Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szakadék szélén állva. Mit tehetnék? fórum

A szakadék szélén állva. Mit tehetnék? (beszélgetős fórum)


1 2 3
86. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2015. dec. 21. 00:09

Szia:)


Először is lépj már hátra, még leesel n ekem.

Aztán, ha már ülsz és megnyugodtál, kezd el szedni a gyógyit, meg azokat csinálni, amiket az orvos javasolt.


Megjegyzem, lehet nem ez a bajod, hanem más, elfáradtál, jön a karácsony, ilyenkor mindenki zaklatottabb.


Szóval először is pihenj, nyugalom.

2015. dec. 21. 00:01
Léphetnél előre és hátra!
2014. ápr. 1. 08:32

Nem tudom mi a gond, a probléma, én csak a címre reagálok, aztán vissszaolvasok:


Egy a lényeg, ne ugorj, fordulj vissza és próbálj rendet tenni az életedben. A fejedben először, az a legfontosabb. A többi majd jön utána magától :D

83. Bucóka20 (válaszként erre: 82. - Zizabella)
2010. jan. 7. 21:47
Most telorol netezek,de hnap utana nezek.Nekem szorongasra kellene. ja,es koszi :)
82. zizabella (válaszként erre: 81. - Bucóka20)
2010. jan. 7. 20:41
A Neuroptim étrendkiegészítőt ismered? Nézz utána a neten, sok jót írnak róla, pánik, depresszió, szorongásra jó, és nem okoz függőséget, mint a gyógyszerek.
81. Bucóka20 (válaszként erre: 80. - 78747cf8b4)
2010. jan. 7. 18:54

Húúú..hát igen a csoki..:)))

Én is abban bízok,hogy ha beköszönt a jobb idő,és én is megtalálom a helyem(munkában és tanulásban),akkor jobbra (sokkal jobbra) fordul a helyzet.:)

2010. jan. 7. 18:06
A kutyás séta remek program,kitartás pár hónap múlva itt a tavasz és biztos jobban leszel!A legjobb gyógyszert majd elfelejtettem:a csokoládé,ennél jobb hangulatjavítót még egyetlen gyógyszergyártó cég sem alkotott,csak vigyázni kell vele,mert függőséget okoz és hizlal :-)))
79. Bucóka20 (válaszként erre: 77. - Zizabella)
2010. jan. 7. 17:25

Szia!

Éppen most rendeltem meg a Titok c. könyvet,első sorban azt szeretném elolvasni,ezek után pedig mindenképpen utánanézek,ha végeztem a Titokkal,akkor belekezdek vmelyikbe.:)

Neked is köszönöm.:)

78. Bucóka20 (válaszként erre: 76. - 78747cf8b4)
2010. jan. 7. 17:23

Szia!

Én minden nap min. 2-3 óra hosszát lent vagyok a kutyusommal és játszunk a hóba.Ez mindíg megnyugtat,néha nagy sétákat teszünk.:)

A kikapcsolódást nekem a szaunázás és az uszoda jelenti/jelentette.Mostanába hanygaoltam,mert amikor jól voltam,úgy gondoltam,hogy semmi szükségem rá.De rájöttem,hogy mégis.:)Így folytatni fogom.

Köszönöm,hogy írtál.

2010. jan. 7. 16:51
Ja és egy másik jó könyve Az erő benned van, mindkettőt érdemes beszerezni.
2010. jan. 7. 16:47
Menj ki a szabadba, legyen heti egyszer 1-2 óra mindig ugyanakkor amit sétával,kirándulással töltessz,legjobb lenne hegyet mászni.Fontos ne egyedül menj,vidd magaddal anyukádat.Ha rászoksz nem csak az egészséged,hangulatod javul,de az étvágyad is.Semmi ne téríthessen el ettől a programtól,az időjárás sem.Kis idő múlva úgy fogod várni ezeket a napokat,mint a karácsonyi ajándékodat!!Jó gyógyulást,remélem segítettem!!
2010. jan. 7. 16:45

Bucóka!

Ha még nem olvastad, szívesen ajánlom Louise L. Hay: Éld az életed c. könyvét, legyen az éjjeli szekrényeden állandóan. Mindig találsz benne új, tanulságos dolgot.

2010. jan. 7. 16:28
Bucóka gazdasági válság van és ráadásul tél,ne csodálkozz a rossz hangulatodon!Ha csak kilépsz az utcára feszült ideges emberekkel találkozol!Tanácsaim:Nézz sok víg játékot,olvass vicceket-próbálj sokat nevetni!!!!Fény terápia-keress olyan szaunát ahol van fény terápia,a bioptron lámpa feltalálójának van egy új fényterápiás ágya,vagyha egy kicsit kisüt a nap menj ki a szabadba-télen az nagyon fontos ilyen panaszok esetén.Jóga légzés megtanulása a szívdobogásodra-lefekszel a hátadra,ellazítod mindened és semmimásra nem figyelsz csak a légzésedre-belégzéskor felemelkedik a hasad-benntartod-lassan kilégzel és lesüllyed a hasad-addig csinálod míg lassul a szívverés,bármikor le tudod lassítani a szívverésed pár perc alatt,ha jól megtanulod.Folyt...
73. Bucóka20 (válaszként erre: 71. - Af4c41efc6)
2010. jan. 3. 16:31
Köszi szépen,megfogadom a tanácsaitokat.:)
72. 7717d911a9 (válaszként erre: 71. - Af4c41efc6)
2010. jan. 3. 16:14
Bizony, ez a legolcsóbb és legegyszerűbb mód a gyógyulásra.
2010. jan. 3. 14:41
Nincsenek véletlenek, valami oknál fogva idetévedtem. Bucóka, te már bebizonyítottad, hogy tudsz önmagad ura lenni. Most sem kell mást tenned. Én már csak önmagamat tudom ismételni ilyenkor. Meditálj minél többet,hogy kiürítsed a fejedből azokat a gondolatokat, amelyek okozzák a félelmeidet. Maga a meditálás nagyon egyszerű, akarat és kitartás kell hozzá, hogy érezd is az eredményt. Mégegyszer jobbulást kívánok.
2010. jan. 2. 21:06

alapkérdésre? két dolgot tehetsz:D

vagy ugrasz és akkor minden mindegy, vagy megtanulsz repülni:D

69. Bucóka20 (válaszként erre: 68. - Af4c41efc6)
2010. jan. 2. 21:03
Köszi köszi.:)
68. af4c41efc6 (válaszként erre: 67. - Bucóka20)
2010. jan. 2. 20:34
Bocsi! Tényleg eltévesztettem a fórumot. Gyógyulj meg Bucóka!
67. Bucóka20 (válaszként erre: 66. - 07c4794583)
2010. jan. 2. 18:31

Nem,nem tudom hogy ezt hol olvasták?!:)

Még férjem sincs,gyerek meg még tervbe se.

Teljesen más dologról írtam.Vagy félreértették vagy elírták.

66. 07c4794583 (válaszként erre: 65. - Af4c41efc6)
2010. jan. 2. 17:59
Bucóka elvált és van gyereke? Nekem ez le se jött.
65. af4c41efc6 (válaszként erre: 63. - Bucóka20)
2010. jan. 2. 17:11

Kedves Bucóka!

Neked szerettem volna segíteni a 61.-es hozzászólásommal.Bocsi, ha nem volt egyértelmű. Persze nem te vagy az egyetlen akinek hasonló a helyzete. Nekik is ugyanezt mondanám.

64. dfe0f5c485 (válaszként erre: 63. - Bucóka20)
2010. jan. 2. 15:18
akkor azért nem értettem. visszaolvastam az egészet még egyszer hogy mi van? elég álmos voltam, valami elkerülte a figyelmem?
2010. jan. 2. 14:32
Szerintem a 61 és a 62-es hsz-ást nem nekem akartátok írni.:)
2010. jan. 2. 14:30
A 61.hozzászólónak igaza van inkább a gyermekedre koncentrálj, mert nem szabad, hogy megviselje két ember válását, ha lassan is, de mindannyian biztatunk rendbe fognak jönni a dolgaid előtted a küzdés,előtted a pálya erőtlen csügged az erős megállja. Azon kell lenned, hiszen ő az életed értelme és csak te rád számithat. A sötét alagút végén ott van az a fény, ami mindkettőtöket kivezet ebből a nehéz helyzetből. Buzditunk és bátoritunk fel a fejjel! Szivélyes üdv.
2010. jan. 2. 14:18
Szerintem pár napig ne akarjál semmit. Ezeket a napokat elmélkedéssel töltsed, elsősorban a saját életed visszatekintésével. Jól nézd át, mi az amit elrontottál, amiben te voltál a hibás. Ezeket akár fel is írhatod magadnak egy kis könyvben, hogy később, akár évek múlva is vissza tudd nézni. Mindig a hibáinkból tanulunk a legtöbbet. És ha nem felejted el, akkor máskor nem követed el. Minden kudarcért valahol mi vagyunk elsősorban a felelősek. Ezt most nem okításnak, vagy szemrehányásnak szántam. De nagyon sokszor nem hallgatunk a megérzéseinkre, és a hírtelen siker, szerelem, pénz, stb. elvakít, s nem vagyunk képesek távolabb látni. Ezeket is írd le mind. Mi az amit éreztél először, amikor megláttad ezt a férfit és a volt férjedet. Mit gondoltál először, amikor szóba került, hogy te és kisfiad összeköltöztök egy férfival? Mi az ami tetszett belsőleg benne? Mit szerettél volna te ettől a kapcsolattól? És még rengegeg kérdést tegyél fel magadnak! És válaszolj is meg. Hol tévedtél, mit rontottál el. És elsősorban felelj magadnak, mivel tartozol a fiadnak, mi az ő érdeke, milyen anyukája vagy neki. A lényeg, hogy mindig csakis a magad hibáit keresd, mert másokat nem fogsz tudni megváltoztatni. És neked elsősorban a kisfiaddal kell foglalkoznod. Ő az aki miattad és érted született. Neki csakis te vagy, te tudod megadni neki a nyugalmat, a szeretetet, amitől jó lélek válik belőle. Ha jól végzed a saját dolgaidat, és a szeretetedet annak adod, akinek szüksége van rá, akkor hidd el minden rendbe fog jönni, fogsz munkát is találni és a fiaddal is lesz időd foglalkozni.
2010. jan. 2. 12:40
Fata, ez a 2010. évi személyiséged? El vagyok ámulva! Ez az év első meglepetése a számomra. Valaki irogat a nevedben vagy tényleg Te vagy? :)
59. Bucóka20 (válaszként erre: 58. - Dfe0f5c485)
2010. jan. 2. 08:50
Köszönöm szépen.Nagyon kedves tőled.:)Én is minden jót kívánok Neked.
58. dfe0f5c485 (válaszként erre: 46. - Bucóka20)
2010. jan. 2. 07:19
nagyon sajnálom, én megértelek, jó annak, aki nem tudja milyen szorongásban, és félelemben élni.de aki megjárta már a poklot, az együtt érez veled.nagyon szeretnék segíteni, de okos dolgot sajnos nem tudok írni, inkább csak figyellek, ha nem bánod, mert minden jó tanács nekem is jól jönne. és ne törődj a rosszindulatú beszólásokkal.tegye össze a kezét, és örüljön, akinek nincsenek hasonló gondjai. nagyon sok erőt, és kitartást kívánok neked.
57. 40163fd81d (válaszként erre: 54. - Bucóka20)
2010. jan. 2. 01:33

Azt hiszem,ez a fórum rólad szól,nem rólam.

....és azt is hiszem,hogy ideje lenne többre tartanod magad ,annál a hülyénél,akinek gondolod magad:))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook