Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A szegedi klinika diétája fórum

A szegedi klinika diétája (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szegedi klinika diétája

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
540. jenny30 (válaszként erre: 536. - Binky)
2010. jún. 25. 13:12

Már csak 1 kiló!!!! :-)

Fú, hát az nagyon király!

Mi az új kitűzött célod?

539. jenny30 (válaszként erre: 538. - ZsuBe)
2010. jún. 25. 13:10

Én hosszú évekig 52 kiló voltam, aztán amikor apukám meghalt,(2002-ben) akkor 48. De annyi többet nem szeretnék lenni, meg mondjuk nem is leszek...

Ez a 65 most nagyon brutális a lelkemnek. Illetve nem is a konkrét súly,hanem hogy pl a karom olyan vastag, hogy van jópár olyan 42-es!!! méretű felsőm,

amit nem tudok felvenni, mert ketté vágja a felkaromat annyira pufi...

Popsi és combi fullfull narancsbőr. brrrrrrr

538. ZsuBe (válaszként erre: 536. - Binky)
2010. jún. 25. 12:49

Nekem is a hivatalos 68, de fénykoromban voltam 62 is! :o) 58 kilósan gebének és csont soványnak mondtak, ez az alacsony kiló betegség miatt volt.

Lehet ha elérem ezt a súlyt én is újrapozicionálok! :o)

537. ZsuBe (válaszként erre: 533. - Kriszta71)
2010. jún. 25. 12:47

Sziasztok csajok! :o)


Kriszta az Atkinsben te betartod a 1-2-3 fázista vagy hogyan csinálod, még most tanulmányozgatom, hogyan is kell helyesen... :o)


Bínky a test kontrolhoz az infókat könyvből vetted, nekem valahol van egy ezeréves kiadásom.


Jenny nekem az első 10 a cigiről való leszokáskor jött fel, azt hol le küzdöttem hol nem 5-6 kiló ingázott rajtam ezután, majd amikor már csak 2 kiló választott el a 68kilótól akkor jött a kisfiunk és rángatta köldök zsínóróm, anya ezt meg ezt. A szülés napján konkrétan 100 kiló voltam. (vágó súly) :o) utána 85kiló kisfiunk 4300 gramm volt születéskor :o)

Ezt hol tartottam, hol feljebb ment, a legmagasabb 89 a legkisebb 82 volt szülés óta.

Vágyom a héttel kezdődő súlyomat látni! :o)

Ja és csoki bolond vagyok azaz még süti bolond is.

Imádok sütni főzni...

de most ezt a szenvedélyem háttérbe szorítom mert sok bűnre ad lehetőséget :o)

536. Binky (válaszként erre: 535. - Jenny30)
2010. jún. 25. 12:38

A hivatalos álomsúlyomhoz már csak 1 kg van hátra, de mostmár új álomsúlyban gondolkodom:)

Meg igazából nagyon erősen rá kéne állnom a sportra, mert súlyra oké vagyok, alakra még nem.

535. jenny30 (válaszként erre: 534. - Binky)
2010. jún. 25. 12:00

Esetleg trambulin?

Nekem még az tetszene :-) Csak pattogni fel meg le,

a nagyon duciknak is mindig azt ajánlják az ilyen fogyasztós műsorokban, mert az nem olyan megterhelő,

viszont hatásos.

Te mennyit szeretnél még fogyni?

534. Binky
2010. jún. 25. 11:55

A Callanetics-ről jókat hallottam, bá kicsit félek tőle, hogy monoton, viszont tetszik a magas ismétlésszám. A Pilates nekem nem pálya, mert évekig gyógytornáztam(és még mai is, de megy kis a gyógytornászom külföldre...konkrétan 10 év torna után hagy itt:(( ), a hátam sajna mint egy profi birkózóé:D (rendes masszőr el sem tud bánni velem férfi sportmasszőrnek sikerül csak masszírozni).


A tojáslevest én úgy csináltam, hogy két tojást elkavartam betétnek, hatot meg csak beledobtam egyben.

533. Kriszta71 (válaszként erre: 531. - Jenny30)
2010. jún. 25. 11:35
Jenny ha nem tojásozok akkor Atkinsezem.Akkor kezdem a tojásdiétát amikor egyébbként stagnálok,mert ez túljuttat a stagnálási időszakon.
532. jenny30 (válaszként erre: 530. - Binky)
2010. jún. 25. 11:34

Hát biztosan nem egy csúcsgép,

de ismerem magam, ha most sikerül pár hónap alatt

lefogyni, akkor soha soha többet nem fogom használni

ezért kidobott pénz lenne egy profi gépre beruházni.

Igen... én is tévénézés közben gondoltam a használatát... mert csak úgy magában........ tök uncsi lenne. :-)

531. jenny30
2010. jún. 25. 11:30

Zsu

neked is köszönöm szépen a bíztatást!

Nagyon örülök, hogy Rátok találtam!!


Binky

Callanetics vagy Pilates dvd-t vadászok most, mert azok tudom,hogy jók. Próbáltad már esetleg őket?

a youtube-on vannak gyakorlatok, csak laptopról nekem macerás nézni, meg sajna nem is értem,

de te profi vagy angolból :-)

Tojáslevest visszakeresem! Annyi rémlik, hogy nem szabad elkeverni, mert akkor rettenetesen néz ki :-)


Kriszta

tojásdiétán kívül mit szoktál még bevetni?

Ezt a káposztalevest csináltad esetleg?

530. Binky
2010. jún. 25. 11:23

Ajj, ezt sajnálattal hallom.

Na nem baj, le fognak menni azok a fránya kilók!


Én is gondolkodtam ilyen gépben, csak újonnan olyan rohadt drágán lehet csak kapni... de téyleg, használtan ennyivel kevesebb?

Na majd valamikor...ki kéne igazából üríteni itt a lakásban egy helyet, ahová betennék pár gépet. Még csak Leg Magicem van meg egy kiszuperált szobabringa, ami nem működik...

De akkor tévé is kell oda, mert meghalnák az unalomtól:D

(vagy fogom magam és elmegyek a kondiba...emiatt a hosszú eszmefuttatások miatt nem csinálok semmit:D A tett halála a hezitálás. Latinul most nem jut eszembe, puff neked 3 év latin.)


Khmm...

Szóval sok szerencsét!:)

529. jenny30
2010. jún. 25. 11:18

Sziasztok Lányok! :-)


Találtam egy gépet, nagyon olcsón, konkrétan 6000 Ft-ért, annyit megér talán.

A héten már elkezdtem "rákészülni" a fogyásra,

szóval nem eszem kenyeret, édességet, hogy hétfőtől ne legyen olyan drasztikus a kezdés, mert akkor hátha jobban bírom. Én egyébként egy hormonkezelés miatt híztam 36/38-as konf. méretről 40/42-re. :-(

10 kiló jött fel 3 hónap alatt, kb. 6 éve.

Ezt büntiből kaptam a sorstól, mert vékonyan mindig hitetlenkedtem, hogy sok nő a hormonváltozásra fogja a hízását! Ááááá, gondoltam, olyan nincs: a hízáshoz zabálni kell!

Na, hát most megkaptam! Nem ettem többet,

vagy mást, de valahogy minden amit megettem beraktározódott! :-(

Ufff

2010. jún. 25. 10:43

Szia Binky!

de jó ötlet,ma csinálok is tojáslevest:-)Köszi

527. Binky
2010. jún. 25. 10:30

:)

Kéne valami edzésprogram, lehet, hogy a hülye fejemmel mégis nekiállok majd futni(fúúúj).


Jó reggelt amúgy mindenkinek!

(Szia jenny! Ha nagyon unod majd a tojást, később próbálkozz majd a tojáslevessel, bennem 1 hétig az tartotta a lelket. Aztán csak ügyesen, és írd a fejleményeket!)

526. Kriszta71 (válaszként erre: 524. - ZsuBe)
2010. jún. 25. 06:53
Na örülök Zsu! Valami jó elkezdődött:-)
525. ZsuBe
2010. jún. 25. 00:37

Jenny kitartás! Drukkolok! Itt amúgy is rengeteg segítőkész fogyis társra találsz (Kriszta, Binky)

Ha megtorpansz segítenek :o)

524. ZsuBe
2010. jún. 25. 00:34

éjjel érkezem... száraz k..torokkal...

Sziasztok csajcik!

Végre tornáztam igaz nem valami egetrengető mennyiséget, de utána beültem az infraszaunába, megtört a jég! Végre megint tornázok. És egyedül itthon! Köszi Kriszta, hogy kirángattál a gödörből!

2010. jún. 24. 22:26
Hétfőig egyél meg minden bűnös dolgot a hűtőből,hogy ne csábítsanak!:-)
2010. jún. 24. 22:25
Jenny azt hittem ilyen géped van otthon..Nem kell feltétlenül költségekbe verned magad,gépek nélkül is tudsz tornázni,és fogyni.
521. jenny30
2010. jún. 24. 21:15

Binky, Kriszta

köszönöm szépen! :-)

Akkor gyorsan veszek egy ilyen gépet használtan :-)

Kb. 3 éve megpróbáltam a káposztaleves-kúrát, de azt 3 nap után nem bírtam tovább.... Bízom benne, hogy mivel ez azért "változatosabb", kibírom valahogy.

Nagyon jó tippeket adtatok az ételek elkészítését illetően is, szóval van remény!

520. Kriszta71 (válaszként erre: 518. - Jenny30)
2010. jún. 24. 20:09

Szia Jenny! A sífutógép nagyszerű választás,jó kardióedzést csinálsz vele.

Hétfőtől várunk itt és szorítunk.Ha kitartasz nem fogsz csalódni.

519. Binky (válaszként erre: 518. - Jenny30)
2010. jún. 24. 19:33
Én csak otthon erősítettem, súlyzóztam:)
518. jenny30
2010. jún. 24. 19:20

Sziasztok kedves Lányok!

Először is szeretnék gratulálok az eddigi eredményeitekhez!!! :-)

Végigolvastam a fórumot, és úgy döntöttem, hogy hétfőtől megpróbálom én is ezt a módszert.

32 éves vagyok 167 centi és 65 kiló. :-(

Nagyon szeretném, ha ötössel kezdődne a súlyom,

de már 2-3 kilónak is nagyon fogok örülni,

mert sajnos az utóbbi években lefelé nem ment semmi, inkább csak felfelé jött.

Most azon gondolkodom, hogy milyen mozgást válasszak mellé, mert (tudom, hogy nagy szégyen!)

de soha még semmit nem sportoltam.

Sífutógépről mi a véleményetek? :-)

Előre is nagyon szépen köszönöm, ha valaki válaszol!

Nyuszim, kutyusom nincs, viszont van egy Károly herceg nevű cicánk... :-)

2010. jún. 24. 06:47
Már az is elég ha tv-nézés közben a fitt -labdán pattogsz.Valami kardiósat csinálj mert neked is jobb ha hamarabb mennek le a kilók,több a sikerélmény.Még nem az alakformálókat kéne,csak a fogyasztó gyakszikat.
516. ZsuBe
2010. jún. 23. 20:24

Most egy 3 hete semmi egy kis itthoni tornán kívül, meg pénteken -ilyen szerencsétlen is csak én lehetek- éjjel rosszul mozdultam és nem tudom mit csináltam, de reggelre nem tudtam lábra állni, a térdemnél valami beakadt. Szombaton meg mentünk a családdal a Tatabányai fürdőbe én az egész napot végig bicegtem. Még soha nem volt ilyen, de kegyetlenül fájt, aztán szép lassan helyre jött, mára már azt mondom tökéletes, de tegnap még nem mertem vele virgonckodni. Így ma már berakok egy dvd-t, szerintem Rékát.

12.-én lejárt a kondibérletem és előtte egy másfél héttel már nem tudtam elmenni családi rendezvény illetve gyerek betegség miatt.

Az a baj nálam az itthoni torna nagyon keservesen megy, a gyerek mellett is próbáltam, de ő meg nem hagy békén ilyenkor. Szóval marad az este, de akkor meg őt zavarom, ha átmegyek a másik lakrészre ott meg nincs Tv nem tudom hol nézni a gyakorlatokat. Itthon van láb súlyom, haspadom, meg fitt-bal labdám, de zene meg kép nélkül nem megy. Rá kell vennem magam valahogy.

2010. jún. 23. 15:11
Az jó,de akkor addig legyél kemény és bírd ki mert nincs annál rosszabb mint ha diétázol és nem haladsz rendesen.Tornázol valamit?
514. ZsuBe
2010. jún. 23. 14:41
Bűnöm következő állomása 79 kiló lesz! :o) az pont a -10 kiló elérése lesz és az még 3,4 kiló leadása :o)
513. ZsuBe (válaszként erre: 512. - Kriszta71)
2010. jún. 23. 12:21
Ez jó ötlet! :o)
2010. jún. 23. 11:34
Az jó Zsu! Az a baj nálad is mindig becsúszik valami kis bűnözés,ami megállít.Próbáld meg azt amit én csinálok.Mindig kijelölök egy rövid távú célt,hogy mikor fogok bűnözni.Most ugye 66.5 vagyok.Elhatároztam,hogy ha elérem a 64-et akkor bűnözni fogok.még nem tudom mit de biztos hogy a fogyiban tiltott dolgot.Igy azért haladok is lefelé meg a bűn élménye is megvan..
511. ZsuBe
2010. jún. 23. 08:44
Kriszta! Hamlet megmutatta a bűnözés előtti mérlegállásom! :o) 82,6 :o)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook