Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A sóterápiás készülékek segíthetnek, ha kiszárad az orrom és a torkom? fórum

A sóterápiás készülékek segíthetnek, ha kiszárad az orrom és a torkom? (tudásbázis kérdés)


8. amacska (válaszként erre: 7. - Szikmár)
2014. jún. 24. 15:27
van sólámpám,szerintem eredeti....remélem
7. szikmár (válaszként erre: 6. - Amacska)
2014. jún. 24. 11:20
A sólámpa is segíthet a helyzeten. Természetesen nem a "dísz példányok" hanem az eredeti himalája sókristályból.... A sólámpa a hatását akkor is kifejti, ha nincs bekapcsolva, bár nem olyan intenzíven. Szvsz..
6. amacska (válaszként erre: 5. - Bogyóka9999)
2014. jún. 23. 14:41
egész éjszaka párolog fütés nélkül is?eddig én is radiátorra tettem kevés sóval....de már nincs fütés a sópárolgtatók meg nagyon drágák
2014. jún. 23. 11:12

Szia!


Nekem is volt ilyen időszakom, mikor este kiszáradtam és én azzal oldottam meg a dolgot,hogy egy edénybe tettem vizet és rátettem a radiátorra. Volt, amikor valamilyen illóolajat (levendula vagy menta) csöpögtettem bele egy picikét.


Ha nincs fűtés bekapcsolva (bár attól még párolog az csak nem olyan nagy mértékkel), akkor sincs gond mert akkor fogod és melegítesz vizet és úgy jobban párolog. :)

4. amacska (válaszként erre: 3. - 848af36cf9)
2014. jún. 23. 09:52
a párologtatóm nem jó, hangos ......ha inhalátorral egy órát párologtatom a sót az elég lehet egész éjszakára?
2014. jún. 23. 09:50
Párologtatás? Mennyi a páratartalom?
2014. jún. 23. 09:37
köszönöm
2014. jún. 23. 09:37
Éjszaka kiszárad az orrom, torkom, a sóterápiás készülékek segíthetnek vagy mit javasoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook