Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A súlyosabb nem igazán vagy korlátozottan mozgóképes mozgássérültek mivel töltik a napokat? fórum

A súlyosabb nem igazán vagy korlátozottan mozgóképes mozgássérültek mivel töltik a napokat? (beszélgetős fórum)


2021. máj. 2. 09:06

szia!

Édesanyámmal élek. de barátaim, akiket annak hittem lemorzsolódtak , mikor lebetegedtem. igen a lelki magány ismerős. Nem viszem túlzásba a gépezést. ugyanis alig értek hozzá. csak heti 1-2 alkalommal, fél- 1 órát. Inkább bügygürészem a macskoszkákat. viszont napi szinten rejtvényezek.

Szép napot,

6. 53a8a9f73d (válaszként erre: 4. - Hmkati)
2021. ápr. 28. 12:25
A szemed hogyan bírja a gépezést? Egy nap hány órát gépezel?
5. 53a8a9f73d (válaszként erre: 4. - Hmkati)
2021. ápr. 27. 16:21

Igen szerencsére abból nincs anyagi bajom, hogy nem dolgozok, természetesen azért mert családba vagyok.


Hol írsz blogot?


Te egyedül élsz? Azért remélem nem magányba . (nálam más a valós magány mikor az emberre alig nyitják az ajtót, és más az ami nekem is van, a lelki magány mikor pl a család nem érti a lelki világát a velük élő mozgássérültnek.

2021. ápr. 27. 11:00
Hello! Négyvégtagsérült vagyok. Lakásban még elbotorkálok, utcára elektromossal jutok. Szerzett betegség miatt. én gépezek, tévében alig van nekem megfelelő csatorna, NatGeo, Spektrum, Viasat History ezek jöhetnek szóba. Naplót írok, Szocionapló. Bemutatom a hátrányos helyzetet belülről, hogyan éljük meg a mindennapokat, diszkriminációt, az állástalanságot. Milyen a victim személyiség, hogyan gondolkodunk mi kik alig lóvéból élünk. Mik a szegények kincsei, Kik a LÁMPÁS-SZEMÉLYISÉGEK? (Védjegyzett kifejezés!) Szóval minden ami szociális téma. de jöhet, és teszem érdekvédelem, alacsony érdekérvényesítő képességűeknek segítek. pesze matatok a háztartással is. de az önkiszolgálás is több időbe telik. vidéken élek. Programok eddig is alig voltak. Autónk nincs. Te a családoddal élsz?
3. 53a8a9f73d (válaszként erre: 2. - L.luiselotte)
2021. ápr. 16. 16:55
Na most azért ezt képzeld el egy egész életre kivetítve, mikor az ember szórakozása a tv a gép stb van aki még felkelni se nagyon tud a mozgássérültek között.
2021. ápr. 16. 16:33

Én nem vagyok mozgáskorlátozott, de az oltás után kb 3 hétig nem vgy alig birtam lábra állni, nagyon fájt a térdem, - gondolom hasonló állapot.

A lakásban bottal jártam, időtlen időbe telt, még eljutottam a konyhába vagy WC-RE. A lakásból max 10 percre szaladtam el, biciklivel. Home office munkámat ülve tudtam végezni

Nem egyedül élek, de szerencére fizikailag nem szorultam családom segitségére. - de cuccok beszerzésébenigen.


AZ un szabadidőben elinte feküdtem tvztem rejtvényt fejtettem vagy olvastam, de ezt is meg lehet unni.

6 csg algopyrin és curidol után valamelyest enyhült a fájdalmam, vidékre még nem tudok utazni, de a városban 1-2 órát elvagyok.

2021. ápr. 16. 10:58
Én ilyen vagyok, motoros székkel a lakásba elvagyok, udvarra kimenni szoktam, de utcára nem oda csak segítséggel tudok, néha vagyok házon kívül is, én gépezéssel tv-vel olvasással stb töltöm a napot. Más hozzám hasonló mivel üti el az ídőt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook