Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A szegedi klinika diétája fórum

A szegedi klinika diétája (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szegedi klinika diétája

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. márc. 28. 07:22

sziasztok!


Hihi,tegnap láttam,hogy igazából amit én csinálok, ezen a fórumon az inkább napló szerű, viszont arra is rájöttem hogy ha ez valakit zavar, akkor majd úgy is szól :) hogy ezt itt nem való, de mivel ezen témában rajtam kívül nem ír senki, ennek igazán nagy valószínűsége nincs ;)

Tegnap megvolt a kávé, olyan 11 körül két tojás (tanultam és ,nem bírtam már figyelni), aztán a vacsit kicsit előrébb hoztam, mert egy barátnőmmel találkoztam 4 körül, utána pedig hastáncra mentünk, és onnan mindíg 9 óra utánérek haza, és olyan későn már nem akartam ennyi husit enni. Jó döntés volt, mert jól bírtam így a délutánt, a táncot és éhséget csak este éreztem, amit próbáltam úgy értelmezni mint a célomhoz szükséges hangokat, történéseket, érzéseket.

Ma reggel is lelkesen ébredtem, megvolt a kávé, és azt hiszem eddig még nem is említettem, hogyén dohányzom, tehát mellé egy cigi is.

Nem vagyok, büszke arra hogy dohányzom, de semmifajta késztetésem sincs arra hogy letegyem.

Szoktam motivációnak, képeket nézegetni olyan lányokról, akik az én világomban tökéletes alakkal rendelkeznek, és hasonló before and after albumokat.

Találtam is egy lányról képet, aki ugyanúgy 70kg volt mint én és 55kg-osan olyan bomba alakja van hogy alig bírtam levenni róla a szemem:)

Tehát meg is van a cél.....bár én nem vagyok igazán kg nézegető típus...az a lényeg hogy hogyan állnak a ruhácskáim, milyennek látom magam, és az aki meglát...hirtelen minden gondolkodás nélkül a köszönés után az legyen az első mondata..hogy te fogytál!!

A fürdőruha szezonban nagyon szeretnék, már e fent megjelölt kg-mal rendelkezni, mert ezzel az új szerelmemmel a nyáron sokat fogunk ilyen helyre menni, és a fürdőruha...na az aztán nem hazudik...abban úgy mozogni jönni menni, leülni,felállni, leguggolni hogy próbálod rejtegetni a tested kevésbé dekoratív részeit....háááát nem igazán lehet.

Most suhanok hajat mosni, mert eszerelőtől elhozott autóm, még sem igazánlett jó :)

jaj..még egyidézet....

"Legyen hozzá bátorságod, hogy megszerezd, amire vágysz, és kitartásod, hogy addig küzdj, míg célba nem érsz"

Szép napocskát, így látatlanba, ismeretlenbe mindenkinek aki hasonló érzésekkel, és célokért küzd mint én!

2012. márc. 27. 06:29

sziasztok!


Háát látom, nem valami népszerű ez a site,de én magam miatt azért itt vagyok :)

Tegnap a délelőttöt a vonaton töltöttem, aztán ebéd már itthon a két tojáskával, este husi megvolt...Ebböl a szempontból ideális nekem ez, mert én komoly állat fogyasztó vagyok:)

Voltam 4 évig vegetáriánus, és szerintem most pótolom az akkor elmulasztottakat.

A vegetarianizmusról annyit, hogy az én testem, nem volt boldogabb akkor, a bőröm sem volt szebb, a hangulatom sem jobb, mindekinek más és más a jó.Viszont tiszteletben tartom mindenki életstílusát, szokásait, soha senkit nem térítgettem akkor sem és most sem fogom ezt tenni.

Épp iszogatom a reggeli kávémat, és nézegettem hogy ma mit is kellene ebédelni...sonka.yoghurt...

Képzeljétek egy elég furi helyzet állt elő, mert a mult héten elromlott a kocsim, és valószínűleg ma kell kifizetnem, és úgy nézki hogy minden pénzem most erre fogom költeni, és lehetséges hogy annyit nem is fogok tudni enni, mint ami elő van írva...még tanulok, tehát az anyagi helyzetem erősen változó állapotban van folyamatosan, így lehet ez most egy új fajta diéta lesz, autós diéta....

Egyetlen amim van itthon a hűtöben sok sok sok husi amit anyáéktól hoztam, ja és egy doboz tojáska.

Így lehet hogy a mai sonka is sült husi lesz és a yoghurt el is marad, amúgy is laktóz érzékeny vagyok...ja igen és ez a dolog pont a vegetarianizmus alatt jött ki rajtam :)

No...csak vidáman, hiszen kaland az élet, és mindíg azokkal a lehetőségekkel kell kalandozni amik épp vannak....a klasszikusok: ha az élettől csak citromot kapsz készíts limonádét :)))

Szép napocskát kívánok mindenkinek, és hajrá limonádé!!!

2012. márc. 22. 22:28

Sziasztok!


Énhétfőn kezdem ezt a tojásos mókát, és lesz 13 és napom, hogy valmilyen eredményt elérjek vele :)!

Most a 7 végén kiutazom a szerelmemhez Ausztriába, és újra csak ez után a'hihetetlen 13'napos fogyimóka után fogunk találkozni!

Most olyan 70kg körül vagyok és 170cm magas, hogy azért tudjátok.....viszont nincs mérlegem, így csakis azzal tudok majd viszonyítani hogy hogyan érzem magam,és hogy állnak a kis ruhácskáim rajtam!

M-es nadrágot hordok és felsőkből is....

Teháááát hérfő este írok mindenképpen és azt hiszem onnantól kezdveminden este, még akkor is fogok írni ha nem olvassa senki,mert az esték a legnehezebbek, és úgy hiszem az segít majd átvészelni a nehezebb időszakokat.

no...szép jó éjt!

Hétfőn itt találk....ha valakinek van kedve.én boldogan várom a csatlakozókat!

pá pá pá

627. nyári szellő (válaszként erre: 626. - Kriszta71)
2012. febr. 25. 20:16

Az eszemmel én is tudom,hogy az igazi és végleges megoldás az életmódváltás,kilengések nélkül...

Csak olyan jó lenne,ha lenne valami "csodamódszer"..

Amivel rövid idő alatt elérjük a kívánt eredményt..

De meg kell tanulnunk,hogy csodák nincsenek...:(

Lassan jön a tavasz,így talán nagyobb kedvünk és több erőnk lesz a kitűzött cél eléréséhez:)

2012. febr. 25. 17:42
Mivel csak két hét a diéta,óriási problémákat nem csinál,ha egyébbként bírod a tojást és szereted.A diéta után én még Atkinsal folytattam és még így is ment le pár kiló.Utánna kb egy év alatt visszaszedtem egy 10-es a leadott 23-ból,most azzal kűzdök.Nem lehet visszaállni a régi étrendre mert visszajönnek a kilók.Számomra ez életem végéig tartó harc lesz.
625. nyári szellő (válaszként erre: 624. - Kriszta71)
2012. febr. 25. 12:42

Köszi,hogy válaszoltál:)

Nem is gondoltam volna,hogy van még mozgás ezen a fórumon...

A -6kg az egész jó,én nagyon örülnék neki:)

Kicsit tartok, tőle,hogy a sok tojás nem okoz-e problémát..

A kúra befejezésével is tudtad tartani a súlyod?

2012. febr. 25. 10:35

Szia!

Az a tapasztalatom,hogy működik a dolog,ha végig csinálod.Nekem-6 kiló volt az eredmény.Hajrá!

2012. febr. 25. 09:42

Sziasztok!

Van itt még valaki ezen a fórumon?

Mik a tapasztalatok?????

2011. aug. 9. 16:40
sziasztok, szemezgetek ezzel a diétával? tapasztalatok? köszönöm
2011. aug. 6. 07:14
Nagyon profi diéta!
2011. júl. 22. 07:29

senkinek nem jön,jött be ez a diéta?:)

mindegy ,én nem hagytam abba a 9.napot kezdtem ma,idáig 3kg ment le,kis mozgással együtt.

Szerintem a be igért 7,5-10kg nem lesz meg,de egy jó 5kg.-nak is örülnék kezdésnek.

619. Binky
2011. jún. 13. 18:05
Én gondoltam rá, hogy megint elkezdem, de szerintem mégsem fogom:) viszont ha van kérdésed, nyugodtan írj rám, eddig kétszer csináltam végig mind a két hetet.
618. Karibu
2011. jún. 13. 14:44

Sziasztok!

Én ma kezdtem, van valaki aki csinálja éppen vagy csatlakozna? Nekem -2 kg a cél, remélem 1 hét alatt meg lesz mert a 2 hét elég brutálisnak tűnik.

2011. máj. 30. 14:25

sziasztok!


Ma kezdtem a második hetet első héten 3 kg ment le.86.5kg ról indultam,kitartás mindenkinek.

616. Lénártné Jutka (válaszként erre: 613. - Cuccor 2)
2011. máj. 28. 16:43

Szia!

Köszönöm amikor a LEVEL-t csináltam akkor ott fórumoztam és valóban ott nagyon lelkesek a fogyózók. Igen nagyon sokat jelent ha biztatjuk egymást és talán azért is ment jól! Köszönöm üdvözöllek.

615. Lénártné Jutka (válaszként erre: 614. - Emilysmom)
2011. máj. 28. 16:38

Szia Erika!

Köszönöm, hogy legalább te jelentkeztél,majd lehet hogy leszünk többen is.

Én is elkezdtem egyszer de nem volt hozzá kitarásom mert hosszúnak tünt. Már csináltam a LEVEl diétát is sikeresen, de már a narancsot és a tejfölt nem tudom megenni ezért változtattam a Szegedi klinika diétájára most vagyok a 3 napnál de nem mértem magam majd csak akkor ha lejár a 2 hét. Kitartást neked is! Üdv.

614. emilysmom (válaszként erre: 612. - Lénártné Jutka)
2011. máj. 27. 20:52

Szia!

Én rajta vagyok! Egy hete 90 napozok. De hiztam vele majd fél kg ot:-(

Én szívesen beszélgetnék veled.


Szép estét üdv

Erika

613. cuccor 2 (válaszként erre: 612. - Lénártné Jutka)
2011. máj. 27. 19:55

Szia!

Sajnos én sem találtam itt senkit amikor és csináltam :(

Szerintem nézz olyan fórumot aminek az a neve hogy LEVEL,mert az ugyan ez és ott azért aktívabbak jóval :)

De ez csak ugy jótanácsként mondom,mert jobb ugy fogyozni ha másokkal biztatjuk egymást!

Jó fogyit neked!

2011. máj. 27. 19:45

Sziasztok fogynivágyók!

Senki nem szeretne fogyni mert nem találok senkit ezen a fórumon. Gyertek osszuk meg gondolatainkat

Üdv mindenkinek én elkezdtem ezt a diétát.

611. 4a2722f9a5 (válaszként erre: 610. - Valentina79)
2011. febr. 23. 08:15

Szia én új vagyok még ezen a fórumon!

Én hétfőn kezdtem a kúrát!

Te hol tartasz?

Erika

2010. dec. 15. 11:36
Sziasztok fogynivagyok! Vagy mar senki sem akar fogyni? Van itt valaki? En megint elkezdtem a dietat... valaki?
2010. nov. 13. 13:10
Sziasztok valaki meg írná hogy ennek a diétának mi a lényege miket szabad enni és miket nem? köszi előre is a választ!
2010. nov. 11. 08:57
egy hetes kúra után 2.5kg,
2010. nov. 6. 07:39

Sziasztok!

Két nap után egy kiló :)

606. Napsugár20100209 (válaszként erre: 605. - 240309c047)
2010. nov. 5. 20:02

Szia Nekem nincs ilyen gondom tőle szerencsére de ha hust eszel a tojás helyett állítólag az is jó

. :)

2010. nov. 5. 19:09
Én nem bírtam 3 napnál tovább,de csak azért mert olyan szeles voltam a sok tojástól,és ugy felpuffadtam,hogy alig jövök helyre. Nektek nem volt ilyen tapasztalat????? Csak én vagyok ilyen béna???? :((((
604. Napsugár20100209 (válaszként erre: 603. - Valentina79)
2010. nov. 5. 18:36
Szia ! Én ma voltam az 5 . napon és ma reggelre 3,8 kg ment le aminek nagyon örülök :) :) :) Csináld azt a narancsos diétát az is nagyon hatásos !!!
603. Valentina79 (válaszként erre: 602. - Napsugár20100209)
2010. nov. 4. 19:25

Szia!!!

En 12 nap alatt 5 kg tudtam le magamrol,ez is jo!!! Most valami szinten 1-2 hetes dietat keresek,ami hatasos... Ha valaki tudna valamit ajalani azt megkoszonnem!!!

2010. nov. 4. 18:47
Sziasztok ! Ki hogy birja ?
601. 41c9e7447f (válaszként erre: 600. - Farkaseledele)
2010. nov. 4. 15:41

szia,

és utána nem szedte vissza?

csak 1 hétig csinálta?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook