Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A SYNERGEN kozmetikai termékeket ismeritek? fórum

A SYNERGEN kozmetikai termékeket ismeritek? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 21. 18:40
Igen az Avonos termékek is jók,de én abból a solutions terméket használtam,és abból is csak a száraz bőrre amit kell,és az is bezsírosította az arcom és ugyan úgy voltak a piros záraz foltok az arcomon..tehát nem tüntette el..! Úgy az is jó volt,mert attól is nagyon szép volt a bőröm,olyan selymes volt,csak amiket kellett volna hogy javítson,arra nem volt jó! Ez nem drága termék a synergen..én kb. 600 Ft-ot fizettem érte..ötszáz valamennyi volt! De nekem eddig ez a legjobb az arcomra! Se nem zsírosítja be,és olyan foltjaim sincsenek azóta,és sokkal másabb az arcom tapintása..olyan puha :D! Hát kinek melyik a jó...attól én is használok más terméket...pl. az avonból is..csak ott a hajamra :),mert onnan meg az vált be! :)
2011. jún. 21. 18:12
Sziasztok!Ha piros foltos problémáitok vannak, én az Avonos krémeket ajánlanám. Nálam nagyon bevált, és fele annyiba kerül mint a Rossmanban meg a DM-ben ezek a "nemtudni honnnan származik" krémek...
3. 52a1de98f0 (válaszként erre: 2. - Médy-25)
2011. jún. 21. 14:17
Köszi! :) Még reggel használtam az arctisztítót, mostanra már elmúltak a piros foltok, bár nem voltak vészesek. Igazad lehet, nekem sem olyan zsíros a bőröm, mint eddig. Délutánra már tisztára fényleni szokott a bőröm, de most alig. :)
2011. jún. 21. 12:22

Szia! :)

Nekem arckrémem van ettől a terméktől! Nekem semmi gond nem volt a használatnál! És tény és való,hogy sokkal jobb mind a többi márkásabb termék! Nekem érzékeny a bőröm,és előtte egy Garnier (nem biztos,hogy jó írtam le :D ),azt használtam az érzékeny és száraz bőrre valót,de nekem attól jöttek piros foltok,meg zsírosabb lett bőröm tőle,pedig nem használtam sokat belőle! És mióta ezt használom azóta nem is zsíros a bőröm tőle,és a pirosság sem jelent meg azóta! Szóval én csak jót mondhatok..igaz az arckrémről,de a többi is biztos,hogy jó lehet! Nekem is más a bőröm tőle,ezt észre vettem én is,és elég keveset kell használni belőle,szóval ebből is csak egy borsónyit kell használni és az egész fejem simán be tudom kenni vele! Nekem be vált! :)

2011. jún. 21. 09:26

Magyarországon a Rossmann forgalmazza, Németországból származik, rendkívül bőrbarát.

Én most vettem egy 3 az 1-ben arctisztítót, használat után néhány piros folt jött ki az arcomon, de az kb. 15-20 perc után eltűnt. Elvileg hosszabb használat után figyelhető meg változás az arcbőrön.


Valaki ismeri, használja a termékeiket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook