Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A szatén szalag vége foszlik? fórum

A szatén szalag vége foszlik? (tudásbázis kérdés)

9. b4c06bc553 (válaszként erre: 7. - Maszatka 21)
2011. máj. 2. 20:54

Tehetsz a végére egy pici csomót, nem pont a végére, hanem attól kb. 1 cm-re, hogy még legyen egy kis "bojt". Nem fog kikötődni, ha úgy csinálod, hogy áthurkolod egyszer, és ugyanott mégegyszer. Ez elég erős lesz, és nem fog kibomlani.

Lehet még nagyon vékony tűvel és cérnával a végét 3-4 mm-re visszahajtanod és rejtett öltéssel elvarnod.

De szerintem nem fog foszlani.

Alkalomra a szatén helyett, vékony bársony szalagra is átfűzheted! Egész más lesz a hangulata a láncnak.

2011. máj. 2. 20:50
Ha nincs eldolgozva a széle,akkor sajnos igen:(
7. Maszatka 21 (válaszként erre: 6. - B4c06bc553)
2011. máj. 2. 20:49
Köszi a tippet! majd ha megjött a lánc ki is próbálom! Köszi még egyszer aranyos vagy :D
2011. máj. 2. 20:44
Nem foszlik, de ha félsz, akkor egy picit gyertya felett "lezárhatod". Csak óvatosan, mert megéghet és csomósodik a hőtől.
2011. máj. 2. 18:54
azt mondta ő is rendeki ugyhogy halvány fogalma sincs... Mondom köszi ki vagyok segítve...Azért gondoltam hogy megkérdezek több embert itt.Hátha valaki megerősít abban amit én gondolok.
2011. máj. 2. 18:32
az eladót kérdezted?
3. Maszatka 21 (válaszként erre: 2. - Kittidora)
2011. máj. 2. 18:29
Mosni nem terveztem, csak hordani... Csak mivel neten veszem annyira nem nagyon vagyok bizakodó típus...De azért köszi
2011. máj. 2. 18:00
Nyilván,ha nincs levarva,vagy ha mosod,de nem hiszem,hogy kimosol egy nyakláncot :)
2011. máj. 2. 17:52

Lenne egy eszméletlenül bárgyú kérdésem, nem is tudom feltegyem-e! Viszont érdekel nagyon! Vettem egy nyakláncot a neten és azt írták szatén szalaggal küldik, szerintetek az foszlik??????

Köszönöm a válaszotokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook