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2008. máj. 20. 13:43

Ó nagyon köszönöm a hozzászólásod, a hasonlattól kissé elpirultam.


Ami azt illeti, szerintem az itt megkezdett mesét, lassan csak ketten fogjuk írni, némi belekotyogással. :))))


Egy igazi mese jön talán e hónap 29-én itt a Hoxan

2008. máj. 20. 00:02

Gratulálok,így tovább!

Kellemes kis olvasmány. Nekem ahogy olvastam eszembe jutott Bulgakov: A Mester és Margarita című könyve ,a repülés fejezete. A Te repülésed persze szebb volt. :)

Várom a következő művedet.

2008. máj. 16. 23:37

Köszönet A.N-nek és Kacibabának a kedves és támogató sorokért. Ígérem igyekezni fogok, már van elég sok novellám készen, de most érdekességként egy mesét tettem fel, az egyik fórum vitázóinak beszélgetésére. Kíváncsi leszek minden itt jelenlévő véleményére.

A kérdésre, hogy nem voltam-e szél, hát nem tudom, én hiszek a hinduk gondolkodásmódjában, miszerint van lélekvándorlás. Így azután nem tudhatom.

2008. máj. 16. 20:10
Nagyon megfogott ez a kis novellád!Gratulálok hozzá!Teljesen bele éltem magamat míg olvastam a soraidat.Nagyon részletesek a leírásaid és szinte én is veled repültem közben.Nagyon várom a következő kis történetet!Köszönöm!
2008. máj. 13. 06:39
Szerintem különlegesen írsz, részletgazdagon, mégsem unalmasan. Magával ragadó a történet, az ember képes volt veled repülni szellőként. Ami meglepett, ahogy leírtad, milyen érzés volt szélként borzolni a kedves haját, arcát - hiszen mi, emberek csak azt ismerjük, amikor a szél minket simogat:-)) Nem voltál te szél véletlenül valahol, valamikor a valóságban is? :-)) Kíváncsian várom a többi történetedet is, ezt nagyon élveztem! Üdv.: A.N.
5. Katinkaboszi (válaszként erre: 3. - Anbene)
2008. máj. 12. 20:56
köszönöm a kedvességed, és csak maradj szerelems, az jó, nagggyon jó
2008. máj. 12. 19:55
elolvastam :))
2008. máj. 12. 17:12
Könny futott a szemembe, mert én is nagyon szerelmes vagyok a drága páromba. Gratulálok a cikkhez!
2008. máj. 12. 14:51
Ismeretlenül gratulálok,és várom a folytatást, mert "Szél úrfi" nagyon simogatta az én arcomat is.
2008. máj. 12. 11:03
Ez egy rövid kis novella lenne, saját, bár egy kedves ismerős verse ihlette.
Szeretném, ha elolvasnátok és utána véleményt írnátok.
Több hasonló, kisebb nagyobb lélegzetvételű és tartalmú novellám van még. Szeretek írni, különösen, hogy bekerültem egy létszámleépítésbe és a régóta munkahelyem, majd második otthonom elvesztésének fájdalmát így tudom elviselni.
Remélem több mindenkinek tudok örömet szerezni és ha nem, akkor pedig vitatkozzunk, mert azt is lehet. Ha valakinek ismerős lenne, egy másik oldalon, ami főleg irodalommal foglalkozik, hasonló néven már kiadtam.

Ugrás a teljes írásra: A szél

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook