Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A súlytartást is akarni kell! fórum

A súlytartást is akarni kell! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A súlytartást is akarni kell!

1 2
2012. szept. 3. 17:18

Szuper cikk, én is csak gratulálni tudok hozzá!

Fantasztikus amit elértél és amit tartani tudsz! Felnézek rád! :)

2012. szept. 3. 13:01
Ezt akár én is írhattam volna, de még nem tartok sajnos a súlytartásnál. De a gondolatmenetedet követem, és úgy tűnik jó úton haladok. Köszönöm a cikked!
2012. szept. 3. 12:18
Nagyon tetszett a cikk, és a hozzáállás, hasonlóan gondolkodom én is ezekről a dolgokról. Én ugyan még csak pár hónapja értem el - és tartom - az ideális súlyomat (58), de mindenben egyet értek veled. Nem olyan nagy kunszt ez, ha az ember nem tér vissza a rossz szokásaihoz! Én is nagyon féltem, hogy milyen lesz a súlytartás, mert mindenki azzal ijesztgetett, hogy csak most jön a neheze. De én ezt nem így élem meg. Ugyanúgy étkezem, mint a fogyókúra alatt, csak most már megengedem magamnak a finom falatokat is, amikor úgy hozza a helyzet. Így néha felszalad egy kiló, utána meg lemegy. Nem olyan vészes dolog ez. :)
2012. szept. 3. 11:57
Szia Dóri,régi renszeres olvasód vagyok.Bár az utóbbi időben nem igen szólok hozzá a bejegyzéseidhez,de nagyon sok mindent tanulok tőlled a mai napig.Sikerült 12 kilótól megszabadulnom a te segítségeddel amit nagyon köszönök.Tudom,most azt fogod mondani ezt csak magamnak köszönhetem,de ez nem igaz,hidd el igen is sokat köszönhetek neked.Csak így tovább Dóri!Hihetetlen erőt tusz adni nekünk a sztoriaiddal,és a cikkeiddel!!!!!
2012. szept. 3. 11:44
Nekem is nagyon tetszett a cikk. Én 20 kilótól szeretnék megszabadulni. Egyelőre lehetetlen küldetésnek érzem. Hónapok óta majdnem semmi nem ment le, pedig a minőségre és mennyiségre is odafigyelek. Mostanában megyünk majd nagybevásárlásra, már össze is írtam, mi kell majd a fogyihoz. Valóban életmódváltásra van szükség, ezzel nagyon egyetértek. Én anno dietetikussal fogytam le, nagyon sokat segített, most ezt a diétát fogom ismét elkezdeni, azóta is őrizgettem. Csak most nem fogok bűnbe esni, tanulok a régi hibáimból. Pláne, hogy tudom már, mekkora küzdelem a lefogyás, nem akarom tönkretenni a keményen leadott kilók eredményét. Gratulálok neked a fogyáshoz, hihetetlen kitartásod van, büszke lehetsz magadra, hogy nem adtad fel és tudod is tartani a súlyod!!!
2012. szept. 3. 11:38
Szívből gratulálok és további kitartást kívánok Neked! Remélem 1 év múlva már én is elmondhatom ezt magamról... Mindenesetre megkerestem a naplódat, remélem erőt fog adni nekem a diéta folytatásához a szülés utánra is. :D
2012. szept. 3. 11:34

Gratulálok!!!!

Közben bele szoktam olvasni a naplódba,nagyon szépen csinálod!

Ismerős a dolog,én visszonylag hamar 24kilót fogytam,és bevallom nekem a megtartás nehezebb mint maga a diéta!Ha meg szeretnénk tartani az elért súlyt az életmódváltás egy életre kell hogy szóljon!

Sok sikert neked is ehhez!

16. Newgirl (válaszként erre: 15. - Newgirl)
2012. szept. 3. 11:27

42-kilót

:-)

2012. szept. 3. 11:26

Szia!


Szivből gratulálok neked, ha valaki akkor én tudom mit jelent ez

160 cm magas vagyok 2006-január 1.-én 106 kiló voltam.

Másfél év alatt 64 kilóra fogytam, szintén 442 kilót!


Azóta is 66-68 kiló közt mozgok, ha néha kicsit egy-egy hosszú hétvége, nyaralás vagy "nehéz napok " miatt kileng a mérleg 69-kilóra, vészreakcióra kapcsolok, és pár nap alatt normalizálom a súlyom.

Ma 66,2 voltam reggel, és ez TÖK JÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Még egyszer Hatalmas Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. szept. 3. 11:22
minden szavával egyetértek és gratulálok az elért eredményedhez! jelenleg én is 65 kg körül vagyok, de "csak" 80 kg-ról indultam, úgyhogy pont időben jött ez az írás, köszi!
2012. szept. 3. 11:16
nagyon jó cikk lett köszönöm szépen, hogy olvashattam.. :)
2012. szept. 3. 10:57
Nagyon jó lett ez a cikked is! :) Gratula az eredményeidhez!
2012. szept. 3. 10:46
Gratulálok!Én is hasonlóan gondolkodok,bár nekem az ételeim is nagy reformon estek át.Én kb 1,5 éve váltottam életmódot,és most várom a második babám:)Vékonyabban egészségesebben,mint az elsőt:)
10. Ageeca
2012. szept. 3. 09:50
Szép vagy még mindig! :) És jó a cikked, gratula :)
2012. szept. 3. 09:49
Nagyon egyetértek azzal, amit leírtál! Én másfél éve diétázom, meg is szabadultam jó néhány kilótól, de még nincs vége. Sokszor gondolok arra, hogy hogyan lesz majd akkor, ha elértem a kívánt súlyom? Meg kell, hogy mondjam, hasonlóképpen gondoltam el, ahogy leírtad. Ez megerősített engem abban, hogy jól gondolkodom. Köszönöm a cikked! Erőt és kitartást adott!:)))
2012. szept. 3. 09:49
A cikk elején rájöttem, hogy ezt csak te írhattad :) Gratulálok még egyszer! És kösz a motivációt, amit adtál!
2012. szept. 3. 09:44
Le a kalappal előtted!!!!!!!!!!!! Nagyon jó volt a cikk!
2012. szept. 3. 09:38
Nagyon sok munka van benne gratulálok!
2012. szept. 3. 09:30
Szuper a cikk, és az eredményed is! Gratula!!! Motivációnak kitűnő vagy :)))
4. Ayna
2012. szept. 3. 09:29
Egyszerűen sugárzol mióta lefogytál. Gyönyörű vagy, és nagyon nagyon ügyes!! :D
2012. szept. 3. 09:25
Ügyes vagy, gratulálok.
2012. szept. 3. 09:18

szia!


itt nagyon sokunknak továbbra is példaként szolgálsz,hogy elérted a célod és tartod is!ez a legnehezebb ,mert egy egész életen át kell akarni.


én nagyon büszke vagyok Rád!!!


további sok sikert!és köszönjük a cikket..ezzel erő adsz,hogy lássuk.. van fény az alagút végén!!

2012. szept. 3. 09:08
Még a fogyásom elején voltam, bőven 100 kiló felett. Senkinek nem mondtam el, mire is készülök. Tudtam jól, hogy majd úgyis megkapom innen-onnan, hogy "Áhhh, maximum, ha lefogysz 10-20 kilót, vagy többet... Ugyan már!"
Aztán mikor egyre közelebb kerültem az áhított 65 kilóhoz, mást sem hallottam, mint hogy "Na, most jön majd csak a neheze!"

Ugrás a teljes írásra: A súlytartást is akarni kell!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook