Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Szegedi Tudományegyetemen mennyibe kerül vegyész szakon a fizetős képzés félévente? fórum

A Szegedi Tudományegyetemen mennyibe kerül vegyész szakon a fizetős képzés félévente? (tudásbázis kérdés)

14. SzánI. (válaszként erre: 11. - Kangaroo Island)
2014. okt. 11. 18:30
OK, ha a fia most érettségizett, hogy lenne már diplomája?? :D
13. gkreka (válaszként erre: 10. - Anyagi)
2014. okt. 9. 10:37
Szegeden csak mesterképzés van vegyész szakon. Innen!
12. eandi78 (válaszként erre: 10. - Anyagi)
2014. okt. 7. 21:27
Miután vegyészt és Szegedet írt következtettem:) Attól persze nem biztos, hogy ez a képzés érdekli:)
2014. okt. 7. 17:50

Nem tudjuk meg, hogy milyen szakra akar menni, a fórumai alapján a fia most érettségizett, tehát gondolom, hogy Bsc-ről van szó, amin nincs is vegyész képzés, csak kémia, nem tudjuk hogy levelezőn vagy nappalin szeretné elvégezni, hogy van-e már diplomája vagy sem.

De akkor is felvi.hu-n megtalál mindent, nem is értem miért nem ott kezdte a keresést, biztos egyszerűbb a hoxán megkérdezni...

10. Anyagi (válaszként erre: 8. - Eandi78)
2014. okt. 7. 17:47

Ki írta itt, hogy a mesterképzésről szól a kérdés????


Szó szerint ezt kérdezték:

"A Szegedi Tudományegyetemen mennyibe kerül vegyész szakon a fizetős képzés félévente?"

9. Anyagi (válaszként erre: 6. - SzánI.)
2014. okt. 7. 17:44

Így igaz!

Egyébként 330.000 Ft. - 350.000 Ft.

Felvi.hu !!!

8. eandi78 (válaszként erre: 6. - SzánI.)
2014. okt. 7. 17:33
Vegyész mesterképzés nappalin van Szegeden. Azt viszont nem írja a felvi.hu, hogy milyen diplomával lehet rá jelentkezni.
7. eandi78 (válaszként erre: 3. - Gkreka)
2014. okt. 7. 17:28

Elég nehéz eligazodni az új képzési rendszeren, főleg ha régebben járt felsőoktatásba. Bsc és MSc katasztrófa, legalábbis a tanárképzésben. Tudom külföldön is ez van. Szerencsére rájöttek hogy ez így nem jó és kezdik visszahozni az osztatlan képzést. Diplomásként, nekem az msc-t hirdetik, de hiába szeretnék pl. kémia tanár lenni, nem mehetnek msc-re, mert kell, hogy legyen egy hagyományos kémia tanári diplomám vagy bsc. Ha lenne hagyományos kémia tanárim, nem mennék msc-re, mert taníthatok vele. bsc-m meg nincs, mert régi rendszerben tanultam. Így diplomásként végezhetem el a bsc+msc-t jó sok év alatt. Persze ki lehet kerülni, de ahhoz kell egy kicsit keresgélni a főiskolák honlapján.

Régen volt diplomás levelező kémia tanári szak (nem fizetős) és 2-3 év alatt volt egy tanári diploma. Milyen szép is volt...

6. SzánI. (válaszként erre: 4. - Eandi78)
2014. okt. 7. 17:17
Budapest, Debrecen és Veszprém indított csak ilyen szakot.
2014. okt. 7. 17:15
Most ez beugratós kérdés? A szegedi egyetemen nincs vegyészmérnöki szak. :D
2014. okt. 7. 17:12
Jelenleg 350000 félévente, de gondolom jövőre több lesz.
2014. okt. 7. 14:18
Remélhetőleg, aki mesterszakra jelentkezik, az képes utánanézni a képzés feltételeinek is.
2014. okt. 7. 13:08
felvi.hu
2014. okt. 7. 13:04
Tudja valaki hogy a Szegedi tudományegyetemen mennyibe kerül vegyész szakon a fizetős képzés félévente?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook