Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A számítógépről hogyan tudom kitörölni annak nyomát, hogy milyen oldalakat olvastam? fórum

A számítógépről hogyan tudom kitörölni annak nyomát, hogy milyen oldalakat olvastam? (tudásbázis kérdés)


19. a5e706b395 (válaszként erre: 17. - Cimoka)
2010. jan. 23. 12:04
mi az az undo....hol találom...stb... Képzeljjétek tegnap még 2 vírust is kaptam.....nagy nehezen karanténba tettem...
2010. jan. 22. 20:42
CCleaner-el.
17. cimoka (válaszként erre: 13. - A5e706b395)
2010. jan. 21. 19:09
Megnéztem a progit, az "UNDO" alól is lehet törölni mindent. :) Amit nem szabadna azt nem is engedi... :)
2010. jan. 21. 14:24

Internet Explorer: Eszközök menü, Internetbeállítások,

- Cookie-k törlése

- Fájlok törlése (teljes offline tartalom törlése)

- Előzmények törlése

gombokat mind használni, majd OK.


Ha ezek után valaki megpróbálja megnézni, úgy fogja látni, hogy egyáltalán nem neteztél... Tehát alapesetben sejteni fogja, hogy szándékosan törölted, ha tudja, hogy amúgy netezel azért a gépen.


Ha feltelepít valamilyen visszaállító progit, akkor vissza tudja hozni, amiket töröltél, de azért avval már bűvészkedni kell kissé.

Ha feltelepít valami keyloggert (ami minden billentyűnyomást rögzít a gépen), akkor azt egyrészt valószínűleg észre sem veszed, avval mindent az égvilágon lát, amit csináltál a gépen (nemcsak a netezést). Ezt jóval nehezebb kivédeni, főleg, ha nincs admin jogod a gépen.


Firefox-szal az Eszközök, Beállítások, Adatvédelem fülön van lehetőség a Minden előzmény kézi törlésére, vagy ugyanítt a már említett Privát Böngészés tartós bekapcsolására.

15. cimoka (válaszként erre: 13. - A5e706b395)
2010. jan. 21. 14:21

Ha sajat geprol van szo, akkor telepitsd a progit, hagyd meg az angol nyelvet, s ha elinditod, hasznald a "Clear Files", "Clear cookies", "Clear History" ös "MRU" gombot, majd a biztonsag kedveert az "Undo"-t is hasznald, de ezt csakovatosan. :)

Majd este meg enezek es ha akarod, küldök rola egy privit.


Ezen kivül a böngeszö opcioit is lehet hasznalni, bar nem tudom, azok mennyire tüntetik el a dolgokat. En sosem hasznalom (mert ez igy egyszerübb :))

14. 07c4794583 (válaszként erre: 13. - A5e706b395)
2010. jan. 21. 14:15
milyen böngészővel böngészel?
13. a5e706b395 (válaszként erre: 12. - Cimoka)
2010. jan. 21. 13:32
ettől féletem...hogy azzal, hogy az előzményeket kitörlöm, még visszakereshető máshol....
12. cimoka
2010. jan. 21. 11:33
En az Easy Cleaner hasznalatat ajanlanam. Azzal minden nyomot el lehet tüntetni. :) Egyebkent eleg melyen bele kellene menni a rejtett mappak vilagaba, hogy tenyleg ne lehessen visszakeresni, milyen oldalakon kattingatott az ember. :)
11. szisi
2010. jan. 21. 10:37
Mozilla Firefox-nál a címsorban úgy tudod eltüntetni a már látogatott honlapokat, hogy a kis nyíllal megnyitod az egész címsort, majd rámégy az eltüntetni kívánt honlapnévre, és nyomsz a billentyűzeten egy DEL-t.
10. mese
2010. jan. 21. 10:11
a piros x-el lehet törölni, ami a legördülő sávban van. Azoknak van ez a funkció, akik az explorel új változatát használják. A netről le lehet tölteni. A régi verziónál ez nem lehetséges.
2010. jan. 21. 10:10
nekem van olyan: nézet - explorer sávok - előzmények és utána napra bontva hozza ahol jártam, és soronként lehet törölni. de ezt ha kitörlöm, utána már sehol nem lehet megnézni, hogy milyen oldalon jártam???
8. nemmondod (válaszként erre: 7. - 3b816157ed)
2010. jan. 21. 10:01
Hát,nekem nincsen piros x...nincsen egyéb ötleted??Köszönöm szépen..
7. 3b816157ed (válaszként erre: 5. - Nemmondod)
2010. jan. 21. 09:57
nekem van egy kis x pirossal az sávban és ha rákattintok akkor kitörlődik
2010. jan. 21. 09:57

Alapvetően azt kell tudni, hogy legfeljebb a saját számítógépedről tudod eltüntetni a nyomokat, azokról a számítógépekről, amikhez hozzáfértél az interneten, nem.

Milyen böngészőprogramot használsz?

Amúgy pl. a Google Chrome nevezetű böngészőjében lehet ún. inkognitóablakot nyitni, és ez esetben a számítógépen nem rögzíti, hogy merre jártál.

2010. jan. 21. 09:56
És a legördülősávban az előzőleg látogatott oldalakat hogyan lehet kitörölni??Köszi...
2010. jan. 21. 09:55

ctrl+shift+del


Vagy ahogy mondták eszközök/előzmények törlése

2010. jan. 21. 09:54
A lapon felül van olyan,hogy eszközök,azon belül internetbeállítások,ott az általánosra kattintva,böngészési előzmények törlése.
2010. jan. 21. 09:53

Helló!Nekem úgy van,hogyha megnyitom bármely oldalt,felül ki van írva olyan,hogy eszközök.

Arra rákattintva benne van hogy előzmények törlése,meg van olyan,hogy privát böngészés indítása.Nem tudom neked így van e.Nézd meg.

2010. jan. 21. 09:44
Ha néha elkaladnozok az interneten és azt szeretném, hogy senki ne tudjon utánanézni, merre nézelődtem, hogyan tudom kitörölni annak nyomát, hogy milyen oldalakat olvastam. De együgyüen mondjátok el, mert én nem vagyok "szakember" köszi....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook